Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהליך אדמיניסטרטיבי לארצות הברית כמה זמן נמשך

קישו
שימו לב! השרשור הזה בן 2589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי לפני כמה ימים בשגרירות .הפקיד היה עצבני רב עם ישראלית לפני .נפל עלי עם העצבים שלו :-D.אני ממתין כבר מעל שבוע .שאני בודק אני רואה שרשום שזה נמצא בתהליך אדמיניסטרטיבי כמה זמן זה אמור לקחת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שנם בעלי מקצוע אשר עוסקים בנושאים מדעיים/טכנולוגים אשר בקשתם לויזה אינה מאושרת באופן מיידי, וההחלטה מתקבלת בארה"ב. זמן המתנה לאישור הליך אדמיניסטרטיבי אורך בין 4-6 שבועות. דבר נוסף, תוקף הויזה שניתנת בדר"כ תהיה לשנה בלבד."

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה באמת TAL זה גם יכול לקחת יותר.

אבל לא כל הליך אדמיניסטרטיבי הוא TAL (שזה מה שהבחור מעלי ציין - tech alert list)

מה הפקיד אמר לך? בסוף הראיון?

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור נתן לי פתק ירוק ואמר לבדוק בשבועות הקרובים את המצב של הויזה .אני מגיע מעולם התעופה אז הבנתי שהם לא כל כך "מחבבים"אנשים עם רקע טכני.יש אפשרות לזרז או ברגע שזה עובר בדיקה כזו זה עובר לבדיקה בארצות הברית ורק סבלנות דרושה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי - אם כן זה אכן TAL לפי מה שנשמע.

אין לך דרך לזרז את זה.

חכה בסבלנות.

יכול לקחת גם חודשיים שלושה.

הפתק מעקב שקיבלת הוא של השגרירות או USCIS?

אם כן - באיזה סניף?

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...