Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם באמת קיימים הבדלים בין מגברים?

hawk
שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה חייב להיות ניסוי רב משתתפים ולכן לא יכול להתקיים בתוך רכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אי אפשר להכנס לרכב אחד אחד? :-D

זה יקח יותר זמן מאשר בחדר, אבל זה בהחלט אפשרי.

אם כבר אז שיהיה במתכונת מפגש, אחד כזה שיהיה מאוד מעניין.

אם במקרה התכוונת למפגש ארצי או מפגש מסוג זהה.

לא משנה איפה זה יהיה בחדר או ברכב

זה חייב להיות במקום רגוע ושקט.

מה שאני ראיתי במפגש ארצי בספטמבר במילים עדינות "הבלגן" שהיה שם לא מתאים להשמעה כזאת.

עריכה אחרונה על ידי _boo

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להתקיים ברכב אם כל פעם מכניסים 2 מתמודדים.

לגבי בידוד חלקים עד לרמת רכיב ההגברה.

זה מאוד מעניין כניסוי תיאורטי. וגם אולי נהרוס ליוסי כמה מגברים על הדרך. אבל בפועל - ניסוי של מגבר מול מגבר. קופסא מול קופסא לדעתי יותר קומפטבילי למציאות.

אגב, חשוב שהנסיינים לא ידברו אחר עם השני על מנת למנוע bias.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שצריך זה -

חדר, אולם מבודד מרעש - זה לא יכול להתקיים במתכונת של מפגש רכבים אלא מפגש של אנשים בתוך אולם.

צריך יחידת ראש איכותית.

זוג רמקולים - קומפוננט שני חלקים למשל או רמקולים ביתיים

סאב וופר - אפשר של רכב, רצוי סאב וופר טוב, רמה גבוהה של SQ.

ספק כוח 12 וולט חזק ולא מצבר איננו טוב למטרה זו משום שהוא מתרוקן עם הזמן ולכן המגברים לא יקבלו את אותו הכוח.

מגברי ארבעה ערוצים מכמה רמות וכמה מותגים שונים - מגברי מדבקה, מגברי מיינסטרים ומגברי היי אנד.

צריך דיסק בדיקה וטופס עם רשימה של דברים לבדיקה.

המבחן הראשון - מבחן השקט.

מפעילים את המערכת מבלי שהיא תנגן וניגשים קרוב אל הרמקולים ורחוק מהם ומתרשמים האם במגבר אחד היה ניתן לשמוע רעש כלשהוא ובאחר לא.

המבחן השני - שמיעת מספר מקטעים והתרשמות מ- הפרדה בין כלים, פירוט, דיוק בתחום הבאס, איזון טונאלי.

המבחן השלישי - ניגון תדרים בודדים בתחום הבאס, מידבאס, מידריינג' נמוך - אמצע - גבוה, תדרים בתחום הגבוה

כל המבחנים נעשים כאשר המאזינים לא יודעים איזה מגבר מחובר בכל השמעה (צריך מגשרים שיהיו מוסתרים מתחת לשולחן - רק הבוחן יודע איזה מגבר ניגן באיזה ניסוי והשמעה ואת זה כמובן משווים אח"כ לתוצאות של הבוחנים)

הסט-אפ

הHU ינגן את אותם הטרקים תמיד תמיד באותו הווליום (הנחתה).

כל המגברים יהיו מושווים ע"י רב מודד לאותו הגיין

המגברים צריכים להיות מוצהרים להספקים דומים רצוי זהים - מגברי 50 וואט לערוץ למשל קל מאוד למצוא ולהשוות בינם או מגברי 90-100 וואט לערוץ גם כן יחד עם זאת ההספק איננו הקריטי - ולכן אנו נכוון במידה והמגברים שונים בהספקים את הגיין לפי המוצא של המגבר פחות 25 אחוז מתוך הנחת ייסוד של 75 אחוז נצילות.

זה מה שצריך בכדי להריץ ניסוי שכזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסוי הנ"ל צריך להיות מאוד מעניין, אשמח להגיע ולקחת חלק.

אך לדעתי צריכים לקחת מספר מגברים של מותגי מדבקה כי כל אחד בנוי בצורה שונה והשוק מוצף בהם!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נושא בהחלט מעניין. כמו רוב המגיבים כאן, גם אני מחזיק בדעה שיש הבדל עצום בין מגברים של חברות "אמיתיות" שתוכננו ויוצרו כהלכה לבין מותגי מדבקה עם תכנון ורכיבים גנריים. ככל שעולים ברמה ההבדלים נהים יותר ויותר קטנים אבל לדעתי הרבה פעמים ההבחנה וההעדפה שאנחנו עושים בין מגברים יקרים היא בגלל אופי צליל והתאמה לרכיבי המערכת האחרים, כלומר כל מגבר רציני שתחבר ישמע טוב אבל לכל אחד אופי סאונד אחר שכל אחד מתחבר אליו באופן אישי.

אני מניח שאם יעשו לי מבחן עיוור לא אצליח להצביע על סמך שמיעה בלבד על מגברים של אודיסון\ארק\ג'נסיס\סינפוני\טרו וכד' מה שכן אוכל להגיד זה איזה מגבר נשמע לי יתר טוב ואני מתחבר יותר לאופי הסאונד שלו.

בכל מקרה, אשמח לקחת חלק במבחן שכזה ככל שיתקקיים במסגרת הפורום ואף לתרום מגבר\ים לטובת הנושא.

עריכה אחרונה על ידי Matanel

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה התגובה הקודמת שלי לא מופיעה במלואה, להלן ההמשך:

אני מניח שאם יעשו לי מבחן עיוור לא אצליח להצביע על סמך שמיעה בלבד על מגברים של אודיסון\ארק\ג'נסיס\סינפוני וכו'.

מה שכן, אוכל להגיד מה נשמע לי טוב יותר ולאיזה גוון צליל אני יותר מתחבר.

בכל מקרה, אשמח לקחת חלק במבחן ככל שהוא יערך במסגרת הפורום ואף לנדב לטובת העניין מגבר\ים.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...