Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר JET FIGTHER 2012 או אחרת?

CRuzer669
שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

יש ברשותי קורולה 08' וכנראה שהגיע הזמן להשתדרג בשנים, התקציב הוא גג 45 50 אלף.

נתקלתי בלנסר JET FIGHTER עם המנוע 1.6 החדש וע''פ מבחנים יש שיפור ניכר לעומת ה1.5, והמחירים ל2012- 2013 הם סביב ה37 52 ועם ק''מ סביר סביב ה90 אלף ומטה.

עוד אופציות שאפשר לקחת בחשבון:

מאזדה 6

קורולה אוטומטית

יונדאי I35

רוב הזמן הרכב יבלה את חייו בעיר, חשוב לי שיהיה אמין, נוח, צריכת דלק סבירה ואחזקה נוחה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק שקורולה אוטומטית בתקציב שלו תהיה 2009, אולי 2010 ( עם נתונים פחות טובים ), ולשלוש שנים הפרש בין קורולה ללנסר יש משמעות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הקורולות בתקציב הזה עם ק''מ מאד גבוהה (הלוואי אם אמצא אחת שמורה), שחכתי לציין שאני מעדיף מ2011 ומעלה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי 2011 עם 98000 קילומטר קניתי לפני חודש מבסוט גיר חלק, אגב לפני שבועיים הבאתי 2008 רובוטית מסניף אלבר דימונה (נסיעה מסניף רחובות) בשביל לקוח שהזמין שמע זוועה של גיר האוטו על 120 על 3500 סל``ד :{ בנוסף לזה ההעברות הילוכים אויי כמה שלא סבלתי את הגיר לא הייתי קונה לעצמי רובוטי טוב שהלכתי על אוטומט מרוצה מהרכב מאוד :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי sfargol

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שבזמנו אהבת את היונדאי I35,

חוץ מצריכת דלק לא להיט(מצד שני גם שאר המועמדות לא בולטות בזה) - אולי היא תתאים לך.

דווקא רכבי סדאן ארוכים לא עדיפים לרוב בתנועה עירונית ובטח לא בחניות - הייתי שוקל לחפש רכב האצ'בק.

לא מבין למה לקנות קורולה בת 8 באותו מחיר שרכבים דומים וזולים יותר בלי הלוגו של טויוטה מקדימה אופציה - לא מצליח להצדיק סגידה למותגים.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2009 זה לא התקדמות, צריך שנתון מ2011 ומעלה לפחות.

נסעתי במאזדה 6, ההרגשה מדהימה, ההגה מרגיש מאד מדויק המושבים נוחים , והתגובה של דוושת הגז זריזה ולא מתחכמת.

רק מה שמוזר לי למה המחירים שלה די נמוכים ונמכרת במחיר של קורולה מאותו שנתון ואפילו פחות? היא גם נותנת הרבה יותר.

לגבי הI35, היא גם נסחרת בסביבות אותו המחיר של ה6 במיוחד בגרסה הפשוטה עם הטאסות, אבל אם תיהיה אחת עם נתונים טובים אשקול אותה ברצינות.

האצ'בק לא באה בחשבון מטעם אישי.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן גם אוונסיס עולה כמו קורולה.

אגב, קורולה 2009 שפרסמתי כאן בפורום בשביל חבר, כנראה נמכרה ( לא יודע האם זה סופי ) תוך כמה ימים ובמחיר מעולה ( למוכר ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אוונסיס יכולה להיות אופציה מעניינת.

איך הלנסר 1.6 עם שנתון 2012 2013 וק''מ נמוך לעומת השאר?

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת עגלתית ( אפילו ספורטבק 1.8 ) , אבל אמינה, מרווחת, בטיחותית ונוחה. וכל זה לא גורם לה לשמור על מחיר שוק נורמלי - נסחרת כ 20 אלף שקלים פחות מקורולה מקבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לבדוק גם רנו פלואנס עם מנוע 2000(זה מנוע וגיר של ניסאן קשקאי)...קניתי לי אחת כזו לפני חודש ואני מרוצה עד הגג(היא מגיעה ברמת אבזור הגבוהה,מושבי עור,חיישנים ומיניהם,סאנרוף ועוד כל מיני דברים)..בתקציב שלך יכולה להיכנס פלואנס 2013 לאחר מתיחת הפנים.

בהצלחה וחג שמח,

זיו.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אהבת את המאזדה 6 והיא בתקציב זו אחלה מכונית מהנה לנהיגה

בהצלחה במציאת הרכב חג שמח :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלקורולה יש גיר 4 הילוכים בלבד בשנים האלה וכמדומני רק 4 כריות אויר כאשר לחלק מהמתחרות יש 6, 6 בהתאמה. מי שרואה 6, 6 יפסול כל רכב שאין לו 6, 6 :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...