Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתעלק על השרשור במשהו לא קשור.

יש חנות אינטרנטית שאני מעוניין לקנות ממנה חלקים (מדובר בכמה motor mounts קטנים שלא שוקלים הרבה, נכנסים בחבילה קטנה).

החנות שולחת לארץ והמשלוח עולה 40$, לא מגניב. השאלה אם אני שולח את החלקים לחבר בארה"ב והוא ישלח לי - האם זה מוזיל את המשלוח או שהמחיר יישאר זהה?

עריכה אחרונה על ידי Style

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטייל - בניגוד למשלוח מהארץ לארה״ב משלוח מארה״ב לארץ עולה משמעותית יותר.

40 דולר לקופסא בגודל של כמה Motor mounts נשמע מחיר הוגן לגמרי ממה שאני מכיר מלשלוח דברים לאנשים בארץ.

(זה מה שעלה לי לא ממזמן לשלוח למשהוא משהו קל בסדר גודל שאתה מתאר)

בתי עסק כמעט תמיד מקבלים ושולחים משלוחים במחירים משמעותית יותר טובים מאדם פרטי.

וגם אם יהיה יותר זול - אולי ב5 דולר ... לא תוכל למצא פתאום משלוח סביר ב10 דולר.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק :)

בתוך ארה״ב ד״א זה סיפור קצת שונה אבל עדיין לא זול לעסקים קטנים / פרטיים.

(ועדיין , מדהים מה אפשר לקבל לסף הדלת תוך יום.... או אפילו תוך כמה שעות באיזורים מסוימים ...)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי, ידעתי שאתה חי בקופסאת קרטון שם באמריקה!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי אנחנו יותר ויותר שמים לב שאמזון פריים לא כזה משתלם.

המחירים שם יותר יקרים לרוב ממקומות אחרים כמו וולמרט. המשלוח חינם נחמד אבל אתה יכול להשיג אותו על כל רכישה מעל 25$ ומה שהכי מרגיז זה ששום דבר לא נוחת בדלת הבית שלך בתוך יומיים.

אני מכור לאמאזון פריים, כל הדירה שלי קופסאות.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כנראה תלוי איזור ומוצרים.

אמזון אכן לא תמיד יותר זול - אבל הרבה פעמים:

1. אין מס כי זה מגיע מחוץ לסטייט ואז זה כבר כן יותר זול.

2. זה הכי נח ואתה לא מסתובב מחוץ לבית חצי שניה.

לגבי הלא מגיע לדלת הבית תוך יומיים? לא קרה לי.

כל מה שמפריים מגיע או תוך יום (אם הזמנתי בבוקר באותו יום , אם בערב יום למחרת) או תוך יומיים.

אם זה לא המקרה - מתלוננים לשירות לקוחות של אמזון ולרוב מקבלים גם חלק מהכסף חזרה.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע ליביו אתה לא הבן אדם הראשון שאומר לי את זה. משום מה מכל הדברים שהזמנתי, והזמנתי הרבה - שום דבר לא הגיע לי יום או יומיים למחרת. בגלל זה המנוי הרגיש לי מיותר מעבר לחודשיים ניסיון שעשיתי (חודש חינם + חודש בתשלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב , יכול להיות שזה האיזור שלך... אבל אוטומטית בזמן ההזמנה כתוב לך למתי הם מתחייבים שזה יגיע (אם זה במלאי) וכמובן מוצרים שבפריים.

מהניסיון שלי עד עכשיו - מתוך מאות הזמנות - 2 לא הגיעו בזמן - בשני המקרים קיבלתי פיצוי כספי.

עוד אחת שנראה היה שהתאריך שלה השתנה אחרי ההזמנה - אחרי צ׳אט של 5 דקות - נשלחה אלי במשלוח אקספרס יום למחרת חינם.

פייר? אני לא מכיר אף אחד באיזור שלי שאין לו פריים...

(והאמת - גם יש לי בנוסף את אמזון פרש בשביל הזמנות מצרכים הביתה - שגם חוסך המון וגם בהמון מוצרים הרבה יותר זול מהסופרים - אפילו הזולים. ומבחינת איכות של פירות וירקות - כמעט תמיד הכל מושלם מעבר למה שהייתי בוחר בעצמי אפילו ומשתווה לWhole foods בהרבה מקרים. בנוסף - על כל ביצה שבורה, לחמניות מעוכות וכו - מחזירים לי את עלות המוצר ב2 דקות לפחות)

הם באמת דואגים שהלקוח יהיה מרוצה. מרגישים את זה היטב

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להסכים עם:

הם באמת דואגים שהלקוח יהיה מרוצה. מרגישים את זה היטב

זה הכי נכון בעולם והיה לי ניסיון איתם עם תקלה שהיתה לי בטלוויזיה מעבר ל-30 שמותר להחזיר מוצר. אני מאוד אוהב את אמזון פשוט המשלוחים לא עמדו במהירות המשלוח שכולם מדברים עליה.

וכן - אני חי ב-חור בפלורידה ואולי בגלל זה הכל לקח יותר זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חו''לניקים יקרים, האם למישהו מכם יצא לתרגם תלוש שכר ישראלי לאנגלית?

במדינת היעד שלי מקובל לפנות למשכירי הדירות כבר עם תלושי משכורת אחרונים כדי להוכיח יכולת כלכלית.

כרגע אני לא נדרש תרגום מאושר ורשמי, חשבתי לעשות משהו בעצמי ותהיתי אם יש למישהו איזו תבנית שכבר אפשר להתלבש עליה, לפני שאני מתחיל לעשות לזה reverse engineering בוורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי - אבל מכיוון שהמשכורת הזו לא ממשיכה איתך הלאה אל תטרח - לאף אחד לא אכפת מהמשכורת הישראלית (לפחות בארה״ב) - מה שאני עשיתי זה מכתב ממחלקת הHR שמאשרת את העובדה שאני ממשיך להיות מועסק בחברה עקב רילוקיישן ושזה השכר השנתי החדש שלי במסגרת העסקה קבועה.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...