Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - אלפא רומיאו ג'וליה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תובנות שלי:

1. ההיפ שסביב הרכב מתחיל לדעוך וגם המכורים למותג כבר הזמינו, מכאן מתחילים החיים האמתיים של הדגם.

ולא רק בארץ.

נמתין עד שימלאו שנת שיווק מלאה, ואז נוכל לדעת אם הג'וליה היא הרנסנס של אלפא או פלופ.

מה שבטוח זה שהיא מכונית מצויינת.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 362
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז אתמול חזרתי מאיטליה ושכרתי שם גוליה 2.2 אוטומט 150 כ"ס. עברתי איתה בעשרה ימים קצת מעל 1000 ק"מ.

בהתחלה לפני שלקחתי את הרכב היה רשום מרצדס E200 או משהו בסגנון. אני רציתי מרצדס...ולא סתם. אני חייב לציין שהתאכזבתי מפנים הרכב, לפחות בגירסה הזו. הכל שחור משחור, קצת נגיעות אלומיניום פה ושם אבל לא יותר מזה. אין את הקרבון או התפר האדום, כלום. גם המסך מוליטמדיה קטן ולא מגע (או שלפחות אצלי לא עבד המגע), סיוט לחפש יעד ככה בניווט.

הריפודים משולבים קצת עור וזהו. אין בכלל תחושת פרימיום וזה כבר ביעס על הפתיחה. מה שכן הכל יושב מוצק מאוד ולא היה שום ציוץ אחד לאורך כל התקופה.

חיסרון נוסף והוא מבחינתי היה דיל ברייקר - אבל לא הייתה לי ברירה הוא גודל תא המטען. היינו עם מזוודה אחת גדולה, אחת בינונית ואחת קטנה ועוד תיק. לא הצלחתי בשום צורה או הינדוס לדחוף בפנים את הגדולה והבינונית. נכנסו רק הגדולה והקטנה, מיכוון שהריצפה מאוד גבוה. ולא שיש מתחת גלגל, יש ערכת ניפוח. לא ברור לי למה אבל זה פאול רציני. כל פעם שעברנו מלון הילדים היו צריכים לנסוע עם מזוודה שנמצאת בינהם על המושב. סתם לשם השוואה, אספו אותי בארץ במאזדה 3 2010, הגדולה והבינונית נכנסו אחת על השניה בלי בעיה, בצד הקטנה ועוד 2 תיקים + הקרטון של הדיוטי בלי בכלל להתאמץ ולעשות חישובים. פשוט מכה קיבולת תא המטען.

גם מבחינת איבזור -לא לעיניין ברכב כזה. אין פיתחי מיזוג אחוריים? מה נסגר??? לא לדבר על תאורת לד, מראה מתכהה וכו'.

מבחינת איבזור בטיחות - התראה על סטיה נתיב (די מעצבן) ובלימה אוטונומית. לא שטח מת במראות, לא בקרת שיוט אדפטיבית. אפילו בקיה ספורטאז יש יותר.

ונעבור לחלק היותר חיובי....כן האוטו נראה טוב, למרות הצבע שקיבלתי (חום שמפניה כזה, אני אעלה תמונות בקרוב), והמנוע מספק בהחלט. מאיץ מהמקום מעולה, שקט מאוד - 150 קמש ב 2000 סלד - ואין בעיה לנהל שיחה באוטו, וגם חסכוני, לא ביצעתי מדידה (כי לא הצלחתי לאפס את מד המרחק!) אבל היה בערך 17, 18 קילומטר לליטר לפי התחושה שלי.

הגיר תיפקד מעולה, גם בפקקים לא הרגשתי נידנודים, פשוט צריכים להיות עדינים עם הגז. במצב D באמת הוא לא נעים כי הוא מושך הילוכים ולא מרפה עם העזיבה מהגז, ואז באמת מקבלים מחלת ים בפנים.

נוחות הנסיעה - מעולה. הרבה זמן לא נסעתי ברכב כזה נח, כל הכבוד.

הגה עם תחושה טובה, מהיר וחד (ופה הציפוי עור היה מעולה).

מערכת הדימום בעצירה מעצבנת כי היא מכבה מזגן, ורק ביום האחרון מצאתי איך לנטרל אותה...סעמק. כל הזמן חיפשתי בתפריטים, בסוף זה היה כפתור מוחבא מאחורי ההגה בצד שמאל. כל הזמן ברמזורים וצמתים הייתי מאט למהירות זחילה של קמש או שניים כמה מטרים לפני הרכב לפני וככה מזדחל באיטיות שהמנוע לא יכבה.

לגבי החלק הדינאמי - לא יצא לי לבדוק, בכל זאת הייתי עם המשפחה, ועוד רב הזמן מזוודה תקועה בין הילדים.

לסיכום - לא נפלתי מהרגליים. ועיניין הבגאז ממש הרס.

נקווה לפעם הבאה מרצדס או ב.מ.וו...

עריכה אחרונה על ידי bjlb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...