Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת חשמל מוגזמת בצורה מטורפת.

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא רוצה להיות חכמולוג לאחר מעשה אבל כבר בתחילת האשכול כתבתי שהשכנים לא גונבים לך חשמל. לגנוב חשמל צריך לדעת איך וכיצד להסתיר זאת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקפיץ!

קיבלתי חשבונית עבור חודשיים אחרונים על צריכה של 1508 קוט"ש:evil: וזאת לאחר שהיינו מקבלים חשבוניות סבירות.

ניסיתי לברר עם המטפלת מה קרה ששוב קפץ לנו החשבון והיא כמובן מספרת שהיא נורא חסכנית ולא מדליקה כמעט כלום.

חבר של המטפלת שמגיע לבקר אותה כל סופ"ש מטעין את האופניים החשמליות שלו אצלינו,

האם ייתכן שטעינה של האופניים פעם בשבוע מורגשת כל כך בחשבון?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני איזה 12 שנה "תפסתי" את העוזרת שלי מבצעת שיחות בין לאומיות מהטלפון שלי (כנראה לא הביאה בחשבון שיש פירוט שיחות). היא התפטרה בבושת פנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ!

קיבלתי חשבונית עבור חודשיים אחרונים על צריכה של 1508 קוט"ש:evil: וזאת לאחר שהיינו מקבלים חשבוניות סבירות.

ניסיתי לברר עם המטפלת מה קרה ששוב קפץ לנו החשבון והיא כמובן מספרת שהיא נורא חסכנית ולא מדליקה כמעט כלום.

חבר של המטפלת שמגיע לבקר אותה כל סופ"ש מטעין את האופניים החשמליות שלו אצלינו,

האם ייתכן שטעינה של האופניים פעם בשבוע מורגשת כל כך בחשבון?

תבדוק עבור כמה ימים החשבון הגיע. לפעמים החשבון הוא עבור 56 ימים ולפעמים גם על 62 ימים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים היה תחקיר בטלויזיה על אנשים שקיבלו חשבונות חשמל הזויים, ובמסגרת התחקיר שנערך כמה חודשים טובים - היו כמה אנשים שביצעו התקנה של מונה חשמל דיגיטאלי בלוח של הדירה - ונמצאו הפרשים מאוד גדולים בין המונה של חברת חשמל למונה הדיגיטאלי (כשלעצמו, דיי מדוייק !).

חברת חשמל כמובן לא התייחסה לזה וטענה שהמונה שלה מדוייק - ורק לאחר התערבות של התוכנית הם "התחילו" לחקור את האירועים שהגיעו לטלויזיה.

מבחינת דיוק - אפילו שלא מדובר במדגם מייצג; יש לציין שלפחות במקרה שלי, המונה של חברת חשמל (חדיש, דיגיטלי) והמונה הדיגיטלי שהרכבתי בבית בלוח החשמל כמה ימים אחרי שחובר לרשת החשמל - אפשר לומר תואמים ל-ח-ל-ו-ט-י-ן.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי טיפת ספק באמינות המונה של חח"י.

הייתכן שישנו מכשיר חשמלי סטנדרטי בבית שצורך כל כך הרבה או שרוב הסיכויים שזה מעשה ידי אדם?

תודה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוד החשמלי (או הפעלת המחמם החשמלי בדוד שמש) יכול לעשות את ההבדל.

במעבר מהדירה הקודמת שלי לנוכחית עברתי מדוד חשמל לדוד שמש. חשבונות החשמ בקיץ הצטמצמו ובחורף דומים, למרות שמדובר בדירה הרבה יותר גדולה, שימוש הרבה יותר אינטנסיבי במזגנים, מקרר יותר גדול ועוד כמה צרכנים.

ד"א, דני, בפוסט הקודם ציינת שלך ציינת את צריכת החשמל בחשבון האחרון, אבל לא בקודמים, כך שקצת קשה להשוות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פחות מ-200 קוט"ש בחודש. יכול להיות משהו אקראי, שילוב של מיזוג, חימום מים, כביסה לייבוש.

הייתי עוקב אחר המגמה. אולי החשבון הקודם היה נמוך במיוחד.

ההשוואה הנכונה היא לעונה המקבילה בשנים קודמות, וזאת בהנחה שתקופת החשבון דומה (צריך לתקן למספר הימים בין קריאות) שלא היה שינוי מהותי בגלל שהיה בחופש או גדילת המשפחה או אורחים או משהו דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...