Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת || Hyosung GT250R

MrBuba
שימו לב! השרשור הזה בן 2580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז ככה, כבר תקופה שאני מחפש אופנוע שהוא יחסית " מציאה " לא מחפש אחד שאני צריך לזרוק עליו ארגזים של כסף מכל הבחינות לכן ולמרות כל מה שאנחנו יודעים וחושבים על החברה הזאת, אני החלטתי בכל זאת לתת לאופנוע הזה הזדמנות ואומר גם למה

נתונים:

יד 2 / גיטי250ר / שנתון: 2013 / קמ: 21 אלף

מחיר - 10,000 אלף שקל !

אז המ אני רוצה לדעת? את האמת? לא אכפת לי מהיבטים כמו כ"ס מומנט וכל זה, כולה אופנוע שעולה 10 אלף שקל מוכן לשים עליו תכסף אבל.. דיי אכפת לי מהאמינות - טיפולים, חלפים בהישג יד, תקלות...

לא רוצה אופנוע שיצטרך כל חודש להיות במוסך גם אני לא מתכוון לרכב עליו יותר מדיי

אשמח לדעת את כל מה שציינתי ככה מאנשים שנחשפו אישית לכלי ( בעלות ) או דרך חברים

תודה מראש ! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי כזה ב2009, אחלה אופנוע כניסה. אני נהניתי ,למרות כל החסרונות שלו.

מבחינת אמינות? לא נתקלתי בתקלות משביתות אולם הדבר שהכי ביאס אותי היתה החלודה השטחית בכל איזורי הריתוך שבשלדה.

שי.

פורד פיאסטה 83':arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופנועים האלה פשוטים ‚ אמינים ואחלה תמורה לכסף ‚ רק תבדוק שיש יבואן רישמי כי אם אני זוכר נכון שהוא פשט את הרגל וזה בעייה עם חלקים ‚ אם יש יבואן חדש והאופנוע שמור אז תתחדש .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...