Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת מהירות באיילון צפון לפני גשר הקוממיות

שימו לב! השרשור הזה בן 2526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאז עברתי דירה אני עובר על פני המצלמה הנ"ל כמה פעמים בשבוע

הבנתי שהמהירות המותרת שם היא 70 קמש, אבל אני לא מבין למה?

מדובר בכביש מהיר אם מספר נתיבים לכל כיוון... בנוסף היום הסתכלתי כמו שצריך ולא ראיתי תמרורים מתאימים ל 70 בשום מקום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אז מחולות (תחילת איילון?) עד לשם המהירות המותרת היא 70 קמש?

א) כן - חולות זו תחילת איילון מכיוון דרום לצפון

ב) באיילון לכיוון צפון המהירות המותרת היא 70 ברוב הדרך. החל מחולות ועד סביבות תל אביב או קצת אחרי תל אביב (בקיצור - איפה שנגמר הנת"צ וכל ההשתלבות עם כביש 1 [אחרי לה גווארדיה וכל הבלאגן]) נדמה לי ששם המהירות עולה ל90 אבל אני לא זוכר.

בכיוון דרום המהירות 90 ברוב הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לשם הכוונה עד גשר קוממיות... אני בהלם... על מה ולמה להגביל ל 70?

אני מתפלא כל בוקר מחדש. אבל כמובן שהמהירות שם היא מתחת ל70 היא בשעות הפקקים בבוקר :wink:

לנסוע שם 70 כשהתנועה זורמת זה בגדר סכנה

בכל מקרה בנוגע ל"למה" אני זוכר כמה אפשרויות:

א) הנת"צ - רכבי תחבורה ציבורית שנמצאים בנתיב השמאלי ועלולים לעבור מספר נתיבים בשביל לצאת ביציאה מסוימת

ב) אני זוכר שאמרו לי כאן בפורום משהו לגבי הקירבה של הכביש לשכונות מגורים (גורם לרעש)

מעבר לזה לא נראה לי שלמישהו יש תשובה אמיתית :|

לא עד לשם, אלא משם.

הכוונה שלו הייתה - מחולות עד לקטע המדובר (קוממיות)

עריכה אחרונה על ידי iSystem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שנוסע על אוטובהאן גרמני ימצא הגבלת מהירות כאשר קרבים לכפר ששוכן לא רחוק מהדרך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשאל את אותה שאלה ששאלתי את מי שאמר לי לגבי הקרבה לשכונות מגורים:

למה באותו קטע, בכיוון הנגדי, המהירות המותרת 90? האם ההבדל של מטרים בודדים עושה פלאים?

נניח שהבניין הקרוב ביותר הוא במרחק 350 מטר. אז 350 מטר הרעש מפריע לו, אבל 356 מטר לא מפריע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעלה מן האוב - מה עושים עם המצלמה הדפוקה והלא הגיונית בעליל הזו?!

כל פעם שאני רוצה לנסוע שם במהירות המותרת, ואף כמה קמ"שים מעל אני מסתכן בתאונה שיורידו אותי מאחורה.

בד"כ אני נוסע בשעות מוקדמות מאוד כאשר התנועה שם זורמת על כ 120-130 ופשוט אין אפשרות לנסוע במהירות המותרת בלי להסתכן בתאונה חמורה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני נוסע שם בפקקים, וגם בשעות הלילה שהתנועה זורמת, כולם מאיטים ל70-80 בסביבת המצלמה, ומאיצים חזרה ל110+ אחריה. תאט במגמתיות שאתה מתקרב למצלמה (תתחיל להוריד ל100 שאתה עובר את משה דיין ואז ל90 ואז עד 75-80 כשאתה מגיע למצלמה) ולא בבת אחת אם התנועה ממש זורמת שם. אין לי עין כ"כ מזוינת אבל ממה שאני ראיתי עדיין אין שם לולאות דריכה - אבל לא הייתי מציע לך להיות השפן ניסיונות אלא אם אתה ממש בטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...