Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

100 אחוז מימון

BenBen01
שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב לקנות קיה ספורטאז׳ חדשה במאה אחוז מימון,

רציתי לקבל חוות דעת על עסקה שראיתי ולדעת אם החישובים שלי נכונים:

קיה ספורטאז׳ חדשה דגם הכי זול בנפח 2000 סמ״ק, במחיר 153,900 ש״ח

בעסקת מאה אחוז מימון ללא מקדמה התשלום החודשי שמופיע הוא 1560 ש״ח

לחודש למשך 36 חודשים, זאת אומרת שאחרי 36 חודשים שילמתי על הרכב סכום

של 56,160 ש״ח ונשאר לי לשלם עוד 97,740 ש״ח, לפי מה שראיתי מוכרים ביד 2

את הרכב שנתונים 2013-2014 בין 100,000 ל- 120,000 ש״ח מה שאומר

שאם אמכור את הרכב במחיר שהשוק מראה כרגע וכמובן אם האוטו לא עבר תאונות,

קילומטראז׳ גבוה או בעיה טכנית כלשהי הרי שאוכל למכור את הרכב ולשלם את השארית

ואולי אפילו להישאר עם עוד כסף ביד.

האם החישובים נכונים או שפספסתי משהו?

האם עסקה כזאת משתלמת בכלל?

אני מודע שכביכול הכסף שהפסדתי אם אני מוכר את הרכב אחרי זה הוא התשלום החודשי

ששילמתי במשך השלוש שנים.

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי BenBen01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במציאות הדברים האלו לא עובדים ככה. שוק היד השנייה במצב לא טוב כרגע, בטח לא עבור רכבים כמו הקיה הנ"ל שקיימים מאות כמוה - ומאות אנשים שעשו בדיוק מה שאתה שוקל לעשות. בפועל עסקאות נסגרות הרבה הרבה מתחת למחיר המפורסם.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב לודאי שיש עלויות נוספות שאינך רואה בפרסומת.

מציע לך לגגל את שם חברת התיווך\מימון האמורה, ולמצוא את מה שנכתב עליה באתר זה.

באופן כללי - חברות המימון האלה בנויות על פתיים שלא מבינים את הבעיות שבסיום תקופת העסקה. בכלל, אם אתה זקוק למימון של 100% עליך לבחון מחדש את יכולותיך, כיון שהפיתוי גדול, אבל גם הנזק הפוטנציאלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתוב באתר לא בהכרח העסקה שתקבל במציאות. למשל האם אתה נרשם כיד 01 או 00.

כשאתה אומר שיש רכבים שנמכרים היום בין 100-120 ולך יישאר 97 אני מניח שאתה מדבר על רכבים יד 00 ואילו בעסקה שאתה מדבר מהאתר הזה ייתכן שאתה אמור להיות ה01. זה משמעותי.

בנוסף האם הם כוללים את הריבית, אגרות ועוד על מיני דברים מסביב כמו עמלות על הקמת ההלוואה ועוד ועוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, גם לבנקים יש תכניות מימון של עד 100%. כשאתה קונה מהיבואן ונרשם כבעלים הראשון. ריביות נמוכות מאוד. בטוח נמוך יותר מחברות המימון שבעצמן מתממנות בבנק ולכן חייבות לקחת ריביות גבוהות יותר כדי להרוויח

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המגיבים, לכל הנושאים שהעלאתם פה: אני מעוניין לקנות רכב חדש כי אני רוצה להתקדם, כיום אני נמצא יותר מהרצוי במוסכים ומבזבז עליהם לא מעט כסף שהייתי מעדיף להוציא על רכב חדש, ההחזר החודשי גם אם יגיע ל2000 ש״ח לא יהיה משהו שיהרוג אותי אבל לקנות רכב חדש בסכום מלא לא אפשרי לי כרגע.

הרכבים שראיתי שנמכרים במחירים 100-120 אלף ש״ח הם בין יד ראשונה ליד שלישית.

