Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיילי ספורטיבית עד 85K

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וגם הרבה פחות מהנה.

לא צריך להיות כ"כ נחרץ, אני לא מכיר את ה-208 אבל ממה ששמעתי לא מדובר על רכב יוצא דופן. הקורסה זכורה לי כרכב מאד נוקשה, צפוף ועם איכות חומרים דיי פח אשפה אבל מאידך דיי חיבבתי אותה והיא הייתה מהנה לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל,

ה208 היא מאוד אנדרייטד, בעיקר בגלל כל מיני אלמנטים שמעכירים את האווירה (עיצוב פושר, מהלך זוועתי של ידית ההילוכים וסאונד גרוע ממערכת הפליטה) אבל מבחינת התנהגות נטו, מדובר ברכב ברמה מאוד גבוהה שלא מוערך מספיק...

את זה לא רק אני אומר, אלא הרבה אנשים שמבינים ונהגו ברכב שלי, אפשר היה לראות את הפליאה על הפנים שלהם כשהרגישו איך היא מתנהגת בהשוואה למה שהם קראו במגזינים ובמבחני דרכים עד אז.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עף על הקליאו RS האמת... העיצוב אפילו פחות מוצא חן בעיני מה 208 ומציק לי שהמחיר שלה כחדשה הזוי ביחס למתחרות.

מה אני אקבל מהקליאו RS שלא אקבל מה 208?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל,

ה208 היא מאוד אנדרייטד, בעיקר בגלל כל מיני אלמנטים שמעכירים את האווירה (עיצוב פושר, מהלך זוועתי של ידית ההילוכים וסאונד גרוע ממערכת הפליטה) אבל מבחינת התנהגות נטו, מדובר ברכב ברמה מאוד גבוהה שלא מוערך מספיק...

את זה לא רק אני אומר, אלא הרבה אנשים שמבינים ונהגו ברכב שלי, אפשר היה לראות את הפליאה על הפנים שלהם כשהרגישו איך היא מתנהגת בהשוואה למה שהם קראו במגזינים ובמבחני דרכים עד אז.

ב208 לא נהגתי ואני לא כותב על רכבים שלא נהגתי בהם, אני גם לא מצפה לרכב מושלם ב130-150K. אם הבעיות היחידות הן עיצוב (שדווקא לדעתי הוא מוצלח מאד ב208 ), מהלך הילוכים ארוך וסאונד אז המצב מעולה כי אלה דברים שניתן לפתור יחסית בקלות ע"י שיפורים לא יקרים.

אני פשוט בספק אם ה-208 הרבה יותר מהנה מקורסה OPC כפי שנכתב כאן.

אני גם לא נוהג להסתמך על מבחני רכב, זה נחמד בתור אינדקציה כללית. כנראה שאם הייתי מסתמך על מבחנים בלבד אז הייתי קונה לאון קופרה, בפועל פחות התחברתי לרכב. מה שכתבתי קודם מבוסס על דברים ששמעתי מחברים שנהגו ב208 ומבינים דבר או שניים בנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי אתמול על 208 של חבר - באמת רכב נחמד מאוד וסיכוי גדול שארכוש אחת.

הייתי שמח לשמוע על אופציה או שתיים בתחום האוטומטיות\רובוטיות (חוץ מקליאו RS)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...