Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אדם S - התרשמות

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי מחבר עם אדם S שהיא הרבה יותר טובה מה500. לא מבין למה אנשים עדיין קונים פיאט.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

מפיאט 500? ללא צל של ספק.

מאבארת' 595? לחלוטין לא, ואני משווה את ה-S מול ה-595 הבסיסית כמובן.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים טרי של אחת מלפני שבוע וחצי בדיוק, מסכים עם כמעט כל מה שנאמר כאן.

הסיבה שלא הלכתי על GTI זה כי אני לא מתחבר לחיצונית או הפנימיות שלה, אבל לאור העובדה שהבנתי שהמחיר שלה צנח לגמרי לאיזור האדם S זו לגמרי אלטרנטיבה טובה.

הייתי עם חבר קרוב :wink: וביצעתי שריון הזמנה לאברת', אבל לאחר מכן פשוט ירדתי מזה לאור העניין שהמחיר שלה גבוה בכמעט 30K +- וזה בשבילי היה דיל ברייקר.

מבחינת מראה - מעדיף את ה S על ה GTI בלי לחשוב פעמיים, וגם את האברת על ה GTI שלדעתי משעממת לחלוטין חיצונית.

חסרה לי מאוד הדרמטיות והסאונד שיש ב 595 ללא צל של ספק, מערכת פליטה לגמרי עומדת על הפרק (וגם תוכנה במידה ואמצא), אין את הקיק בגב שנותנת האברת' בהורדת הילוך או לחיצה על הגז באמצע מהלך, העליה של הסל"ד לינארית וקבועה, זה נחמד אבל כמו שכתבתם וכתבתי חסרה הדרמה, אני גם לא מרגיש שהולכת להיות הפתעה לקראת סיבוב כי היא מקנה ביטחון אדיר (יש בזה טוב ולא טוב) וחסר לי מעט האדרנלין, ואחרי טיול צפוני וניסיון ראשוני שלי בסיבובים חדים לגמרי הופתעתי מהכניסה במהירות גבוהה בעיקולים.

אופל לא גמישים במחיר מי יודע מה, 125K על הכביש סופי (יש להם גם עסקאות מימון נחמדות ונוחות בהחלט למי שלא רוצה לשים מזומן).

ובשורה תחתונה, היתרונות:

תמורה טובה למחיר בסה"כ, מנוע מגיב טוב וסוחב נחמד גם בהילוך לא נכון, המרווח ברגליים בין הפדלים מצוין, מראה מלבלב שעושה לי נעים לראות ולהכנס בבוקר, חישוקים קלים יפהפיים, נוחות טובה (יחסית לגודל צמיג), אחיזה מעולה, פנים הרכב לא מיושן ונעים למגע, פלסטיקה באיכות טובה בלי קרקושים, מסך 7 אינץ' נחמד ואיכותי עם אופציה לאנדרויד ואפל CAR, מושבים נוחים מאוד אם כי הייתי רוצה מאוד את הריקארו.. בידוד רעשים לא רע.

חסרונות:

אני משווה בעיקר לאברת' כי היא המתחרה הישירה ואיתה יש לי מעט נסיון :p

מנוע לינארי וחוסר ה"בעיטה" בגב בהורדת הילוך, סאונד אנמי לחלוטין, אובר בטחון באחיזה (טוב ולא טוב), קלאץ' קצת קשה אבל מתרגלים, היצע צבעים ותוספות מאוד קטן בארץ לעומת חו"ל שם אפשר לשלב כמעט כל צבע או ציפוי חיצוני למראות ואפילו מראת פנים, ונוחות נסיעה קצת מעצבנת על כביש משובש אבל לרכב נמוך עם חישוק כזה זה נסבל (חישוק ה 17' מזעזע למראה).

אה וכן - מהלך ההילוכים הם דיי קצרים בהתחשב בזה שמדובר ב 6 הילוכים.. דיי מצריך משחק קבוע בתיבה בכביש עם סיבובים

ואלו 2 השקל שלי לבנתיים עד שאזכר בעוד משהו :)

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה סובייקטיבית לחלוטין, אבל חיצונית מדובר באחת המכוניות הפחות יפות שיש על הכביש. מקדימה פה ענק של כריש בדמנציה, מהצד פרופיל שאין בו כלום ומאחורה סתמיות זועקת והגרוע מכל ששום דבר לא מתחבר.

אינני כמובן מתווכח עם איש ולא חולק על איש היות וטעם הוא עניין סובייקטיבי .

מחזק את איש העכביש- גם לטעמי, אחת המכוניות החדשות המכוערות שנעות על הכביש; עיצוב לא ברור.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
דבר....,כי כשאני בדקתי אותה,הם לא היו מוכנים לזוז ולו בשקל בודד וחבל,לדעתי ה-Sweet spot שלה יהיה בין 110-115 בתלות בגרסה.

היום ראיתי פרסומת של אופל, אדם S ב 110K שח!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה היא שהמחיר ל-6 יחידות, אבל אם הם ייחטפו מהר - אולי יחזרו על עוד כמה יחידות.

מקווה רק שזה לא יחידות אחרונות לפני הפסקת ייבוא - כמו שקרה עם ה-GT86 בעבר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...