Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק כיסוי קורה ימנית A PILLAR יונדאי i25

astralmir
שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

שאלתי בפורום מולטימדיה אבל נראה שלא מכירים את הנושא.

אני מתקין מצלמת דרך ברכב ואני רוצה להעביר את כבל החשמל דרך הקורה הימנית של הנוסע ה A -PILLAR

הורדתי את הגומיה של הדלת ומשכתי את כיסוי הפלסטיק אבל חוץ מהתופסנים הרגילים יש עוד קליפס שלא נותן לי להוציא את הכיסוי עד הסוף.

האם ידוע לכם איך ניתן לפרק את הכיסוי הזה?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

לצערי אני לא מצליח לעבור על כל השרשורים באודיו בזמן האחרון - האם הקורה נתקעת לך על תופסת ארוך בקצה העליון שלה?

אם כן זה תפסן בטיחות בכדי שהיא לא תעוף עליך בזמן תאונה - בד"כ התפסנים העלה ניתנים להזזה או למעלה למטה - או לצדדים - או שבכלל צריך לסובב אותם 90 מעלות עם שפיץ פלייר ואז הקורה יוצאת בקלות.

אם זה עזר לך אז אשמח לדעת גם בהודעה פרטית.

אדי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

כן, בדיוק, זה קליפס מיוחד שתופס את הפלסטיק ולא נותן לו לצאת, קראתי בפרום אמריקאי שהוא באמת מגן על הנוסעים ברכב בזמן

שכרית האויר נפתחת.

שיחקתי עם הקליפס הזה אני ינסה לסובב אותו עם פלייר,ניסיתי לסובב אותו ביד אבל זה לא הצליח בנתיים.

אני אנסה ואודיע לך.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אדי כמו שאמרת כך היה.

לקחתי שפיץ פלייר, נתתי לקליפס סיבוב של 90מעלות והוא יצא בקלות וגם חזר למקום בקלות.

תוך 10 דקות המצלמה הותקנה.

אני רוצה להמליץ לכם על המצלמה שקניתי, זאת מצלמה של viofo מדגם 119 מצלמת ממש טוב גם ביום וגם בלילה.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי astralmir
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

מציע לך להשתדל לא לפרק את הקורה, זה פתח לבעיות, קליפסים שבורים וכדומה. כדי להעביר את כבל המצלמה, נגיד מתיבת הפיוזים כלפי מעלה, אפשר להעביר את הכבל מתיבת הפיוזים, דרך גומיית האטימה על פתח הדלת (פשוט למשוך אותה החוצה ולהעביר כבל) ואז כשמגיעים לחלק העליון של הקורה, למשוך קצת את החלק העליון של כיסוי הקורה, להכניס שם את הכבל, ומשם לתוך כיסוי הגג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמינים תבזורת של מהדקי ניילון לרכב מאליקאספרס ב5 דולרים ויש לך אספקה לכל החיים לפירוק והרכבה של רכבים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...