Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיציבושי לנסר החדשה 1.8 1.5

wwe1984
שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל מדובר ברכב מעולה למשפחה גדול ושימושי ומגיע עם 7 כריות אוויר כסטנדרט .

מנוע 1.8 מגיע עם תיבה רציפה וכ140 כ"ס

מנוע 1.5 מגיע עם תיבה 4 הילוכים אוטמת ומשהו כמו 110 כ"ס

איבזור מדיה ויופי משתנה בן אחד לשני רמת הבטיחות אותו הדבר .

צריכת דלק לא בטוח לגבי בזה אבל מכמה חברים נאמר לי ש1500 שלהם מספק גם מבכינת צריכת הדלק ובגדול אחלה רכב וזול לקנה וקל לטיפול .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבעלותי 2010 דגם 1.8 כבר 4 שנים.

רכב מעולה, נוח, חזק, מאובזר יחסית לשנ (קרוז קונטרול, אוקס, העברת הילוכים מאחורי הגה, הגה ידית הילוכים ובלם יד מעור).

יחסית חסכוני (1:10 עירוני, 1:14.5 בינעיוני -מדוד),נראה מעולה ואמין. ממליץ בחום,ותתעקש על דגם ה1.8. תקבל תמורה ענקית למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבעלותי 2010 דגם 1.8 כבר 4 שנים.

רכב מעולה, נוח, חזק, מאובזר יחסית לשנ (קרוז קונטרול, אוקס, העברת הילוכים מאחורי הגה, הגה ידית הילוכים ובלם יד מעור).

יחסית חסכוני (1:10 עירוני, 1:14.5 בינעיוני -מדוד),נראה מעולה ואמין. ממליץ בחום,ותתעקש על דגם ה1.8. תקבל תמורה ענקית למחיר.

מסכים איתך אני אישית גם מעדיף את המנוע 1.8 וכמובן שמאובזר יותר כי תכלס דלק זה שותה וזה שותה זה משתנה בהמון דברים לטוב ולרע ,אבל יש כאלה ש1.5 מספק אותם וזה גם בא לידי ביטוי במחיר . אבל בגדול שניהם טובים .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל משמעותי בין המנועים. ה1.8 כמובן יותר חזקה.

אם אתה מתכוון לרכוש חדשה, אז ה1.8 זה ספורטבק שעולה משהו כמו 120K מינוס הסכום שהצלחת להתמקח אליו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על הספורטבק החדשה שחבר מהעבודה קנה. הגיר הרציף מסרס את הרכב שגם ככה מנוע 1.8 לא חורך אספלט.

היה די שקט מבפנים, הרגיש מוצק ולא מקורקש.

מזגן טוב.

קצת רועשת בעומס וזה מורגש, בנסיעה רגועה, שקט.

מנוע 1.5 עצלן ביותר, רכב לגיל השלישי ולמי שמימד הזמן שלו שונה משל רוב האנשים

לשיקולך,

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי 1.5 (2009) וכעת יש לי 1.8 ספורטבק (2015).

צדק מי שכתב שהגיר הרציף מסרס את הרכב ואני משתמש הרבה במנופי ההגה שאיתם אתה מוציא מה 140 כ"ס את המיטב.

ל 1.5 יש מנוע חלש יותר אבל הגיר "המיושן" ה"פרימיטיבי" 1234 עשה לי את הנהיגה קלה יותר ומהנה יותר והרכב גם חסכוני יותר!

לכן משתי אלה אני אוהב יותר את הרגילה.

לוח השעונים והמחוונים ב 1.5 שהיה לי הוא הרבה יותר ידידותי. המסך ב 1.8 (2015) הוא עמוס, לא ידידותי, כל הפעלה מצריכה ספר. זה גם לא הכי בטיחותי.

כך שאם יש לך את הברירה, קח 1.5

מעבר לכך רק שבחים, על האמינות המוחלטת, על השירות של כלמוביל, על מימדי הרכב.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבני ולי יש דיעות די הפוכות על איזה דגם מהשניים לבחור ממה שאני רואה.

לי יש את ה1.5 2010 כרכב שני במשפחה.

אני מסכים עם בני שהגיר הפלנטרי הוא פחות מסרס מהגיר הרציף ועובד בסופו של דבר יותר "חלק".

יחד עם זאת ה1.5 היא מכונית שמיועדת ומתאימה גם הרבה יותר לנסיעות קצרות, בתוך העיר או בפקקים.

כן היא גם חסכונית יותר - שלנו עושה 1:12 בממוצע - מגרדת 1:12 כמעט בכל תדלוק.

אבל ה1.8 בעלת כוח סחיבה עדיף בהרבה, בעוד ה1.5 היא עגלה ללא סוסה - כל יציאה לכביש המהיר או כל תאוצה ב1.5 פשוט מתסכל.

אני לא יודע למה משבחים בשרשור הזה את הגודל של הרכב - סה"כ תא המטען בדגמי הסדאן סביר ולא יותר והמרווח במושב האחורי גם, סביר ולא יותר.

לטובה - מכלולי הרכב פשוטים מאוד, קל לטיפול וזול לאחזקה.

הרכב סה"כ מספק נוחות סבירה, המושב האחורי טיפה מתרסק על באמפרים (כשיורדים מהם) אבל סביר בהחלט.

הנדסת אנוש טובה ופשוטה.

מראה חיצוני צעיר ויפה - בעיניי כמובן.

