Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסנן דלק סיאט איביזה SC 1.4 ידנית 2010

eliran_86
שימו לב! השרשור הזה בן 2579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי לברר עם המוסך המורשה וקיבלתי תשובה די תמוהה שאין הוראה מהיצרן (VW) בצורך להחליף מסנן דלק ???

אלה אם יש בעיה כל שהיא, נשמר לי מאוד מופרך לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר מה עמדת היצרן בנושא - אני מאמין שלא צריך לחכות שתהיה בעיה, פילטר דלק איכותי עולה בסביבות ה 100-150 ש"ח ולהחליף אותו לוקח כמה דקות - אני יכול להגיד לך שבאיביזה שלי החלפתי ב 90,000 את הפילטר ולא הרגשתי שום שינוי לטובה או לרעה ועדיין הייתי ממליץ להחליף רק כדי לא לחכות שיהיה בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר מה עמדת היצרן בנושא - אני מאמין שלא צריך לחכות שתהיה בעיה, פילטר דלק איכותי עולה בסביבות ה 100-150 ש"ח ולהחליף אותו לוקח כמה דקות - אני יכול להגיד לך שבאיביזה שלי החלפתי ב 90,000 את הפילטר ולא הרגשתי שום שינוי לטובה או לרעה ועדיין הייתי ממליץ להחליף רק כדי לא לחכות שיהיה בעיות.

זוהי אכן גם דעתי בנושא במיוחד שהעלות נמוכה.

ישנם שני קודים מנוע:

1.BXW-3 bar

2.CGGB-4 bar

עבור רכב הזה-באמתבוודאות

אז אצלי ברכב 3 באר לפי מה שאתה אומר.

רק בשביל הספורט, מה יכולות להיות ההשפעות של הרכבת מסנן דלק בעל יצאה עם לחץ של 3 באר ברכב שהדרישה היא ל 4 באר ?

הרי מדובר בהפרש של 1 באר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לברר עם המוסך המורשה וקיבלתי תשובה די תמוהה שאין הוראה מהיצרן (VW) בצורך להחליף מסנן דלק ???

היצרן הוא מאירופה-איכות של דלק EURO6+.....גם מנטליות של תחנות דלק אחר.....

להחליף

מבלי לדבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר אתה סתם טוחן מים , שאלת שאלה ענו לך .

לפי הספר רכב פילטר דלק מחליפים ב60 אלף .

4 BAR - בוודאות !

היה לי את הרכב הזה , ההחלפה של הפילטר פשוטה , הוא נמצא ליד גלגל ימין אחורי .

מומלץ לרכוש פה של חברת MANN

http://www.justmotor.co.il/product/wk-692

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי אכן גם דעתי בנושא במיוחד שהעלות נמוכה.

אז אצלי ברכב 3 באר לפי מה שאתה אומר.

רק בשביל הספורט, מה יכולות להיות ההשפעות של הרכבת מסנן דלק בעל יצאה עם לחץ של 3 באר ברכב שהדרישה היא ל 4 באר ?

הרי מדובר בהפרש של 1 באר?

מודעה 14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...