Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב x-trail

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לאחר שמכרתי את המיציבישי אאוטלנדר 2015 דגם בסיסי 7 מקומות בקלות רבה הזמנתי אקס טרייל מדגם הבסיסי( כל ההשוואה היא לאותו דגם במיצובישי) במבצע האחרון של ניסן. שמתי עין על הרכב עוד לפני שהגיע לארץ אך בגלל הזדמנות שהיתה הזמנתי אאוטלנדר. תמיד רציתי את הניסן וכאשר הגיע היה מוקדם להחליף ואמרתי נסחוב עוד עם המיצי.

עם הזמן התחלתי לא לאהוב את המיצי, רכב פרקטי אבל לא יותר מזה. רואים שהוא מיושן וממש לא מודרני ביחס למתחרים הגיר הרציף לפני המתיחה הקלה היה לא נעים וצועק בתאוצות הרכב היה קופצני בבמפרים וקפיצות תוצרת כבישי ישראל. דבר נוסף הוא שלכולם יש כזה, מסיבה וידועה ולא ידועה כולם קנו כזה. שאתה שאל אחרים למה קנו הרכב הם מספרים סיפורים שלא הבנתי וגם לא האמנתי לדוגמת צריכת הדלק "החסכונית" של הרכב ועוד שאר דברים. אבל בגדול חוץ מהמחיר והמקום ה 6 וה7 אין בו כלום ביחס למתחרים. המקומות הללו בוא נהיה אמיתים הם לא למבוגרים למרות ניסיונות השיכנוע העצמי של כולם. הם מתאימים גג לילדים עד גיל 12 בלחץ.

ועכשו נעבור לקניה, הוזמן אקס טרייל 1.6 טורבו דיזל דגם בסיסי בצבע כחול אפרפר במחיר מבצע 171,000 על הכביש כולל הכל. את הרכב קיבלתי לאחר שבוע וקצת בערב חג. קודם כל ניגע בתלונות שקראתי בביקורות מקום 6 ו7 קטנים מהמיצי. ידוע לקחתי בחשבון לא קריטי. דבר שני מנוע דיזל רועש. את זה מרגישים רק שמניעים את הרכב. בנסיעה רגילה תאוצה ומהירות בכביש 6 וכו אין הבדל. לא משהו שלא שמעתי במיצי או ברכב אחר... באמת. המנוע מאיץ ומרגישים שיש כוח בעיקר בתואוצות ביניים( רגיל ואוהב טורבו מהפולו שלי).

עכשו לדברים הטובים. הרכב מודרני ארגונומי איכותי כל הפלסטיקים והמושבים שונים ונעימים מהמיצי. יש מיזוג אחורי... איזה תענוג. הגג פנורמי מלא ולא קוביה קטנה. המזגן עובד טוב ולא רועש, הפתחים הרבה יותר נוחים וממוקמים טוב מהמיצי. המערכת סינית בהתקנה מקומית אבל מסך ענק ונעים והוא לא מסנוור בלילה כמו שקראתי איפה שהוא. חישני רוורס וקדימה מקורים. וכמובן אין "מוביל איי" ברוך השם!! הכל מקורי. הרכב עבר כולה 200 ק"מ מה שבטוח שהדלק עולה פחות( לא קריטי ) והמחשב דרך מראה צריכת דלק ממש יותר אטרקטיבית מהמיצי, אבל זה רק ההתחלה. נאמר לי שכשהרכב יעבור 5000 ק"מ הצריכה תשתפר והמנוע ירעיש פחות. נחיה וניראה. חוץ מזה אני שמח! ניראה מה יהיה בהמשך ואני ממש לא מתביש להגיד שטעיתי ראה מקרה המיצי. אני לא אחסוך ביקורת על הרכב הזה גם.

לצערי היום באחת הנסיעות ניזרקה אבן לכיוון הרכב במהלך נסיעה( אנשים עם חינוך של קופים) שפגעה בשמשה הקידמית... אין שבר אבל יש שיפשוף, בעסה. אני אראה בזה סיפתח ומזל טוב. מקוה שלא חפרתי וזוהי דעתי האישית לא מתנגח עם אף אחד רק משווה מה שלפי דעתי ונסיוני ניראה לי.

