Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן בעל תא מטען מספק לעגלת תאומים פלוס ציוד

Nemesis
שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אנחנו עתידים להתחדש בזוג תאומים ככל הנראה ומחפשים להתחיל לצוד את הרכב השני במשפחה.

הרכב של בת הזוג הוא כרגע סקודה פאביה 1.4 ידנית 2012, במפרטים של עגלות התאומים אני לא רואה עגלות שנכנסות לתא המטען של הפאביה הנוכחית.

בינתיים העפתי מבט בלוחות על פאביה סטיישן ואיביזה סטיישן. המצב לא מזהיר.

אשמח אם למישהו יש הצעות נוספות על רכבים שכדאי להעיף עליהם מבט.

הדרישות הן:

1. תא המטען מטען לעגלת תאומים ועוד קצת ציוד.

2. אמין ובטיחותי.

3. עדיפות לידני.

4. תוספת כספית לא גדולה מול הפאביה הנוכחית.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי,עדיף להתפשר מעט על צריכת דלק ולחפש יונדאי I30 סטיישן או קיה סיד סטיישן אוטומטיות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אנסה לחדד מעט.

הרכב הראשי יהיה רכב ליסינג שכרגע עומד בפני החלפה. כרגע מתלבט בין אוקטביה נוספת לבין נירו. בכל מקרה יהיה גדול ומרווח יחסית.

הרכב השני מיועד לבת הזוג, ורוב ההתניידות תהיה עם הראשי. ברכב הקטן יסעו בת הזוג והתאומים בעיקר, אולי במקרים נדירים עוד אדם אחד נוסף.

גם כך אנחנו לא ששים להחליף את הפאביה שהיא במצב מדוגם, אמינה ועם קילומטרז' אפסי (35,000).

אבל אם כבר מחליפים, מעדיפים להשאר בקטגוריה של סופר מיני ולא להוסיף עוד 30,000 ש"ח לרכב.

הבחירה בידני היא לא בגלל צריכת דלק, בעיקר בגלל אמינות ופשטות.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פיג'ו 2008 ידנית תוכל להתאים, אם כי אני לא 100٪ משוכנע שהיא מאוד מתאימה לעגלת תאומים. צריך לבדוק.

יש גם סוזוקי קרוסאובר ידנית או ניסאן קשקאי ידנית, שאני קצת פחות מכיר, אבל לדעתי יכולות גם להתאים.

מזל טוב, דרך אגב!

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בטח ידע להגיד:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=616764

נראה לי שהבגאז' מעט צפוף, אבל אולי יתאים.

הדיזל למיטב ידיעתי אמין וחסכוני, הבנזין לא הגיע לארץ באף רכב אחר אז יש פחות מידע לגביו. אני לא מכיר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושבים נוחים אבל כיול נוקשה, דיי פשוטה מבפנים.

הכח של המנוע מספק.

מבחינת תא מטען קשה לי להגיד, הוא תמיד היה מלא בציוד. היתרון שלו זה שהוא נוח לגישה ולהטענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, מה שלא תחליט, עליך לקחת בחשבון שבשלב מסויים יהיו מותקנים שני מושבי בטיחות נגד כיוון הנסיעה. בהתקנה של שני מושבים מאחור רוב הסיכויים שאי אפשר יהיה לשבת מקדימה בצורה נורמלית - בשביל זה צריך רכב עם בסיס גלגלים מקטגוריית המשפחתיות לפחות. ניתן להתקין "בטור" בצד ימין בתנאי שיש מתג ניטרול כרית אויר במושב הקדמי.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים להוסיף 30 אלף בשביל רכב משפחתי מאותו השנתון - ב 2012, אמנם במספרים לא גדולים, קיים פורד פוקוס ידני שמחירו כ 45 אלף שקלים ( כנראה המחיר הודות לגיר הרובוטי הידוע ). אולי תמצאו אפילו סטיישן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עגלת תאומים נכנסת גם בתא המטען של הונדה ג׳אז

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

תא המטען של הג'אז הוא השני בגודלו בקטגוריית הסופר מיני , אחרי הניסאן נוט , ובפער קטן. תבדקו את שניהם.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס סטיישן ידני.

בתור אבא לתאומים, ממליץ לך לא ללכת לכיוון של סופרמיני, סמוך עליי שגם אם העגלה נכנסת לא יהיה לך מספיק מקום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...