Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ גראג' - שרשור מתעדכן

golangti

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקרה קטן שהיה, את הסט ארונות קניתי מהאתר של overstock, מכיוון שכמו כל ישראלי טוב, בדקתי מחירים מבצעים ורייבייטים בכל מקום ואצלהם היה המחיר הטוב ביותר. המשלוח היה אמור להגיע לאחר 3-4 שבועות, ואחרי שלא הגיע, התקשרתי מספר מעמים לברר. כנראה שבאחת הפעמים הנציג שיחרר עוד משלוח, מכיוון שלאחר שהגיע המשלוח, והכל הותקן במקומו, קיבלתי עוד שני משלוחים של ארונות נוספים, כולל משטח עבודה נוסף, בערך שני שליש של סט שלם.

התקשרתי לשירות לקוחות יותר מפעם אחת, הסברתי את הטעות וביקשתי שיבואו לאסוף את החלקים, ואכן הם אישרו שמישהו יבוא לקחת, אבל מאז עברו חודשים ושום דבר לא קרה.

כשהבנתי שלאף אחד לא איכפת, התחלתי לחשוב מה לעשות עם זה.

בתור התחלה לקחתי את המשטח ועם קצת עצים בניתי בר שאפשר לשבת עם משקה ולראות טלוויזיה :

IMG_8386.JPG

IMG_8387.JPG

IMG_8388.JPG

את החלקים הנוספים אני כנראה אנסה למכיר, אין לי מקום או שימוש בשבילם בגראג׳:

IMG_8389.jpg

זה הכל לבינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני עובר בשרשור הזה אני אומר לעצמי "יא אללה ככה נחמד לחיות"

תענוג לעקוב, עבודה יפה

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עכשיו התור של חדר הכושר. המפתח הוא המשקולת הראשונה.

וברצינות - אם הדבר הזה אמיתי ולא צעצוע מפלסטיק חלול כדאי להרחיק את הילד ממנו, הו יכול ליפול ולגרום פציעות קשות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
פונה לחברי הפורום לבקשת עזרה, צריך רעיון מקורי מה לעשות איתו.. לא.. לא הילד, עם המפתח מצד ימין ... הצעות??[ATTACH]494013[/ATTACH]

אתה קורא את המחשבות שלי.

תלה אותו באלכסון על הקיר, או מאוזן. זה מספיק.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה לא צריך אותו, אני מוכן לקחת. זה נראה לי בדיוק במידה של פקק ריקון השמן אצלי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהילד יגדל תוכל להשתמש במפתח לחינוך הילד.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פרויקט קטן, המטרה הייתה להוסיף מקומות אחסון מבלי לגרוע מהמראה הנקי של הגראג׳. החלטתי לתלות מדפים מעל הדלת של הגראג׳, שאפילו לא רואים אותם בכלל שהדלת פתוחה, והם גם בקצה השני של הארונות, אז גם לא מסתכלים לכיוון. קניתי קצת עצים, ברגים ושרשראות, צבעתי את הכל וזה מה שיצא.

IMG_8870.JPG

IMG_8872.JPG

IMG_8874.JPG

עריכה אחרונה על ידי golangti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...