Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלון צד ימין מקרטע, ופיוזים שרופים

MyTwingo
שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן פורום

לאחר חיפוש רב באינטרנט לא מצאתי משהו רלוונטי

ברשותי רכב מסוג מיצובישי ''כריזמה'' שנת 98

כמעט ללא קילומטרז'[98000] נוסע מצוין וכו'

אתמול התחילה לי תקלה בחלון צד ימין, ניסיתי להעלות את החלון אך ללא הועיל, ריססתי ספריי סיליקון ועלה חלק

היום לאחר מספר ירידות ועליות, הוא פשוט הפסיק לעלות, עם הזמן המצב הדרדר וגם החלון לא יורד, אני שומע את המנגנון פועל, אבל החלון לא מגיב, במידה ואני מנסה להעלות אותו ידנית[להרים פיזית], זה לא מצליח, הוא תמיד חוזר לאותה הנקודה.

מה סביר להניח שקרה? יש דרך לסגור את הרכב לבנתיים על מנת שלא יפרצו לי? [אין לי שלט :/]

אירוע שני:יצאתי צעיר[אני עם למעלה מעשור רישיון, נוהג על בסיס יום יומי ופעם ראשונה שקרה לי]

תדלקתי כשהרכב מונע, כאשר סיימתי והוצאתי את ידית התדלוק היה זרם קטן, לא ייחסתי לזה חשיבות מכיוון שלא התפוצצתי ביחד עם התחנה והמשכתי לנסוע, לאחר 5 דקות, שמתי לב שהמד מרחק שלי התאפס וכל פעם שאני מניע מחדש הוא שוב מתאפס. האור ברכב לא נדלק והרדיו דיסק לא עובד, מצת עובד, מצבר עובד פיקס ואורות עובדים פיקס, הבנתי שזה כנראה פיוז, איך בודקים? תודה רבה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...