Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוויר נכנס לרכב שברולט קרוז 2009 וגורם לרעש בתוך הרכב רעש של מים

matan154
שימו לב! השרשור הזה בן 2582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום יש לי בעיה בשברולט קרוז שאני מתניע אותו אני שומע רעש של מים כמו נהר כזה

לקחתי אותו לכמה מוסכים אמרו לי שזה אוויר כל פעם הוציאו לא את אוויר ועדיין חוזר הבעיה אמרו לי גם שבדקו ושלא נכנס אוויר מאף מקום אני חושב שכן בגלל שאני פותח את המכסה של המים אני שומע כמו אוויר יוצא

מישהו מכיר מוסך שמתעסק עם זה או שהייתה לו הבעיה תודה רבה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שלום יש לי בעיה בשברולט קרוז שאני מתניע אותו אני שומע רעש של מים כמו נהר כזה

לקחתי אותו לכמה מוסכים אמרו לי שזה אוויר כל פעם הוציאו לא את אוויר ועדיין חוזר הבעיה אמרו לי גם שבדקו ושלא נכנס אוויר מאף מקום אני חושב שכן בגלל שאני פותח את המכסה של המים אני שומע כמו אוויר יוצא

מישהו מכיר מוסך שמתעסק עם זה או שהייתה לו הבעיה תודה רבה!!!

העניין קרה אצלי ברכב מסוג קיה סראטו, האם אתה שם לב לאיבוד של מפלס נוזל הקירור ברכב?

או שלא בוצע אצלך ריקון של האוויר ממערכת הקירור או שנכנס לך גז אל תוך מערכת הקירור כתוצאה של חוסר קומפרסיה בצילינדרים (וזאת בעיה חמורה יותר).

תבדוק דבר ראשון את מפלס הנוזל, האם הוא מתבזבז תוך כדי נסיעה? נוזל קירור נמצא במערכת סגורה ולא צריך להתרוקן במידה והכל נמצא תחת לחץ, שוב, במידה ולא בוצע ריקון כמו שצריך, תפתח את פקק הרדיאטור כשהמנוע קר (!) ותניע את הרכב, תחכה שהוא יגיע לטמפרטורת עבודה והמאווררים מתחילים לעבוד, הנוזל יתחיל לבעבע, מזגן תכוון לחימום מקסימלי (מבלי להפעיל) ואז תמלא את הרדיאטור עד הסוף, כשהכל מלא תסגור את הפקק ותיסע, אחרי מספר ימים תבדוק את עניין הנוזל, תפתח את הפקק ותבדוק אם משתחרר גז/אוויר מהמערכת, במידה ולא, הכל תקין, במידה וכן ושמת לב שגם חסר נוזל קירור, כנראה שיש בעית קומפרסיה בצילינדרים (ראש מנוע) אבל שוב, תתחיל מהדברים הפשוטים והקלים קודם.

[emoji6]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה קודם כל תאמת נסיתי מה שאמרת וגם החלפתי את הקופסא של המים

זה מתחיל שאני נותן גז שומע כמו מים וטיפה בנסיעה

ואין חוסר של נוזל ולא מתחמם המזגן של החום עובד מעולה אולי אתם מכירים מוסך שמתעסק עם הדברים האלה?

וכן אני מאבד כמות נכבדת נגיד שבוע ככה יורד לי לחצי

ובדקתי אין נזילות אין כלום מה לא עשיתי

עריכה אחרונה על ידי matan154
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש הוא רעש של אויר לכוד ביחידת חימום פנימית.

יש לבדוק ראשית את הפקק רדיאטור ואם תקין לבצע תהליך של ניקוז אויר באופן מדוייק לפי איך שנדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאתה טוען שאתה מאבד נוזל קירור ללא סימני נזילה אני ממליץ לך תחילה לבצע בדיקת לחץ למערכת הקירור במכון רדיאטורים. מקווה שלא קיימת אצלך בעיה של זליגת נוזל לחלל הצילינדרים מה שעלול להצביע על אטם ראש פרוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...