Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I10 נפח 1.0 אוטומטית 2014 18kkm

urdead12
שימו לב! השרשור הזה בן 2564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

האם הקנייה כדאית?

I10 insight automatic 1.0 litre

נסועה כוללת 18500 קמ' בלבד.

פרטית יד 1.

מחירון יד 2 54000

מחיר מדובר 48000

בתהליכי קנייה ממגרש טריידאין גדול ואמין.

הרכב ייבדק במכון ואעשה עליו נסיעת מבחן לפני הקנייה מן הסתם, כרגע יש הבטחה על מנוע גיר ושלדה בבדיקה וכן שאף חלק בה לא הוחלף

דעתכם?

האם במחיר יש רכב מיני/סופרמיני שיהיה טוב יותר משמעותית?

עריכה אחרונה על ידי urdead12
הוספת מידע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון יד 2 לא קובע דבר, תכנס למחירון יצחק לוי, תשקלל את הנתונים ותבדוק האם המחיר הוגן.

האם יש לרכב היסטוריית טיפולים מלאה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדגם הישן?

לא נראה לי שהקנייה כדאית במיוחד - אם זה אכן הדגם הקודם - הוא מיושן מאוד, יצא סביבות 2008.

במחיר כמעט זהה, תוכל לרכוש במבצעי 0 ק"מ פיקנטו מנוע 1000 אוטומט - אחת כזו חדשה נמכרה ב-60 אלף ש"ח, אני מניח שאם תעבור בין חברות הליסינג תמצא כאלה גם בפחות - עם החלפת הדגם הם יהיו להוטים להיפטר ממנו (כבר עכשיו מוכרים את הפיקנטו 1200 ב-65K).

אני באמת לא רואה סיבה לרכוש ב-48K רכב בן 3, כאשר בתוספת של 10-12K מקבלים רכב חדשים לגמרי, טובים בהרבה.

אם תוסיף למשוואה את זה שאתה צריך כבר השנה להחליף צמיגים ומצבר, אז התוספת היא קטנה עוד יותר - וזה מבלי לקחת בחשבון את האלמנט של האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה שאלתי. אתה לא יודע מה אתה קונה? זו מכונית שונה לגמרי. אחת היא קופסת נעליים עם מנוע וגיר, השנייה כבר נראית כמו מכונית מודרנית ונעימה למראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הצעה שקיבלתי ושמתי עליה מקדמה שאוכל לקבל אותה לבדיקה ונסיעת מבחן)(אם לא אהיה מרוצה הכל מוחזר)

לפי בדיקה במחירון לוי יצחק כמו שאמרתי, זה הדגם בחדש כי בישן אין כזה בכלל

בנוסף המחירון שיצא הוא 45 אלף לפני תוספות על הקילומטראז הסופר נמוך שלהערכתי(לא הצלחתי למצוא איך לחשב) מעלה למחיר כ 20% ומביא למחיר של יד 2 שראיתי של 54 בדיוק.

רכב חדש 0 קמ' בליסינג מתחיל מסביבות ה 60.

אני כן אציין שאני בחבר ויכול לקנות החודש סקודה סיטיגו אוטומטית ב 61 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעסה בכל המקדמות האלה זה שהם הרבה פעמים מצפים ממך לשים מקדמה כדי להביא את הרכב - ואז מתחילים לשחק איתך על ההחזרה "בוא תראה עוד רכבים לפני חבל.." ועד שמחזירים מציקים לך(לא תמיד),

בגלל זה אני שונא לתת מקדמות בלי לקנות, רוצה לראות את הרכב? תיסע לאן שהרכב נמצא בו ותראה! גם אם זה במרחק של כמה עשרות קילומטר זה משתלם יותר מאשר לחלק מקדמות למגרש.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת חברה גדולה, טריידמוביל.

בעבר קרה לי דבר דומה ב avis שהחזירו לי הכל לאחר שבועיים.

וחזרה לרכב, רכב כזה ב 0 קמ' עולה 65 אלף, בנוסף לעובדה שירשם כ 0 קמ' זה אומר שבעתיד שארצה למכור אותו זה יעלה לי.

סך הכל מעריך את ההבדל האמיתי בתוספת של 20 אלף לרכב כזה ב0 קמ' וזו תוספת ממש גדולה כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ליטר+תיבה אוטומטית זה רכב מאוד מאוד עצל.

ראיתי מבצעים מעולים על השברולט ספארק החדשה וגם הביקורות לא רעות.

תבדוק אותה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מסכים עם מה שנאמר לגביי המנוע, מעבר לכך, ההפרש בין המחיר שלה לבין מחיר של רכב חדש (אפילו כזה שהוא יד שניה 0 ק"מ) לא משמעותי במיוחד, ואם הפרוטה מצויה בכיסך אז לדעתי עדיף לרכוש רכב חדש.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כתבות של זמנים ארוכים עם הרכב ודווקא אמרו שלשימוש יומיומי במרכז זה מספיק בכולן.

ספארק אוטומטית עולה 65 ב 0 קמ'. 17000 הבדל בנוסף לעובדה שזה 0 קמ' אומר שזה הפרש של כ 20000 שביחס ל 48000 זה 142% כלומר 42% תוספת ביחס למחיר שאני יכול לשלם.

בנוסף להמלצה שלא לקנות רכב חדש כי יש לו ירידת ערך משוגעת בהתחלה, איך זה הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מקבל ירידת ערך משוגעת עבור היונדאי שאתה רוצה לקנות.

כל הסיפור לעומת רכבי 0 ק"מ זהים (נגיד פיקנטו מנוע 1000) הוא סה"כ 12K יותר - ומזה אתה צריך להוריד באופן מיידי את המצבר שאתה תקנה השנה (500-600 ש"ח) ועוד רביעיית צמיגים (1200 ש"ח) - כמעט 2000 ש"ח.

דהיינו - 10K הפרש - ואתה מקבל רכב חדש לגמרי, שאף אחד לא נהג בו - ויש לך עבורו 3 שנות אחריות.

אופציה אחרת - רכב השכרה בן חצי שנה, שיש לו קילומטראז' נמוך יחסית (נגיד 10-12K) - וגם הוא נמכר במחיר נמוך יחסית, קרוב למה שאתה משלם עבור רכב בן 3 (סביבות 50K, בערך). אני הייתי מעדיף להוסיף 2000-3000 ש"ח ולקבל רכב צעיר בהרבה, שנמצא באחריות.

לחילופין - אתה יכול לשלם הרבה פחות בשוק הפרטי, סביבות 40K לרכבים בני 3 מהמשפחה הזו.

אתה רק צריך להתחיל לחפש מוכרים פרטיים ביד2, ואתה תראה את השקלים נושרים כשאתה מתקשר. נכון, זה לא כיף כמו טרייד מוביל או אוטו דיל, אבל זה הרבה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקילומטראז הסופר נמוך אין משמעות? ראיתי ביד 2 שרכבים עם אותו קילומטראז' נמכרים במחיר שדומה למה שהציעו לי ולא ב 40.

בנוסף לא מצאתי 0 קמ' כזו ב 60. יש את הגרסה המאובזרת יותר ב 67. ואז עדיף כבר את השברולט.

אנסה לבדוק מחר לגבי הצמיגים והמצבר, אם חדשים או ישנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם תקנה רכב שנסע 10-12 אלף ק"מ בשנה? זה עדיין בסדר ועדיין מתחת לממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...