Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי FALKEN Z914

שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיקרון הרביעיית צמיגים שלי עדיין במצב סבבה לגמרי למרות שהם קצת ישנים,

אבל בגלל שיש במידה שלי את הצמיגי פלקן האלה במחיר סבבה לרביעייה והביקורות הטובות שהם מקבלים, חושב על שדרוג אולי מתישהו.

העניין הוא שאני זוכר מצמיגי פאלקן שהם די רועשים (יש לי את ה912).

מה דעתכם עליהם לאורך זמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על הפאלקן ZE914 (רביעייה), ונהנתי עימן, מרגישים את ההבדלים בין צמיגים ישנים לZE914, בZE914 למשל, הצמיג לא יחליק לך כשתעלה על מדרכת כיכר, נהגתי עליהן על כביש רטוב, לא החליקו לי מעולם, ואני מדבר מניסיון של כחצי שנה עם הפאלקן עם הסיטרואן שמכרתי אותה לא מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בגלל שרכבים ישנים לא מבודדים הכי טוב ואתה רגיש לרעשים. :\

אני יכול לקנות צמיגים ירוקים של קונטיננטל עוד פעם, הבעיה שהם הרבה יותר יקרים ואני ממש לא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי את הפאלקן,מורכב אצלי על cx-5 .

א. נשחקים מהר

ב. רועשים יחסית

ג . אחיזה גרוע על רטוב

לך על קונטי אקו, אחלה צמיג ואורך חיים מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שיש לי באחורה ולפני הפלקן גם מקדימה היו לי, אני גם יכול להשיג רביעייה מהפנצ'רייה ששנים קנינו לטויוטה,

הבעיה שהצמיגים האלו יקרים. מעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הפאלקן 914 החליקו כמה פעמים ברטוב, מעבר לזה לא שמתי לב לרעש מיוחד - הייתי שם עוד כמה שקלים לקונטיננטל אקו..

פחות יציאה אחת \ מסעדה החודש לדעתי שווה את ההפרש..

המידה שלך זה 185 65 R14 לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

תשמעו, זה לא שדחוף להחליף, פשוט המחיר של הפלאקן קרצו לי.

אגב, הרכב שלי תמיד מחליק, זה לא משנה אם הצמיג מחליק ברטוב או לא:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 914 הוא צמיד מצויין לכל השימושים. לא מצטיין באף אחד, אבל גם לא נופל בשום קטגוריה. הוא בעל דירוג חסכוני. אני לא מרגיש ברעשי כביש ( איכות האספלט משפיעה הרבה יותר מאשר הצמיג ), ולא יצא לי להחליק איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...