Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מוסך שני בקרית אתא

Gilkail
שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי למוסך שני עקב כך שלא היה נוזל קירור במיכל העיבוי והמנוע התחמם יתר על מידה שזוהי כמובן סבירות לנזילה באחד המכלולים במערכת הקירור. בחרתי את המוסך הזה כי היה קרוב למקום עבודתי ולא רציתי להתרחק למוסך שבו אני מטפל בדרך כלל.

לאחר שהשארתי את הרכב לבדיקה חזר אלי אבי המנהל והציג בפני שכל מערכת הקירור שלי דורשת החלפה, רשימת המכולת כולל העבודה תומחרה בכ-3000 ש"ח ונאמר לי שזאת רק ההתחלה יכול להיות שיהיו עוד סיבוכים. כמובן שסירבתי למה שנאמר ולקחתי את הרכב למוסך שאני מטפל בו בדרך כלל.

במוסך שבו אני רגיל לטפל בדקו ותוך 5 דקות הראו שתחת לחץ הרדאיטור נוזל בגלל סדק שנפער בו ומומלץ להחליף רדיאטור כי הוא מיושן וכבר ניסו לעשות שם הדבקות והלחמות ומה לא. ליתר ביטחון עברתי אתם על רשימת המכולת של אבי ממוסך שני ונאמר לי שהכל ניראה במצב תקין. כל העלות של החלפת הרדיאטור נוזל הקירור והעבודה הסתכמה בכ-1200 ש"ח כולל מע"מ, לעומת ה3000 שתומחר לי במוסך שני(לא בדקתי אפילו אם הוא כלל מע"מ במחיר).

בדיעבד כשסיפרתי לקרוב משפחה על המקרה מסתבר שגם הוא היה במוסך שני וגם עליו הלבישו רשימות מכולת של אלפי שקלים.

אני למוסך הזה לא מתקרב ולא ממליץ לאף אחד אחר שאכפת לו מהכיס שלו.

חשוב לציין שהגעתי למוסך שני בגלל ביקורת בפורום ובגוגל, אני לא יודע מי פרסם את הביקורות אבל זה הדבר הראשון שקופץ בגוגל ומאוד מטעה. אם מגיעים לדף השני של השרשור בפורום רואים שהביקורות האחרונות כבר רחוקות מלהיות חיוביות. לכן פתחתי שרשור חדש כי זה מאוד מטעה. אם יש עוד אנשים שעברו אותו דבר במוסך תמשיכו את השרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להכיר את המוסך או לנסות להגן עליו, ככה לא כותבים ביקורת.

איזה רכב ושנת ייצור? מתי הוחלפו צינורות, משאבת מים, פלאנג'ים וכדומה?

האם נוזל הקירור מקורי או תואם תקן?

בלי זה לא נדע אם באמת נדרשה עוד עבודה או שהחלפת הרדיאטור היא פלסטר עד התקלה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...