חג שמח... ותמונות בהמשך.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש!

מעניין אותי נושא צריכת הדלק.

כמה אתה נוסע ובאיזה תנאים?

עלות ביטוח (למרות שזה תלוי במבטח).

אין מוביליי ויש מערכות בטיחות מקוריות? איזה?

מה כלל המחיר במבצע, האם חוייבת במערכת איתור?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

מעניין אותי נושא צריכת הדלק.

כמה אתה נוסע ובאיזה תנאים?

עלות ביטוח (למרות שזה תלוי במבטח).

אין מוביליי ויש מערכות בטיחות מקוריות? איזה?

מה כלל המחיר במבצע, האם חוייבת במערכת איתור?

רוב הנסיעות מחוץ לעיר, עשיתי ביטוח "בקרסו מוטורס" היה הכי אטרקטיבי. יש בקרב סטיה מהנתיב התקרבות יתר ובלימה אוטונומית. התקינו לי קודן ואיתורן ומערכת מולטימדיה עם מצלמת רוורס.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

בחירה מוצלחת.

המחליפה האולטמטיבית לאאוטלנדר בתקציב הנ"ל.

למה לא המתנת לקודיאק?

הקודיאק תמתין לי 3 שנים [emoji6]

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בלימה אוטונומית? שהייתי בנסיעת מבחן אמרו לי שאין... מוזר...

בכל אופן רכב חמוד מאוד, היה לי התלבטות בינהם אבל בגלל הגג הפנורמי הוא היה נמוך לי מידי בטח בישיבה מאחורה

תתחדש ותהנה כמובן

עריכה אחרונה על ידי mpol
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש... גם אני התחדשתי עם xtrail לפניי 3 שבועות בינתיים 2300 קילומטר הנסיעות בעיקר בינעירוני שכוללים כל יום את העליות לירושלים צריכת דלק נכון לעכשיו בסביבות 12.3 בתקווה שישתפר בהמשך.

שמתי לב שמהירות שיוט בכביש בינעירוני הרכב לא עובר ל"כאילו" הילוך שביעי, בדר"כ מעביר ידנית. האם שמת לב לזה?

עריכה אחרונה על ידי zevulunkitay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מריח מבחן השוואתי שלו של המיצי ושל הסקודיאק בדרך

הנסיון שלי עם הקודיאק סטטי בלבד בינתיים. אבל סטטית לפחות, פלוס אם לשפוט לפי כל המבחנים שקראתי מחו״ל, לניסן צפויים חיים לא קלים, ולמיצובישי בלתי נסבלים.

הסקודה ניצחה את הסורנטו ואת הדיסקברי ספורט בשני מבחנים שונים שקראתי, פלוס את הcx5 באחר.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש... גם אני התחדשתי עם xtrail לפניי 3 שבועות בינתיים 2300 קילומטר הנסיעות בעיקר בינעירוני שכוללים כל יום את העליות לירושלים צריכת דלק נכון לעכשיו בסביבות 12.3 בתקווה שישתפר בהמשך.

שמתי לב שמהירות שיוט בכביש בינעירוני הרכב לא עובר ל"כאילו" הילוך שביעי, בדר"כ מעביר ידנית. האם שמת לב לזה?

אכן שמתי לב לדבר, קצת מוזר שההילוך ה 7 שלא הוכנס ב D , אבל בשיוט בכביש 6 זה נראה שעוזר לחיסכון בדלק.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, בחירה טובה, אני מריח מבחן השוואתי שלו של המיצי ושל הסקודיאק בדרך.

סתם שאלה, למה העדפת את ה-1.6 על ה-2.0?

הפרש של עד 30,000 ש"ח, גדול עלי...

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן שמתי לב לדבר, קצת מוזר שההילוך ה 7 שלא הוכנס ב D , אבל בשיוט בכביש 6 זה נראה שעוזר לחיסכון בדלק.

מעניין אם זה בעיית תוכנה, ואם כן האם יש דרך לטפל בזה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם אני מסכם את מה שכתבת, ההבדל היחיד בין הרכבים זאת פלסטיקה מודרנית יותר, גג שמש, וכיסאות 6-7 קטנים יותר?

שואל באמת. אני לא מחסידות אאוטלנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...