לרעה - רעשי דרך ורוח, לפחות בדגם ה1.5 על גבול הבלתי נסבל (טיפלתי בזה בעזרת 12 מטר של סט גומיות D וP ובעזרת חומרי בידוד למכסה מנוע - התוצאה משפרת פלאים את השהייה ברכב).

אם רוב הנסיעות של הרכב הן בפקקים או בתוך העיר - ה1.5 תספיק לך.

לכבישים פתוחים - בלי לחשוב ה1.8

התיבה הרציפה מאפשרת שיוט שקט יותר במהירות גבוהה יותר - זה בסופו של דבר נוח יותר.

תאוצות בפתיחה מעמידה במקום ותאוצות ביניים משמעותית טובות יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאוצת הפתיחה והרעש מהמנוע בתחילת הנסיעה ( אם רוצים לפתוח חזק מעמידה ) אלה שתי נקודות חלשות של לנסר 1.8 בגלל הגיר. בהמשך הנסיעה אין שום מחסור בכוח.

הדגם עם המנוע 1.5 בדיוק הפוך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על 1.5 ברור 1.8 עדיפה, אך לא תהיה מהירה מאוד.

לדעתי לנסר במרכב הסדאן הישן יותר היא יפיפיה, הספורטבק החדשה, תסלחו לי, מזעזעת.

ןעוד עם האגזוז התלוי מאחורה, כל כך הורס את הפרונט היפה הזה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבני ולי יש דיעות די הפוכות על איזה דגם מהשניים לבחור ממה שאני רואה.

לי יש את ה1.5 2010 כרכב שני במשפחה.

אני מסכים עם בני שהגיר הפלנטרי הוא פחות מסרס מהגיר הרציף ועובד בסופו של דבר יותר "חלק".

יחד עם זאת ה1.5 היא מכונית שמיועדת ומתאימה גם הרבה יותר לנסיעות קצרות, בתוך העיר או בפקקים.

כן היא גם חסכונית יותר - שלנו עושה 1:12 בממוצע - מגרדת 1:12 כמעט בכל תדלוק.

אבל ה1.8 בעלת כוח סחיבה עדיף בהרבה, בעוד ה1.5 היא עגלה ללא סוסה - כל יציאה לכביש המהיר או כל תאוצה ב1.5 פשוט מתסכל.

אני לא יודע למה משבחים בשרשור הזה את הגודל של הרכב - סה"כ תא המטען בדגמי הסדאן סביר ולא יותר והמרווח במושב האחורי גם, סביר ולא יותר.

לטובה - מכלולי הרכב פשוטים מאוד, קל לטיפול וזול לאחזקה.

הרכב סה"כ מספק נוחות סבירה, המושב האחורי טיפה מתרסק על באמפרים (כשיורדים מהם) אבל סביר בהחלט.

הנדסת אנוש טובה ופשוטה.

מראה חיצוני צעיר ויפה - בעיניי כמובן.

לרעה - רעשי דרך ורוח, לפחות בדגם ה1.5 על גבול הבלתי נסבל (טיפלתי בזה בעזרת 12 מטר של סט גומיות D וP ובעזרת חומרי בידוד למכסה מנוע - התוצאה משפרת פלאים את השהייה ברכב).

אם רוב הנסיעות של הרכב הן בפקקים או בתוך העיר - ה1.5 תספיק לך.

לכבישים פתוחים - בלי לחשוב ה1.8

התיבה הרציפה מאפשרת שיוט שקט יותר במהירות גבוהה יותר - זה בסופו של דבר נוח יותר.

תאוצות בפתיחה מעמידה במקום ותאוצות ביניים משמעותית טובות יותר.

בשתי המכוניות אני עושה בעיקר נסיעות ארוכות (היום חזרתי מנסיעה מרעננה-עפולה-גבעת אלה-רעננה וזוהי השיגרה שלי כשגם מעלות מצטרפת). ב 1.5 עשיתי 140K ק"מ ובספורטבק 60K (משנת 2015!). לכן יש לי קנ"מ להשוואה בכבישים מהירים. מה שכתבתי על נהיגה נעימה יותר ב 1.5 תקף מאד לאור הנסיון שלי בכבישים המהירים.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא לגבי מה שכתבת על נהיגה נעימה יותר ב1.5 בכבישים מהירים. אומנם על 1.5 נסעתי לפני הרבה שנים ולא זוכר כבר, אבל על 1.8 נהגתי והתרשמתי מאוד לטובה מהגיר הרציף בנסיעה בין עירונית. הגיר חלק מאוד והרכב נוסע במהירות גבוהה בסל"ד נמוך ושקט יחסי, אני כבר לא זוכר, אבל אני די בטוח שזה הרבה הרבה יותר שקט מלנוע באותן מהירויות על 1.5. חוסר שקט לי גורם חוסר נעימות בנסיעה.

ספורטבק מתוחת פנים שנמכרת כרגע, מתאימה מאוד לנסיעות בין עירוניות, היא נעימה, שקטה, המנוע מאפשר בקלות לצבור מהירות (לא כמו טורבו אירופאי, אבל עדיין בסדר גמור), מתלים רכים עם שיכוח טוב, ובכלל מתלים רב חיבוריים מאחור זה די נדיר למחיר. החיסרון היחיד לדעתי זה צריכת דלק מעט גבוהה.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Lanos Force–האם תוכל לפרט קצת בנושא:

"טיפלתי בזה בעזרת 12 מטר של סט גומיות D וP ובעזרת חומרי בידוד למכסה מנוע - התוצאה משפרת פלאים את השהייה ברכב".

תודה!

שמוליק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...