Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי/שיפוץ אינג'קטורים בטויוטה הייאס

eish
שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו סוחב כרגיל (חלש אבל כרגיל) יש רעידות בטורים נמוכים, והאגזוז פולט פולסים מקוטעים... אחד כן ואחד לא...

מכונאי אמר לי, (לאחר שפתח וסגר את האינג'קטורים), שכנראה שנים אינם עובדים. שיפוץ או החלפה יקרים מאוד. הוא מציע איזה רעיון הזוי: להכניס לתוך מיכל סולר מלא, שני בקבוקי שמן הגה, ש"יגרז" וינקה הכל. שמעתם על דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי אינג'קטורים אבל לאו דווקא בשיטה הזו.

במכון להזרקות דלק,מבצעים ניקוי אינג'קטורים למנועי בנזין ויש מכונים הזרקות של מנועי סולר שעושים דבר דומה עם מנועי דיזל.

צריך לבדוק ראשית לפני הכל ש:

א.האגזוז ללא חורים.

ב.ממיר קטליטי לא סתום.

אם אלו תקינים,הייתי מנסה לבצע ניקוי לאינג'קטורים (לא כתבת אם זה מנוע בנזין או דיזל).

יש מכונים להזרקות דלק מומלצים בפורום,כדאי לעשות חיפוש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי אינג'קטורים אבל לאו דווקא בשיטה הזו.

במכון להזרקות דלק,מבצעים ניקוי אינג'קטורים למנועי בנזין ויש מכונים הזרקות של מנועי סולר שעושים דבר דומה עם מנועי דיזל.

צריך לבדוק ראשית לפני הכל ש:

א.האגזוז ללא חורים.

ב.ממיר קטליטי לא סתום.

אם אלו תקינים,הייתי מנסה לבצע ניקוי לאינג'קטורים (לא כתבת אם זה מנוע בנזין או דיזל).

יש מכונים להזרקות דלק מומלצים בפורום,כדאי לעשות חיפוש.

תודה על התשובה המהירה. מנוע דיזל (יש הייאס לא דיזל?)שמן הגה יזיק?כמו שאני מכיר שמן הידראולי, הוא חומר מאכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו סוחב כרגיל (חלש אבל כרגיל) יש רעידות בטורים נמוכים, והאגזוז פולט פולסים מקוטעים... אחד כן ואחד לא...

מכונאי אמר לי, (לאחר שפתח וסגר את האינג'קטורים), שכנראה שנים אינם עובדים. שיפוץ או החלפה יקרים מאוד. הוא מציע איזה רעיון הזוי: להכניס לתוך מיכל סולר מלא, שני בקבוקי שמן הגה, ש"יגרז" וינקה הכל. שמעתם על דבר כזה?

1.שנה של רכב

?

2.דגם מנוע

?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...