Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת RaceChip מחו''ל (שרשור לאחר הזמנה)

שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז גם כשאני בעלים של רכב משפחתי מגרדות לי הידיים. מאז הרכישה שקלתי תוכנה לרכב אבל העסק היה יקר מדי בשבילי, להוציא 2500 -3500 ש''ח מתקציב משפחתי זה יותר מדיי בשביל זה והנה השתחרר מעט כסף אבל זה עדיין יותר מדי עבור התוצאה ורגע לפני שויתרתי חזרתי לחפש צ'יפים מומלצים בחו''ל שאולי יעלו פחות אבל מחברה מוכרת ולא הזבל של איביי ב 300 ש''ח (גם אם הזבל הזה בפנים זהה למה שהזמנתי) וככה התגלגלתי לאתר של racechip usa (חברה שיש עליה ביקורות וגם דוגמאות בדפי האינטרנט).

להפתעתי המחיר לדגם הכי פשוט שמבטיח עליה של עד 129 כ''ס מ 110 ועד 28 קג''מ לעומת 24 במקור) הוא 193 דולר או 723 ש''ח ששולמו בפיי פאל. הדגמים החזקים יותר כבר עולים הרבה יותר (300 דולר ומעלה).

קישור למוצר לרכב שלי: https://www.racechip-usa.com/chiptuning/Renault/Megane/Megane-(III)/1-5-dCi-81kw/

דפקתי קצת את עצמי ולא בדקתי איך מתבצע המשלוח ולצערי הוא התבצע דרך usps מה שגרם לתשלום של מכס וכו' של עוד 496 ש''ח והרכישה הסתכמה ב 1219 ש''ח. בדיעבד הייתי יוצר איתם קשר ומבקש לשלוח את זה בדואר רגיל וגם אם הייתי משלם מכס זה היה עדיין יותר זול ללא העמילות של usps אבל מטעויות לומדים או שלא (פעם שניה שזה קורה לי).

העלות בארץ מבדיקה מול היבואן 2500 ש''ח לדגם הספציפי הזה, חסכון של 1280 ש''ח נטו. בארץ ניתנת אחריות 3 שנים, שירות כמובן ואופציה להעברה לרכב אחר (צריבת גרסה מתאימה) בתמורה ל 250 ש''ח, אני קיבלתי שנה אחריות ואופציית צריבה בארץ לרכב אחר אצל היבואן תעלה לי 500 ש''ח.

לפי השיקולים שלי זה כדאי, ההרכבה פשוטה ועצמאית (גם בארץ ניתן להזמין משלוח וההתקנה עצמאית).

היום זה אמור להגיע ואעדכן בהליך ההרכבה וההתנסות.

הרכב עצמו רנו מגאן סטיישן טורבו דיזל 1.5.

ק''מ על המנוע כ 70 אלף (הוחלף בזמנו באחריות), ק''מ הרכב 126 אלף.

אעדכן בהמשך.

אגב המטרה היא לא להראות כמה כדאי להזמין בחו''ל כי זה היה שיקול אישי שלי שלא בהכרח טוב או עדיף לכולם.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב באותו היום של כתיבת הפוסט אכן חיברתי את זה, ההרכבה ממש פשוטה וכל אחד יכול להרכיב לדעתי.

גיליתי שכנראה התכנות מחדש שעליו מדברים זה כנראה חרטא מוחלטת ובעצם מדובר בשני בוררים המוגדרים מראש וכל רכב מגיע כאשר הבורר פשוט מותאם לרכב.

החלק העיקרי שזה ההבדל של לפני ואחרי, האמת? אחרי נסיעות מרובות בעיר והלוך חזור לאילת לא יודע מה לומר.... מעולם לא באמת לחצתי ובדקתי את הרכב ככה שקשה לי לומר אם בכלל ישנו הבדל, מרגיש כאילו בעיר הרכב יותר נמרץ וכאילו יש מעט יותר מומנט אבל הרגשה זה לא עניין מדעי...

בהמשך אולי אעשה בדיקה מעט יותר טובה עם ובלי.

תכלס יש לי גם אפליקציית טורק בפלאפון וישנו מדד לחץ דלק ככה שאוכל לראות הבדלים עם ובלי הקופסא אך בנתיים זה לא נעשה.

חשוב לציין שההרכבה לא גרמה לשום נורת תקלה להדלק.

c17f42f396fbb2b8f114083ea1a00a18.jpge3a9706c085a456741d9d33b588452ef.jpg8530e41bda68c5a0b81c07ada2757640.jpg2b751974853945ce741a807028f9119f.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עברו חודשיים ולא מעט קילומטרים, שיפור קל מורגש אבל בטוח לא שווה את ה 2500 ש''ח שמבקשים על זה בארץ

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו חודשיים ולא מעט קילומטרים, שיפור קל מורגש אבל בטוח לא שווה את ה 2500 ש''ח שמבקשים על זה בארץ

חבל על המחיר ששילמת על הדגם הכי נמוך 2500 שקל.

הייתי מביא לך את הדגם הכי חזק ב-2300 שקל כולל משלוח כולל הכל.

כי לפי דעתי רק בדגם הכי חזק שלהם באמת מרגישים הבדל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמתי 1200... אמרתי חבל על מי שמשלם על זה 2500 בארץ....

את שלי הבאתי מחו''ל...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל החברה גרמנית לפי מה שאני יודע לא אמרקאית,

אני הזמתי מהחנות בגרמניה בזמנו, אני מרגיש הבדל לדעתי משמעותי - יש לי את האולטימייט מורכב על 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כניסה למוסך אפשר לפרק ואין בעיה שיגלו במוסך?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כניסה למוסך אפשר לפרק ואין בעיה שיגלו במוסך?

אלעד

אם אתה שואל מבחינת אחריות אז- כל עוד אין תקלה חריגה סביר להניח שלא יגלו. אבל אם במידה ותיהיה תקלה יעלו שיש/הייתה תוכנה ואז יכולים להתנער ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להביא את ההכי חזק במחיר הזה לכל רכב? או רק לרכב ספציפי?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
אין בעיה לפרק, יקח לדעתי גג 5 דק'

תלוי איפה החיבורים לחישנים נמצאים,

אצלי צריך להרים הרכב על ג'ק, לפתוח מגן המנוע מלמטה ולפרק החיבור, לוקח 15 דקות וקצת ידיים מלוכלכות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...