Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה ניסאן קשקאי 2017

TipoT
שימו לב! השרשור הזה בן 214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קיבלתי רכב חדש, ניסאן קשקאי עם מערכת מולטימדיה אנדרואיד מנווונת לחלוטין !

זה אומר שיש לה וויז, רדיו, אפליקצית REST (של המסעדות) ופחות או יותר זהו.

כמובן שאי אפשר להתחבר ל ACCOUNT שלך ולרשום את המכשיר בתור אנדרואיד נוסף תחת חשבון ה GOOGLE שלך ולדחוף לו אפליקציות מרחוק. (כן ניסיתי גם את זה)

כמו כן אין אפליקצית GOOGLE PLAY - חנות.

למישהו יש מושג כלשהו איך אפשר להתגבר על הבעיה הנוראית ?! :(

תודה מראש לכל מי שיכול לעזור,

אני מצרף תמונה של הבילד אולי זה יעזור בפענוח המסתורין.

תודה שוב.

69517664af5a4045b4e03b07b3945e45.png

38ef89106f194f12882d76c72a18c515.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך אפשרות

להזין במערכת, תחת הגדרות->חשבונות, את חשבון הג'ימייל שלך? או הגדרת חשבון גיבוי? או אפליקציה שדורשת רישום משתמש, בדרך כלל אחרי הזנת שם משתמש האופציית סנכרון נפתחת ומורידה אפליקציות שמשוייכות לחשבון ,בדרך הזו אתה תראה בגוגלפליי דרך מחשב PC את המכשירים המשוייכים לאותו חשבון, וכך תוכל לשלוח אפליקציות להתקנה לרכב.

אני עם ספורטאז' וביצעתי רישום לרדיו TUNEIN ואז נפתח לי המכשיר דרך הPC בגוגלפליי.

בנוסף הייתי מנסה לבדוק התקנת אפליקציות APK עם DOK USB או כרטיס זכרון SD למערכת.

עריכה אחרונה על ידי Chaco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך אפשרות

להזין במערכת, תחת הגדרות->חשבונות, את חשבון הג'ימייל שלך? או הגדרת חשבון גיבוי? או אפליקציה שדורשת רישום משתמש, בדרך כלל אחרי הזנת שם משתמש האופציית סנכרון נפתחת ומורידה אפליקציות שמשוייכות לחשבון ,בדרך הזו אתה תראה בגוגלפליי דרך מחשב PC את המכשירים המשוייכים לאותו חשבון, וכך תוכל לשלוח אפליקציות להתקנה לרכב.

אני עם ספורטאז' וביצעתי רישום לרדיו TUNEIN ואז נפתח לי המכשיר דרך הPC בגוגלפליי.

בנוסף הייתי מנסה לבדוק התקנת אפליקציות APK עם DOK USB או כרטיס זכרון SD למערכת.

היי חבר, תודה על התשובה אבל ניסיתי כבר את האופציה.

אין לי תחת חשבונות כלום זה ריק.

גם שמנסים את הקומבינה של דרך גוגל או אפליקציה אחרת שמנסה לפתוח דפדפן הוא רושם "אין אפליקציה להשלים את הבקשה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש המון אתה צודק אבל לא שמסבירים איך לעשות במערכות סגורות כמו אצלי.. מסבירים על מערכות שאתה יכול להרשם עם החשבון גוגל שלך לאפליקציה כלשהי ומשם לדחוף אפליקציות דרך המחשב לאחר שמערכת המולטימדיה רשומה תחת חשבון ה GMAIL שלך. זה לא המקרה אצלי.. אצלי אי אפשר לרשום שום חשבון ולקשר את המערכת לחשבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. הבנתי את זה, כוונתי הייתה שאתה יכול לבדוק באינטרנט על אופציה לשלם תמורת הפתיחה.

מפה זאת החלטה שלך אם להמשיך להתעסק עם זה ואולי גם להצליח או לשלם ולסיים עם זה. מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון : הגעתי לתפריט מפתחים ע"י קוד , עכשיו הבעיה היא שונה - שאני מסמן "התקן ממקורות לא אמינים" הוא מוציא לי הודעה של "אנא אשר שאתה יודע שהתקנת אפליקציות תפגע בטאבלט" בלה בלה.. וצריך להזין עוד קוד. פה נתקעתי. הקוד הוא לא זהה לקוד של תפריט המפתחים. מישהו אולי יודע על מה מדובר או מה הקוד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באותה סירה והגעתי לאותו מקום.

הצלחתי לרשום את חשבון הגוגל שלי דרך אפליקציית Rest אבל זה לא פותח לי חשבון גוגל בהגדרות הסטנדרטיות. שם יש לי רק חשבון וייז.

עד כה הבנתי את הפרטים הבאים:

- תמורת כ 350 ש"ח יש מי שמוכן לפרוץ למערכת ולהתקין עליה את חנות גוגל (לדבריו, בלי לעשות רוט ובלי להחליף רום)

- המערכת היא, ככל הנראה, של חברת Kaier מדגם KR-1030. שלא תדע מה היא בתיאוריה יודעת לעשות...מישהו אמר Mirror Link ושאר בונוסים?

- המערכת נמכרת כיום עם אנדרויד 6. מקווה שהיצרן יתן לנו הנחיות איך לשדרג. אולי זה גם התחלה של פתרון.

- ביקשתי מאדי מערכות שיתקינו לי לפחות את גוגל מפות בנוסף לווייז. הם דורשים בתור התחלה אישור מהיבואן. אני ממתין לתשובה מקרסו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש ניסאן קשקאי 2016 (לדעתי זאת אותה מערכת מולטימדיה) הוא הזמין "פורץ" עד הבית בעלות 300 שקל וביקש מראש איזה אפליקציות הוא רוצה להתקין.

מי שרוצה מספר שישלח הודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד מה שאני יודע זה מחייב ״פריצה״

ולא מריך להגיד איזה אפליקציות מראש אלה אחרי התקנה להוריד מהחנןת מה שתרצה, מי שמעוניין יכול לשלוח לי הודעה פרטית ואשלח לו את הטלפון שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון : הגעתי לתפריט מפתחים ע"י קוד , עכשיו הבעיה היא שונה - שאני מסמן "התקן ממקורות לא אמינים" הוא מוציא לי הודעה של "אנא אשר שאתה יודע שהתקנת אפליקציות תפגע בטאבלט" בלה בלה.. וצריך להזין עוד קוד. פה נתקעתי. הקוד הוא לא זהה לקוד של תפריט המפתחים. מישהו אולי יודע על מה מדובר או מה הקוד ?

אתה יכול בבקשה לשלוח לי את הקוד לתפריט מפתחים?

בסוף הצלחת לפתוח את המערכת?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...