Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אודי s8 2008 / פורד מוסטנג gt 2008

יוני25
שימו לב! השרשור הזה בן 2581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!! אני עומד לפני קניית רכב ספורט היו לי כמה רכבים בראש אבל החלטתי שבסוף אני הולך או על המוסטנג gt בנפח 4600 שנת 2008 או על ה-s8 בנפח 5200 של אודי.. השיקול העיקרי שלי בין שני הרכבים זה העלות אחזקה שלהם מה לדעתכם יהיה לי יותר יקר לאחזקה המוסטנג או הs8?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זו שאלה מצוינת, אבל אתה חייב לקחת בחשבון שאין ISOFIX במושב הנהג, לכן לא בטוח שהכסא יתאים.

לשיקולך.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני רכבים שונים בתכלית. קח בחשבון ש s8 ככהנ תהיה יקרה יותר לאחזקה.מצד שני רכישת רכב כזה ועלויות אחזקה לא תמיד הולכות ביחד.

אידית הייתי הולך על המוסטנג gt california.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-S8 מ-א-ו-ד יקרה לאחזקה.. גם טיפולים קטנים יעלו 4 ספרות, גדולים 5, ולא מהנמוכים. כל החלפים יקרים, המנוע הוא אותו מנוע שנמצא בלמבורגיני גייארדו, הצמיגים ענקיים, הייתי בכנות מכין בסביבות 15,000 בשנה רק האחזקה, ואיפה דלק, ואיפה ביטוחים... בקיצור הבנת.

המוסטנג לא מאוד ספורטיבית. הנכון, היא חזקה, אבל 300 סויסם ו-40 קג"מ על בהמה כבדה וגסה מספקים ביצועים שלא רחוקים מהוט האצ' מודרנית, נניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי, מזל שלא שאל אם הן חסכוניות בדלק,

רכבים מפנקים אין ספק, אז תכין את הארנק

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר מפנק במוסטאנג, החזקתי בGT ידנית למס' חודשים.

לא הבנתי, בכלל מה הקשר בין שני הרכבים הנ"ל. איך הגעת להתלבטות הזאת? נראה כאילו סתם זרקת שני כלים בעלי נפח מנוע גדול, תקן אותי אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זרקתי סתם שני רכבים... אני מחפש רכב ספורט שירגש ומכל מה שראיתי הם נראים לי הכי אידיאליים בשבילי אולי אני יילך לכיוון המוסטנג gt אבל לא ידנית.. בכל מקרה אני פתוח לעוד רכבי ספורט עם ביצועים אבל לא יקרים כל כך לאחזקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש רכב ספורט זול לאחזקה .. זה כמו לעשות סידןרים לפני חתונה , אתה מגיע לחנות פרחים אומר זר לכלה בום, 250 שקל, שזה זר של 50 מקסימום.. אתה בא למוסך עם רכב ספורט... בום.... יקרר.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זרקתי סתם שני רכבים... אני מחפש רכב ספורט שירגש ומכל מה שראיתי הם נראים לי הכי אידיאליים בשבילי אולי אני יילך לכיוון המוסטנג gt אבל לא ידנית.. בכל מקרה אני פתוח לעוד רכבי ספורט עם ביצועים אבל לא יקרים כל כך לאחזקה

ממליץ לך גם במוו 335 רכב נהדר עם ביצועים טובים ואחזקה יחסית סבירה.

יונדאי גנסיס G90 .

אינפיניטי Q50 טורבו

בסכומים שאתה מדבר יש מבחר טוב יותר לדעתי מS8 ומוסטנג(עם כל האהבה שיש לי לרכב הזה)

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי במוסך צ'מפיונס, עמדה בחוץ אאודי s8 לדעתי 2010 שהלך לה ראש מנוע. המוסכניק אמר לי שיש לה 2 ראשי מנוע (לא יודע אם זה נכון), הוא אמר לי שהזמינו חלקים מחו"ל ועלות ההחלפה היא 100k. לדעתי האחזקה של האאודי תהיה מאוד מאוד מאוד יקרה!

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי זול.. התכוונתי שביחס לרכבים אחרים עם ביצועים דומים פחות או יותר האחזקה זולה.. זה ברור לי שיש הוצאת לרכב במיוחד שמדברים על ספורט עם 8 בוכנות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...