Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפוננט של Hertz

ozamrani
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

רציתי לדעת אם למישהו כאן יש קומפוננט 6.5 אינץ' של HERTZ דגם DSK 165.3 ויכול לתת עליהם חוות דעת ? והאם הם מספיקים או שחייב לחבר אותם למגבר ?

ואם הם לא טובים אשמח להמלצה אחרת.

עריכה אחרונה על ידי ozamrani
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול תביט על נתון הנצילות שלהם, אם הוא למעלה מ89 דיבי אתה כנראה תוכל להוציא מהם תוצא יפה מאוד גם על הגברה של רדיו מקורי.

ככלל אצבע, לבצע בידוד אקוסטי בדלתות טרם לשיפור רכיבי המערכת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול תביט על נתון הנצילות שלהם, אם הוא למעלה מ89 דיבי אתה כנראה תוכל להוציא מהם תוצא יפה מאוד גם על הגברה של רדיו מקורי.

ככלל אצבע, לבצע בידוד אקוסטי בדלתות טרם לשיפור רכיבי המערכת.

היי, ותודה על התגובה

הנצילות של הרמקולים הללו הוא 93DB - עוד משהו נוסף שאני צריך לבדוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חיפשתי רמקולים של JBL וראיתי שיש רמקולים ב-100 ש"ח פחות עם פחות יותר אותם מפרט רק רציתי לשאול שאלה אחת:

כשיש השוואה בין הספק להספק אפקטיבי(RMS) - מה יותר חשוב ?

להרץ יש הספק של 160 וואט ו-80 RMS, ולדגם של JBL שבדקתי יש הספק של 210 וואט ו-70 RMS ​עם נצילות 92DB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתכל על RMS

כן אבל,

זה לא רלוונטי במקרה זה ולא יעיד מאום על איך כל רמקול ישמע או כמה חזק ישמע, בסט-אפ ללא הגברה.

ההפרש במקרה המדובר גם לא מספיק כדי שיהיה ממש רלוונטי גם בחיבור להגברה חיצונית למעט התאמה בין ההגברה לסט הנבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל,

זה לא רלוונטי במקרה זה ולא יעיד מאום על איך כל רמקול ישמע או כמה חזק ישמע, בסט-אפ ללא הגברה.

ההפרש במקרה המדובר גם לא מספיק כדי שיהיה ממש רלוונטי גם בחיבור להגברה חיצונית למעט התאמה בין ההגברה לסט הנבחר.

אז בעיקרון מה שאתה אומר זה שיהיה אפשר להבחין בהבדל רק במקרה ויחובר מגבר לרמקולים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

אני אומר שאין משמעות מבחינתך לנתון ההספק.

גם אם תחבר להם מגבר של 70W לדוגמה, רק נתון ההספק לא ישנה שום דבר.

כדי לקבל מושג כללי (ותאורטי) לגבי מי ישמע יותר חזק בהגברה נתונה - ראה שוב ההתייחסות לנצילות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני חודש היו באוקטביה של הקומפוננט הללו.

רמקולים טובים מאוד יחסית למחיר. יש באס, טוויטרים רכים ונעימים לאוזן. גם בווליום מקסימאלי של המולטימדיה ללא הגברה השמיעו מוזיקה ללא עיוות.

כיום אני עם קומפוננט של מורל maximo. כאשר לא הוגברו, נשמעו די חלש וללא עיוות ועם הגברה נשמעים מצויין וחזק וגם כן ללא עיוות.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקבל מושג כללי (ותאורטי) לגבי מי ישמע יותר חזק בהגברה נתונה - ראה שוב ההתייחסות לנצילות שלהם.

2 הרמקולים עם נצילות גבוהה כמו שכבר כתבתי-ההרץ עם 93DB וה-JBL עם 92DB

השאלה שלי כרגע אם ה-100 ש"ח הבדל האלה בין הרמקולים כ"כ קריטיים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אתמול התקנתי ברכב את הדגם ששאלת עליו. ללא מגבר אני לא יודע כמה תוכל להפיק מהם, אך עם מגבר אתה תשמע מדהים, מעט עיוותים, קול צלול ונעים לאוזן, באסים טובים. hertz energy.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים אם אוסיף לרמקולים הללו מגבר זול יחסית של פיוניר ?

http://carpartsdepot.co.il/items/709991 הדגם הזה עולה 440 ש"ח

אני אגיד לך מה, כרגע יש לי מגבר סיני זול שאי אפשר אפילו להשוואת לפיוניר (לטובת פיוניר) ואני מקבל תוצאה טובה. שוקל בעתיד להחליף למגבר של hertz.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...