Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוני לא רוצים את הכסף שלי (או: קניית אפליקציה למצלמה)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי סוני A6000 ויש אפשרות לרכוש דרכה אפליקציות. כמובן שדרך המצלמה ה-UI איום ונורא אז אני נכנס לאתר של playmemories, נרשם, עובר את כל השלבים בדרך לקניית האפליקציה, מגיע להכנסת פייפאל, לוחץ על אישור ומקבל: An error occured while performing this operation.

אפשר גם לשלם עם כרטיס אשראי - אבל רק אם מכניסים כרטיס שרשום בכתובת במדינה שבה החנות של האפליקציות עובדת ונחשו מה - לא ישראל ולא אסטוניה נמצאות ברשימה (מה גם שאי אפשר לשנות את המדינה של המשתמש אצל סוני).

בדיקה קצרה באינטרנט מצאה שיש המון אנשים עם בעיה דומה ונראה על פניו שאין ממש פתרון.

אולי במקרה מישהו פה נתקל בבעיה ומצא לה פתרון?

תודה

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה כרטיס כדוגמת PlayStation Network Card

לאחר מכן תפדה את הכרטיס תמורת כסף בחשבון

Sign in PlayMemories Camera Apps:

1. Click the Sign-in ID, or sign in the account management page of SEN.
  2. Select Account
  3. Select Redeem Prepaid card
  4. Enter the code of PlayStation Network Card / Ticket.

לעוד פרטים כנס לפה

https://esupport.sony.com/info/1182/US/EN

שים לב שיש אפשרות לרכוש דולרים או פאונד בהתאם אם זה חשבון אמריקאי או אירופאי וכו'

למשל דרךEbay תוכל לרכוש כרטיס,

למשל

http://www.ebay.com/itm/PlayStation-Network-PSN-25-GBP-25-Pounds-Store-Card-Key-PS4-PS3-PSP-UK-/322314973741?hash=item4b0b78322d:g:xhQAAOSwxj5XQHmq

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם,

שייק - אין עוד אופציות תשלום, אבל גם אין באמת סיבה שפייפל לא יעבוד...

אופיר, ראיתי את הפתרון הזה, אבל אנשים אומרים שזה שוב עובד רק ממדינה "נתמכת" - כלומר אם אקנה ואנסה להפעיל זה לא יעבוד. האם זה עבד בשבילך? אם לא אצליח באמצעים "מקובלים" אנסה את זה.

אגב, פשוט נורא הממשק משתמש שלהם. יש להם כמה חשבונות "my sony", חשבון פלייסטיישן ועוד אחד, והם סוג של מחייבים אותי להרשם לפלייסטיישן (למרות שאין לי פלייסטיישן) בשביל לקנות אפליקציה למצלמה. זה מגוחך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגחך בעצב - בדקתי את האופציות כמוך לפני אי-אילו חודשים, ויתרתי מיד.

ההמתנה לפיתוח הפילם התחלפה בהמתנה לחיבור הכרטיס למחשב, אין כמו ציפייה בשביל להגביר את ההתרגשות.

כדאי אולי לבדוק אם איזו נשמה טובה הצליחה לפרוץ את הסיפור, עם מצלמה כ"כ פופולרית חייב להיות משהו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כלכך הבנתי את הבעיה למען האמת

אבל יכול להציע לשלם עבורך עם כרטיס צרפתי/גרמני או בלגי ותחזיר לי אחר כך בפייפאל

תודה על ההצעה! אשתמש אולי כפתרון אחרון אם לא אצליח בדרך אחרת.

בינתיים הייתה לי שיחה מעניינת עם נציג השירות של סוני באסטוניה והוא הדריך אותי באופן הבא (דומה למה שאופיר כתב):

1. ללכת למרכז של סוני ולקנות כרטיס פרה-פייד בשווי 20 יורו (אפשר גם לקנות אונליין).

2. לפתוח חשבון סוני חדש ולשייך אותו לפינלנד (יש לי כבר שניים, אחד בישראל ואחד בבריטניה). אי אפשר להחליף את המדינה של חשבון קיים, וצריך כתובת אימייל שונה בשביל החשבון החדש - אין, פשוט גאונים...

3. להכניס את הכרטיס פרה-פייד לארנק שבחשבון החדש

4. לקנות את האפליקציה דרך החשבון החדש

אעדכן אם זה הצליח. מדהים שב-2017 כשאפשר לקנות אפליקציית אנדרואיד או אייפון בלחיצה אחת, סוני מערימים כאלה קשיים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן שלאחר ביקור של חצי שעה בחנות סוני, הצלחתי להתקין את האפליקציה.

זה כלל:

1. קניית gift card של 20 יורו

2. יצירת חשבון סוני חדש בפינלנד עם כתובת אימייל שלישית (הראשונה והשנייה הן בחשבונות הישראלי והבריטי שכבר היו לי)

3. הכנסת הכסף לחשבון הפיני

4. איפוס המצלמה לאחר שהתברר שהיא כבר "משויכת" לחשבון אחר

5. התקנת האפליקציה.

באמת אחד מהדברים הדביליים שראיתי... מה שכן - האפליקציה עובדת נהדר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. מדובר באפליקציית ה-time lapse. במקום לקנות אינטרוולומטר, היא עושה הכל בשבילך: כמות צילומים, מרווחים בין צילומים, עושה טראקינג של כמות האור ומשנה חשיפה בהתאם, מאפשרת לכוון עוד הרבה דברים ואפילו עורכת בשבילך את הסרט במקום שתעשה את זה במחשב. יש לה גם presets של זריחה, שקיעה, כוכבים וכדומה.

מכיוון שכרטיס ה"מתנה" שאפשר לקנות הוא מינימום 20 יורו, נותרו לי עוד 10 לאפליקציה נוספת אז קניתי את HDR SKY שאמורה ליצור תמונות HDR ע"י חשיפה שונה לשמיים ולקרקע וחיבור התמונות לתמונה אחת - כמובן שאפשר לעשות את זה בפוטושופ, אבל ככה אמור להיות הרבה יותר קל. לא ניסיתי אותה עדיין.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוני

בעמדה לזמבר את קנון וניקון (בייחוד ניקון) לדורות, והם מצליחים להיות כל כך לא מפוקסים, שזה לפעמים מצחיק...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כבר מקום שני במכירות של מצלמות FF בארה"ב, כי קנון וניקון חולמים בנושא של המירורלס, זה רק עניין של זמן עד שנראה אותה גם בתחום של הקרופ.

ואגב, באיזו אפליקציה מדובר והאם היא מתאימה לa6300?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל הצלחתי בסוף. אני מניח שבארץ אפשר לעשות משהו דומה. גם אני חשבתי על האפליקציה הזאת, אבל מכיוון שיש לי פילטר ND ושאני לא מצלם הרבה מים בתנועה, היא פחות עניינה אותי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...