Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת אור עד קור בהרצליה - סטריאו אזעקות וכד' אזהרה

friend
שימו לב! השרשור הזה בן 2568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מפרסם אזהרה לחברים הנכבדים בפורום

אלו מכם שעברו חוויה דומה יכולים לשתף בעמוד

https://www.facebook.com/oradkor

הנה סיפור פיקנטי ממש מלפני שעה קלה, חשוב לציין שמעולם לא התלוננתי או פתחתי עמוד או בלוג או אפילו הגבתי בעילום שם לתוכן כל שהוא אבל הפעם זה פשוט גדול ממני אני די המום מהשירות שקיבלתי באור עד קור באזור התעשייה הרצליה.

הגעתי בתחילת השבוע עם ג'יפ אספנות אמריקאי שנת 79 מאוד מיוחד ומאוד נדיר אחרי עבודות פחחות, במסגרת העבודות פורק על ידי הסטריאו ונאלצתי לחתוך את כבל החשמל והצמה של הרדיו מאחר והחוטים עוברים בקונסולה עלית בסמוך לגג הרכב והחלטתי להקל על הפחח שלא יתעסק בעבודות שלא קשורות לתחום עיסוקו.

מערכת זו הייתה מותקנת בג'יפ כשנה מדובר ברדיו בלוטוט הכולל דיבורית של פיוניר מגבר מתוצרת אינפיניטי ורמקולים אחוריים משולבים וופר גם כן מתוצרת אינפיניטי הכל עבד וניגן מצוין.

פניתי לעזרא מנהל המקום ובקשתי שיעבירו חוטים חדשים ויחברו את המערכת, רציתי לקחת איתי את הכבלים RCA חשמל, רמקולים וכד, ועזרא התעקש שהשאיר הכל ברכב, כמו כן בקשתי שיסליקו את צמת החשמל באזור ידיות ההילוכים והשארתי את הרכב.

בסופו של דבר הוחלף רק כבל חשמל, יתר החוטים הולחמו ואו חוברו עם סרט בידוד.

המערכת הותקנה בעלות כוללת של 700 ש"ח, בבדיקה ראשונית שלי הסטריאו פשוט נפל מהקונסולה לא היה מחובר בכלל, לא סגרו את הברגים שתופסים את הפחית לקונסולה, העובד תיקן זאת ונאמר לי שהכל מוכן.

ביציאה מהמקום שמתי לב שלא שומעים טוב ובקשתי ממיכה שיבדוק מדוע שומעים פחות טוב ממה שאני מכיר? מיכה אמר לי שהכל בסדר שהוא באופן אישי כיוון ואפילו חיבר לי את הוופרים ליציאה של המגבר! שוכנעתי ונסעתי הביתה..

למחרת אני עובר על הגדרות המכשיר כדי לנסות להבין מדוע שומעים פחות טוב? התחלתי בהגדרת הבאלאנס והפלא ופלא רק צד אחד מנגן הימני כאשר הדגשתי את השמאלי לא היה סאונד בכלל. דבר נוסף שהתגלה הצופר הפסיק לעבוד כמו גם המצת, חזרתי לעזרא ושוחחתי איתו ועם מיכה וסוכם שאשאיר את הג'יפ והם יסדרו את הבעיה בקשתי שיסדרו מהר מאחר ויש לי טיול ג'יפים בשבת וחשוב לי להגיע אם הג'יפ הזה.

הגענו לעיקר חברים הנה מגיעה שיחת טלפון ממיכה שיש בעיה ברדיו שהוא לא מבין אותה וזה לא ציוד שלו ושהוא ממשיך בבדיקה.. לאחר כעשר דקות שיחה נוספת הפעם ישנה בעיה במגבר והוא מבקש שאגיע לראות במו עיני כיצד הוא בודק את המערכת, ניסיתי להמנע מאחר ואני בעבודה, מיכה שמח שאני סומך עליו אך התעקש שאגיע בכל זאת.. הגעתי והוא חיבר מגבר שלו ליציאה אחת ומראה לי שהרמקול עובד.. ניתק את הצד הימני חיבר לשמאלי וגם צד זה עבד. אוקיי בקשתי שיחבר את המגבר שלי לצורך ההשוואה ושיסדר את הבעיה. הפנה אותי לעזרא שממנו ביקשתי שיסדרו את הבעיה ופה מתחילה השתלשלות ארועים מאוד מעניינת הם קבעו חד משמעית שהמגבר לא תקין מעניין... אותה קביעה במדויק נקבעה לפני פחות מחודש בג'יפ נוסף שלי עם מגבר זהה לחלוטין שם גבו ממני גם 700 ש"ח עבור התקנה מחדש ותיקון מגבר.. אוקיי אמרתי סבבה קיבלתם כבר 700 ש"ח בעבור ההתקנה פה אם צריך לסדר גם את המגבר אז תסדרו בבקשה זה מבחינתי שולם! כמובן שעזרא לא הסכים איתי בשום פנים ואופן טוען שהמגבר זה לא בעיה שלו ושכמה שיעלה התיקון זה לא קשור אליו זה עליי.

התעקשתי מדוע אותה עבודה ברכב זהה אם אותו ציוד בדיוק למה עליי לשלם עוד מאות שקלים? ואם זה הדבר אני מבקש את כספי בחזרה או שיתקנו את הבעיה.

הרדיו על הכסא הקדמי, הספספל האחורי מפורק ונמצא מחוץ לרכב.. חוטים תלוים באוויר.. "אין מעבדה היום מאוחר רק בעוד שבוע תחכה.." מה שבוע יש לי טיול בשבת מה אתב אמיתי? איך תיקנתם בפעם הקודמת את המגבר תוך שעה? אמר לי עזרא שבמקרה הבחור מהמעבדה היה אצלו ותיקן על המקום.

ניסיתי שוב לא היה מוכן לשמוע וכשביקשתי את כספי בחזרה איים שאין בעיה הוא יחזיר את הכסף ויחתוך את החוטים! זרמתי איתו הבחור לקח קאטר וחתך חוטים שלא היו חתוכים כלל וכלל עשה ממש נזק! העובד שלו מיכה היה המום עמד בפינה בשקט ממש ראו את המבוכה של הבלוף על פניו.. הלך והחזיר לי 700 ש"ח וגרש אותי מהמקום ואמר לגבי התקלות האחרות שעשו שם הצופר והמצת שאתבע אותו..

לא יאומן תוך חודש שתי מערכות סטריאו שעבדו כמו שעון הגיעו לאור עד קור בהרצליה ומיכה ועזרא קבעו חד משמעית שיש בעיות עם המגברים.

עוד לא נתקלתי בשרות ויחס מכפיר כזה וחוסר מקצועיות פשוט בזיון, לא ממליץ לאף אחד להגיע למקום.

מקווה שעזרתי לאילו מכם לא ליפול בפח..

לסיפור הזה יהיה סוף טוב במקום אחר ומקצועי.

לפוסט המלא ותמונות

https://www.facebook.com/oradkor/posts/232082783862490

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר ״הלא תקין״ שצריך לשלוח למעבדה ויקח שבוע לתקן, נבדק ונמצא תקין לחלוטין! לא הופתעתי את התרגיל הזה הם עשו לי בג'יפ אחר שברשותי..

אשמע לדברי בעל הבית שם עזרא עמבר ואגיש תביעה ממש בקרוב

לצפייה בסרטון לחצו כאן

עריכה אחרונה על ידי friend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...