Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש דרך לשיפור TDI ללא תופעת לוואי של עשן שחור?

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ברשותי איביזה TDI, כבר כמה פעמים אני מתעניין בשיפור ההספק ע"י תוכנה אך כל פעם נסוג בעקבות הידיעה שאני אקבל בנוסף עשן שחור של קטר...

מעניין אותי לדעת מה הרכיב שלא משדרגים כאשר מבצעים עדכון תכנה אשר גורם לעשן השחור(האם זה ה maf sensor)?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם המוןןןן tdi עם תוכנות ... תמיד יהיה עשן ואין מנוס מזה.

אולי קצת על חשבון ההספק.

אין כמו eat my smoke.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העשן יצא רק כשתלחץ... פשוט תהיה רגוע עם הדוושה ליד כחולים, אני גם מתכנן בקרוב לעדכן תוכנה ב1.6 TDI וכמו ש'רון איש' אמר, EAT MY SMOKE

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעי אתם צודקים כאשר מעדכנים רק תוכנה אך אם מעדכנים את כל המערכת אפשר להגיע לתוצאות טובות כלומר במקרה שלי אם נביט על איביזה TDI 160 שנמכרת בחו"ל היא לא מעשנת גם לא בלחיצות... ורוב הרכיבים זהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בחינת הנושא בפורומים בחו"ל אני מבין שהבעיה כאן היא לא ברכיבים אלא בתוכנות (כלומר באלו שכותבים אותם).

מסתבר שהמפות האלו(שגורמות לעשן שחור) לא מספיק מדוייקות ולכן יש עודף דלק(סולר) בנקודות מסויימות שגורמות לעשן השחור.

מצאתי סרטון שמראה שעם קצת השקעה בכתיבת המפה אפשר להשיג תוצאות טובות ועם מינימום של עשן שחור:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אתה צודק, אך צריך להגיע לאדם מקצועי ופדנט שיודע להגיע לתוצאות המבוקשות אך לצערי לאור הדעה הרווחת בנוגע לשיפור מנועי TDI והעשן השחור הסמיך שמגיע באותה חבילה אני לא שמעתי או ראיתי אחד כזה... אני יותר מאשמח לדעת שיש בעל מקצוע כזה (וכנראה אני אהיה לקוח שלו...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חיה כזאת.... תמיד יהיה עשן, במיוחד בלחיצה חזקה.

פחות או יותר? תלוי בתוכנה.

אבל כל הקטע זה העשן... אחרת אתה סתם דיזל רגיל.

ברגע שתלחץ עם תוכנה חזקה, לא יהיה אכפת לך מהעשן.

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון , אתה מוזמן לראות בקישור למעלה איך תכנה שעבדו עליה כמו שצריך מצמצמת למינימום את העשן השחור בלחיצות! ועדיין הצליחו להפיק עוד 30 כ"ס מהרכב הזה...

אני ממש לא בעד העשן שחור ומבחינתי כמה שפחות ככה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע הסרטון הזה זה עבודה בעיניים.

הרכב לא נוסע, ואין גדישה חזקה במאמץ... סמוך עליי שהוא נותן שני שלישי יש לו עשן.. גם לי באיבעזה בעמידה לא היה עשן.

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אופיר ,

תוכל גם לפנות אליינו :lol: .

אני לא חושב שיש סדנא בארץ שעברה כל כך הרבה פרוייקטים על 1.9TDI ככה שיש המון ידע

על כיוונים איכותיים לרכב שלך והמון פי'צרים מגניבים שניתן להוסיף מלבד הספק ללא עשן כמו בקרת שיגור ,מגביל סלד גס ואפילו אפשרות לעד 3 מפות ניהול שונות הניתנות להחלפה על ידי המשתמש בשניות .

אך קח בחשבון ...דיזל ממש חזק אוהב סולר וסולר זה עשן שחור ,אבל גם ללא עשן כלל ניתן לקבל הספקים נאותים ושיפור בצריכת הדלק .

תתרשם וצור קשר בדף הפייסבוק במידה ואתה מעונין לקבל עוד פרטים .

https://www.facebook.com/id.go.tuning

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...