Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו 2008 חום מנוע

qsz2410
שימו לב! השרשור הזה בן 2582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ברשותי פורד מונדאו שנת 2008 מנוע 2.3

שמתי לב שהמאווררים לא מפסיקים לעבוד בזמן האחרון לכן חיברתי מחשב אל הרכב וזו התוצאה:

הרכב מגיע ל104 מעלות כשהוא עומד, יש לרכב שני מאווררים HI וLO.

מאוורר LO עובד כשהרכב מגיע ל98 מעלות ולא מפסיק, הרכב לא יורד מ104 מעלות.

בכביש מהיר כשאני נוסע 120 קמ"ש על 2000 סל"ד בערך המעלות על 102 והמאוורר עדין עובד (לפי התוכנה ברור שבנסיעה במהירות כזו אי אפשר לדעת לפי הראייה או השמיעה אם המאוורר עובד).

כשהרכב ב98 מעלות המאוורר עובד על 22-30 אחוז מהירות (לפי התוכנה) וכשהוא על 102-104 על 80 אחוז (רק מאוורר LO מאוורר HI לא נכנס לעבודה).

כשאני עומד במקום ונותן גז ומעלה סל"ד ל3000-3500 הרכב מצליח לקרר את עצמו ל96-95 מעלות והמאוורר מיד נכבה.

כשאני עוזב את הגז והרכב על סל"ד סרק הוא מיד מעלה את הטמפ' בחזרה ל98 נדלק המאוורר על LO והטמפ' ממשיכה לטפס עד 104.

בנסיעה כשאני על 120 ומוריד 2 הילוכים הרכב על 4000 סל"ד הוא מצליח להוריד את הטמפ' מיד ל94 מעלות והמאוורר נכבה מיד.

כשאני מעלה להילוך 6 בחזרה והרכב על 2000 סל"ד הוא שוב מעלה את הטמפ' לאיזור ה102-104 מעלות.

אפילו קרה לי אתמול בחנייה שהרכב הגיע ל108 מעלות ! על טורים סרק, כשהעלתי טורים הוא מיד הוריד את הטמפ'.

יש לציין שכשהרכב בטמפ' 102-104 המנוע מצלצל וב94-96 הוא לא מצלצל.

מה יכולה להיות הבעיה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהמערכת מלאה בנוזל קירור מתאים,

כל בעיית זרימה במערכת תביא לתופעה שאתה מתאר:

תרמוסטט שלא נפתח עד הסוף,

משאבת מים אכולה,

סתימה חלקית ברדיאטור או בחלק אחר במערכת.

הייתי מתחיל מהקל אל הכבד ובודק את התרמוסטט.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מסקרנות, יש הבדל במחוג של הטמפרטורה בלוח השעונים? או שהמחוג נמצא במיקום הרגיל שלו?

או אולי איזו מנורה שנדלקת?

אגב הצלצול הזה שהזכרת, קורה גם בעמידה? או רק תוך כדי נסיעה?

אגב מכל הסיפור שתיארת, אני שם לב שהמאוורר HI לא נכנס בכלל לפעולה, לא משנה באיזה מצב. אולי זאת בדיוק הבעיה? (אני לא מתמצא כ"כ בעניין אבל נשמע לי הגיוני)

נראה כאילו המאוורר של הLO מנסה לפצות על חוסר הפעולה של הHi ומגיע למהירות סיבוב של 80 אחוז. ככה זה אמור להיות?

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...