Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם שווה להתקין DOWNPIPE לרכב סטוק ללא תוכנה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח לשמוע את דעתכם, האם שווה/כדאי להתקין DOWNPIPE לרכב סטוק ללא תוכנה?

הכוונה רק ל DOWNPIPE ללא שום שינוי אחר במערכת הפליטה, כלומר לא יהיה שום ממיר בדרך רק דוד מקורי מאחורה.

אני מבין שהסאונד של מערכת הפליטה ישתנה, האם חוץ מהסאונד זה מוסיף בדרך כלשהי? אני מבין גם שה BACK PRESSURE

יקטן בגלל שמתבטל הממיר המקורי וזה אמור לעזור לטורבו להגיע למהירות סיבוב גבוהה בפחות זמן כמו כן הבנתי שזה עוזר להאריך את חיי הטורבו.

עכשיו השאלה האם ה DOWN PIPE המקורי עם הממיר לא יעשה עבודה טובה יותר ברכב סטוק ללא שום תוכנה ייעודית? הרי הרכב

מגיע מהיצרן מכוון לסט אפ כלשהו ולכן אני חושב שאולי ברכב סטוק אולי עדיף להישאר מקורי?

אני יודע מה החיסרונות של זה אבל אותי מעניין היתרונות של DOWNPIPE ללא ממיר מול סטוק עם ממיר.

תודה מראש.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע את דעתכם, האם שווה/כדאי להתקין DOWNPIPE לרכב סטוק ללא תוכנה?

אם אתה המתקין והגיע מישהו להתקנה - זה כדאי לך.

אם אתה זה שהגיע להתקין - לא כדאי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר ברכב עם שני חיישני למדה

ידלק נורת תקלה לאחר כמה שעות נסיעה

Sent from my iPhone using Tapatalk

היי ניר,

עם דאון פייפ המדובר לא נתדלקת המנורה, בנוי בצורה מקצועית ועם ספייסר לחיישן למדה.

אם אתה המתקין והגיע מישהו להתקנה - זה כדאי לך.

אם אתה זה שהגיע להתקין - לא כדאי.

היי רז,

נגיד המחיר פה כל כך אטרקטיבי ככה שאני לא לוקח את המחיר כרגע בחשבון, אצל רוב היבואנים מוכרים את אותו הדאון פייפ ב 1800 +/- פה יש אפשרות לקנות אותו ב 700.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בלי תוכנה אמור להיות שיפור שהוא, אומנם לא ניכר כמו השילוב עם תוכנה... וכמובן שיהיה הבדל ניכר בצליל!

בכללי, קח בחשבון שנורת ניהול מנוע תדלק (וזה משהו שב-99% רק תוכנה פותרת) ויהיו ריחות לוואי החזקים כתוצאה מהסרת הממיר.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה למה האוטו ייסע עשיר בדלק, אובר בוסט גם לא אחרת המחשב היה מנתק במיידי ברגע שיש אובר בוסט וצ'ק אינג'יין לא נדלק בוודאות עם הדאון פייפ הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאון פייפ מורכב שלא מגובה בתכנה, לא יתן הרבה מלבד רעש ואולי, אולי, יתן זמינות קלה ויותר

טובה (אולי, רושם בהסתייגות), זאת אומרת שיגדוש מוקדם מעט מהרגיל...אולי (ללא תכנה,כן?).

ללא תכנה מתאימה לא יתן הרבה אבל בטוח יעיל יותר מהמקורי, יעילות במנוע גודש עובדת על

עיקרון פשוט...מה שיוצא מהר, נכנס מהר (דלק/אויר).

לידע כללי, רכבים יוצאים מהחברה עשירים מהרצוי גם כדי לקרר טוב יותר וגם שלא יהיה עני מדי

ויווצר כשל מערכתי כשהרכב עובד חזק ולזמן ממושך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...