רכב שאני ארשם בו כיד 00 יעלה את ה154 אלף כמו שרשמתי למעלה ורכב שאני גרשם בו כיד 01 יעלה בין 10-15 אלף שקל פחות (לפי מה שאמרו לי נציגים של שלמה סיקסט וקאל אוטו אני נרשם יד שניה כשהיד הראשונה היא פרטית ולא ליסינג, למרות שאני לא מאמין לזה כל כך)

אבדוק את נושא ה100 אחוז מימון בבנקים

אשמח לקבל עוד חוות דעת על הנושא וגם המלצות מאנשים שעשו עסקה כזאת,

תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה אתה מתנייד היום?

גם אם אין לך מזומן - חברות הליסינג ישמחו לתת לך 100% מימון גם על רכב בן שלוש שיעלה חצי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קצ', הם נותנים לך הלוואה לרכב חדש.

המחיר החודשי שאתה משלם הוא כולל ריבית על ההלוואה, לכן, זה לא המחירון פחות מה ששילמת.

תוסיף לזה את הריבית ששלמת הכלולה בתוך התשלום החודשי.

זה אותו דבר כמו לקנות רכב חדש עם 100% מימון, רק שאת ההלוואה אתה לוקח מחברה ולא מהבנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לחפש משהו זול יותר, למה ספורטאג ב 150 אשח ? מה מיוחד ברכב הזה ? לדעתי זה לזרוק כסף לפח במיוחד שיש המון רכבים בשנה,שנתיים, שלוש למטה מעולים במחירי זנות.

הקיה הזו נמצאת באלפים בכביש , היא לא מיוחדת ולא כלום ולכן כשתמכור אותו יהיו עוד מאות כמוך שינסו למכור מה שאומר שאתה תצטרך להתפשר ולגלח אלפי שקלים, מי הפסיד הכי הרבה פה ? אתה.

במיוחד שהמימונים האלה לא הכי מומלצים למי שמבין כמובן.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הצרכים שלך?

למה דווקא קיה ספורטאז'?

יש מכוניות חדשות החל מ55 אש''ח.

או לחילופין, למה לא ספורטאז,? רכב מצויין עם מערכות בטיחות מאוד מתקדמות ושוק יד שניה מעולה. למה לא בעצם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קצ', הם נותנים לך הלוואה לרכב חדש.

המחיר החודשי שאתה משלם הוא כולל ריבית על ההלוואה, לכן, זה לא המחירון פחות מה ששילמת.

תוסיף לזה את הריבית ששלמת הכלולה בתוך התשלום החודשי.

זה אותו דבר כמו לקנות רכב חדש עם 100% מימון, רק שאת ההלוואה אתה לוקח מחברה ולא מהבנק.

אשמח אם תפרט יותר למה התכוונת שהמחיר החודשי שאני משלם הוא כלל ריבית על ההלוואה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לחפש משהו זול יותר, למה ספורטאג ב 150 אשח ? מה מיוחד ברכב הזה ? לדעתי זה לזרוק כסף לפח במיוחד שיש המון רכבים בשנה,שנתיים, שלוש למטה מעולים במחירי זנות.

הקיה הזו נמצאת באלפים בכביש , היא לא מיוחדת ולא כלום ולכן כשתמכור אותו יהיו עוד מאות כמוך שינסו למכור מה שאומר שאתה תצטרך להתפשר ולגלח אלפי שקלים, מי הפסיד הכי הרבה פה ? אתה.

במיוחד שהמימונים האלה לא הכי מומלצים למי שמבין כמובן.

אתה יכול להמליץ לי על רכבים כאלה שנה-שנתיים פחות במחיר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטריידמוביל יש כמה עשרות ספורטאז'ים משומשים קלות שמחכים לקונים...

אשמח אם תפרט יותר למה התכוונת שהמחיר החודשי שאני משלם הוא כלל ריבית על ההלוואה?

כמו בכל הלוואה התשלום כולל קרן וריבית - כך שלא כל מה ששלמת זה עבור הרכב - חלק מהתשלום הוא ריבית המשולמת למי שהלווה לך את הכסף (מחיר הכסף)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה, כל החברות הנ"ל לוקחות עמלה בנוסף לתשלום החודשי שהוא בערך 5-7 אחוזים מערך הרכב, זו העמלה שלהם.

דרך הבנק והסוכנות רכב קיבלתי הצעה זולה יותר בהרבה ולא כולל את העמלה כמובן. ריבית של פריים וחצי כמדומני. שווה לך לבדוק עם הסוכנות הראשית (אני עשיתי מסלול ל 5 שנים).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...