Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתוק מצבר + מטען מצבר

Nir x7
שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני טס לחו"ל לשלושה שבועות ואין מי שיוכל להניע את הרכבים שלי כלל.

טויוטה קורולה 2006 (יש אזעקה) וסוזוקי אלטו 2010.

1. האם ניתן לנתק את המצברים של שניהם ללא חשש?

אני יודע שככה המצברים לא "ימותו" עד שאחזור.

בטויוטה המצבר חדש ובסוזוקי די ישן.

2. שמעתי שיש מוצרים מאריכים חיים (בסגנון של האחד הזה) למצברים.

זה שווה? כמה עולה אחד כזה? ככה ניתן לטוס לחו"ל ללא חשש?

שווה להשאיר אותו מחובר גם בלי קשר, ביום-יום?

מה המחיר ומאיפה קונים (אם מחו"ל, אני לא אספיק לקבל לקראת הטיסה הקרובה, אבל תמיד טוב לדעת)?

אשמח למענה על שתי השאלות החשובות שלי.

תודה רבה לכם. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב שאני לא משתמש בו מספר שבועות, פירקתי את המצבר ,ובמרפסת הבית הוא מחובר למטען מצברים ctex.באם יש לך בית קרקע אתה יכול לחברו ישירות למצבר. דרך אגב גם מצבר "גמור" לא לזרוק ואולי אפשר להצילו ע"י מטען מצברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב שאני לא משתמש בו מספר שבועות, פירקתי את המצבר ,ובמרפסת הבית הוא מחובר למטען מצברים ctex.באם יש לך בית קרקע אתה יכול לחברו ישירות למצבר. דרך אגב גם מצבר "גמור" לא לזרוק ואולי אפשר להצילו ע"י מטען מצברים.

אין לי מטען מצברים ואני לא יודע איזה ואיפה לקנות.

החניה די רחוקה מהשקע הקרוב, אז זה רק עם מאריכים ואני לא רוצה כל כך להשאיר את החיבור במשך הזמן הזה ככה.

בעניין הניתוק, לא תהיה בעיה עם האזעקה או משהו עם כריות האוויר?

לא אמור לחשוש מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

2. שמעתי שיש מוצרים מאריכים חיים (בסגנון של האחד הזה) למצברים.

זה שווה? כמה עולה אחד כזה? ככה ניתן לטוס לחו"ל ללא חשש?

שווה להשאיר אותו מחובר גם בלי קשר, ביום-יום?

מה המחיר ומאיפה קונים (אם מחו"ל, אני לא אספיק לקבל לקראת הטיסה הקרובה, אבל תמיד טוב לדעת)?

הדבר הזה לא שווה כלום.

יום שלם בשמש בצאלים בקושי הטעין סמארטפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטען מצברים כמו שהמליצו לך עולה בסביבות 300-400 שקל וזה כבר קרוב למחיר של מצבר חדש אז חבל על הכסף. זה טוב אם רכב מסוים לא בשימוש רצוף אלא פעם בכמה זמן כמו למשל אופנוע שטח וכו'. אם המצבר שלך במצב טוב, תנתק אותו ואחרי שלושה שבועות תחבר והוא אמור להניע בלי בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטען מצברים כמו שהמליצו לך עולה בסביבות 300-400 שקל וזה כבר קרוב למחיר של מצבר חדש אז חבל על הכסף. זה טוב אם רכב מסוים לא בשימוש רצוף אלא פעם בכמה זמן כמו למשל אופנוע שטח וכו'. אם המצבר שלך במצב טוב, תנתק אותו ואחרי שלושה שבועות תחבר והוא אמור להניע בלי בעיות.

אחלה. תודה.

אז אין טעם לקנות, מאחר שאני נוסע עם הרכבים כמעט כל יום...פרט לשלושת השבועות הקרובים.

החשש שלי היה משום מה שניתוק כזה ארוך יכול לשגע את הנוריות או את מחשב הרכב או משהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...