Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ל סופרב החדשה 235/40/19

שימו לב! השרשור הזה בן 2556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הצמיגים המקוריים מתחילים להרגיש עייפים ומתחיל לחשוב על השדרוג המידה היא 235/40/19.

הרכב הגיע עם pirelli cinturato p7 , שבאופן כללי הרגישו לא משהוא בכלל מהיום הראשון.

לא שקטים ולא אוחזים , הרכב עומד על אזור ה 300 כ"ס ובהחלט מורגש חוסר האחיזה בעיקר ביציא מהמקום.

אופי הנסיעה הוא בעיקר בין עירוני , לרוב שיוט ב 110-120 , מידי פעם לחיצות.

הדרישה היא :

1 - שקט

2 - אחיזה

3 - בלאי

אשמח להמלצות.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מידה נפוצה במיוחד בארץ (וגם בחו"ל לא להיט), עושה רושם.

שים לב שאתה מוגבל גם ע"י קוד עומס ומהירות, 96W לפחות לדעתי.

ממה שמצאתי, ה-PS4 לא מיוצר במידה המבוקשת, אבל ה-PSS כן וגם המחליף שלו ה-PS4s.

מה מהם נמצא בארץ וטרי, לך דע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, כל מה שבלינק עדיף על פירלי p7.

אני הייתי בוחר ב Goodyear f1 assymetric 2.

השאלה מה קוד עומס שאתה צריך 92 או 96?

http://tires.yad2.co.il/compare?type=1_0&diameter=10&aspectRatio=10&width=21

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

אבדוק לגבי ה PS4S.

לגבי ה איסימטריק היה לי אותם ברכב הקודם , האחזיקה הייתה לא רעה מנגד לא הייתי מגדיר אותם כ שקטים וזה כאמור הדרישה הראשונה.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני עם אותו הצמיג , 24K של נסועה

והצמיגים מעולם לא צייצו - לא שמעתי אותם מאבדים אחיזה מעולם , גם לא במצב Launch control

והרכב בגרסת 4*4

ואכן קוד המהירות הוא W96

supreb 2016 l&k 280 4*4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני עם אותו הצמיג , 24K של נסועה

והצמיגים מעולם לא צייצו - לא שמעתי אותם מאבדים אחיזה מעולם , גם לא במצב Launch control

והרכב בגרסת 4*4

ואכן קוד המהירות הוא W96

תודה ,

קצת מוזר כי אצלי החוויה שונה לגמרי , ללא צל של ספק אחד הצמיגים הכי גרועים שהיו לי אי פעם.

אולי בגרסת ה 4*4 המצב יותר טוב אבל עדיין מוזר..

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדלים הללו הצמיגים רועשים יחסית, בקטרים קטנים יותר לקונטיננטל (קונטקט 5)גודייר ולמישלין יש צמיגים ממש שקטים, לגבי המישלין PS4S שהציעו לך פה אז הנה בחינה והשוואה מצולמת מול ה PSS מהדור הקודם.

אם אין לך אורך רוח כדי לצפות בכל הסרטון להלן המסקנות:

בכל התחומים הצמיג הטוב יותר הינו ה PS4S ,קיץ-אחיזה על כביש יבש מעט טובה יותר, בחורף על כביש רטוב הבדל של ממש שמים וארץ לטובת הPS4S,כמו כן NVH -חד משמעית נוח יותר ורועש פחות שיפור נוסף לעומת הקודם ובלאי מופחת.

התחום היחיד בו ל PSS יש יתרון הוא שיש מעט יותר משוב ניהוג מהכביש, ספק אם מורגש בנהיגה לצרכן הרגיל.

והנה נתונים ומדידות נוספים:

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/Michelin-Pilot-Sport-4-S-Launch-and-First-Drive.htm

מסקנה- הצמיג עשוי להיות הבצ'נמרק החדש של צמיגי ספורט גם מול הספורט קונטקט 6 של קונטיננטל וגם מול ה- 3 Goodyear f1 assymetric החדש.

עריכה אחרונה על ידי rocco23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדלים הללו הצמיגים רועשים יחסית, בקטרים קטנים יותר לקונטיננטל (קונטקט 5)גודייר ולמישלין יש צמיגים ממש שקטים, לגבי המישלין PS4S שהציעו לך פה אז הנה בחינה והשוואה מצולמת מול ה PSS מהדור הקודם.

אם אין לך אורך רוח כדי לצפות בכל הסרטון להלן המסקנות:

בכל התחומים הצמיג הטוב יותר הינו ה PS4S ,קיץ-אחיזה על כביש יבש מעט טובה יותר, בחורף על כביש רטוב הבדל של ממש שמים וארץ לטובת הPS4S,כמו כן NVH -חד משמעית נוח יותר ורועש פחות שיפור נוסף לעומת הקודם ובלאי מופחת.

התחום היחיד בו ל PSS יש יתרון הוא שיש מעט יותר משוב ניהוג מהכביש, ספק אם מורגש בנהיגה לצרכן הרגיל.

והנה נתונים ומדידות נוספים:

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/Michelin-Pilot-Sport-4-S-Launch-and-First-Drive.htm

מסקנה- הצמיג עשוי להיות הבצ'נמרק החדש של צמיגי ספורט גם מול הספורט קונטקט 6 של קונטיננטל וגם מול ה- 3 Goodyear f1 assymetric החדש.

עדיין אין בארץ PS4S לצערנו. (לא שמעתי על מקום שמוכר אותם עדיין)

יש PS4 ואת ה PSS

שניהם מעולים וייתנו לו תיפקוד מעולה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...