Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי גדול לשלושה כסאות בטיחות, 100K תקציב

nicecar
שימו לב! השרשור הזה בן 2576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מאפיינים/דרישות - בטיחות, מרחב פנימי שמאפשר שלושה כסאות בטיחות בשורה 2, למשפחה בת 5 נפשות (ואין תוכנית הרחבה:lol:). מחפש תא מטען גדול ונוח,תקציב 100K, אפשר למתוח אם מצדיק ונותן ערך מוסף בעיניי. נסועה לא גבוהה בשנתי, הטייה מובהקת לשימוש עירוני ובסופש יותר ארוך לטיולים.

לאחר קריאה מקיפה פה ומבחני דרך, וסיבוב מגרשים: פסלתי את שלישיית ה"ג'יפונים" CX,ספורטאז, אאוטלנדר משיקולי ספסל 2 לא גדול מספיק, מרחב פנימי בגלל הפלטפורמות הקטנות יותר והכל גם ארוז בתוספת פרמייה במחיר שלא מצדיקה בעיניי את התמורה.

בחנתי גם בקטגוריית המשפחתיות בינוניות/גדולות - סיד סטיישן, I30 סטיישן - פחות אהבתי אותן משיקולי מרחב פנימי עדיין של סדאן אבל עם תא מטען מוגדל בלבד, וגם אבזור. מצאתי את מאזדה 6 סטיישן כאטרקטיבית מבחינת מה שהיא מציעה אבל רף המחיר לשנת 2014 הוא בסביבות 120K.

פזלתי לעבר קטגוריית המיני ואנים גדולים / קטנים, פחות מתחשק לי הרפתקת סיטרואן סי 4 פיקאסו, פורד SMAX בגלל המנוע שקראתי פה לא מעט על תחלואים וגם מעבר למנוע וגם צריכת דלק גבוהה.

שורה תחתונה: נשארתי כרגע עם טויוטה ורסו מכוון לכיוון שנת 2014-2015, שמאפשרת שלושה כסאות, יש לה מרחב פנימי שמרגיש גדול יותר מסטיישן רגילה, תא מטען מספר בתצורת 5 מושבים, יש בונוס בדמות 2 מושבים לעת מצוא. אבזור לא מהמרשימים ביותר אבל למעט בקרת אקלים מפוצלת ובקרת שיוט שחסר, עם חסרון שניהם נראה לי שאני יכול לחיות בשלווה.

משהו שאני מפספס בטויוטה? דגם אחר בכלל שפספסתי או משקלל לא נכון?

בהנחה שמאזדה 6 רלבנטית - האם תוספת של 20K+- לעומת הורסו באותה השנה מצדיקה?

אשמח לעזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עם 3 כיסאות תינוק ביונדאי i35.

ממליץ לך לבדוק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה

אולי הם באמת יכנסו אבל אז מבחינת המרחב הפנימי ברכב זה פחות עונה לדרישה לעומת ורסו לפי מה שבדקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת בפועל את המושב האחורי של המאזדה 6? לדעתי הוא צר יותר מהסיד/I30.

יש לך סובארו B4 שהוא יחסית רחב, יש גם בסטיישן. יש גם קיה קרנס, עם שלושה מושבים נפרדים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם סיטרואן C4 פיקאסו?

מרווח, חסכוני, מאובזר, בטיחותי ואמין.

תודה

אני פחות בקטע של הסיכון עם הצרפתיות... אולי אם זה היה בליסינג אז הייתי מעדיף, פחות בבעלות פרטית שלי...

עוד המלצות?

מישהו יכול להעיד לגבי הטויוטה ורסו - כדאית? טובה בהתאם למה שציינתי בדרישות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורסו רכב מעולה ל 5 נוסעים בתנאי שהבגאז' מספיק. נסיעה שקטה, חלוקה מוצלחת בשורה השניה ל 3 מושבים נפרדים שזזים כל אחד קדימה\אחורה. מרחב לרגלים גדול מאוד כאשר השורה השניה אחורה עד הסוף, יש מגשים נחמדים ליושבים בשורה השניה. הרכב סוחב טוב, אבל בגלל הגיר הרציף הפתיחה מתונה.

אם תקנו ורסו ב 100 אלף, ירידת ערך תהיה נמוכה בשנים הבאות. צריכת דלק אצלי 1:11 משולב.

אגב, אצלי במודל 2016 המזגן אלקטרוני מפוצל ויש בקרת שיוט.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורסו רכב מעולה ל 5 נוסעים בתנאי שהבגאז' מספיק. נסיעה שקטה, חלוקה מוצלחת בשורה השניה ל 3 מושבים נפרדים שזזים כל אחד קדימה\אחורה. מרחב לרגלים גדול מאוד כאשר השורה השניה אחורה עד הסוף, יש מגשים נחמדים ליושבים בשורה השניה. הרכב סוחב טוב, אבל בגלל הגיר הרציף הפתיחה מתונה.

אם תקנו ורסו ב 100 אלף, ירידת ערך תהיה נמוכה בשנים הבאות. צריכת דלק אצלי 1:11 משולב.

אגב, אצלי במודל 2016 המזגן אלקטרוני מפוצל ויש בקרת שיוט.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הקיה קארנס 2013 צורה חדשה נותן הרבה יותר שקל לרכב מהוורסו. לא לשכוח שהוא גם הרבה יותר נאה, וגם עם מיזוג אחורה, שבוורסו חסר. לטעמי בכל אופן הוא עולה עליו כמעט בכל פרמטר וגם מאובזר בנדיבות.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק וירידת ערך?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי אמורה להיות צריכת דלק ממוצעת של מנוע 2 ליטר אטמוספרי וגיר אוטומט פלנתרי 6 הילוכים (1 ל 9 בעיר 1 ל 14 מחוץ לעיר). ירידת ערך - פרטית יד שניה 2014 מוצעת ב100 אלף ומעלה. תחשב לבד.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...