Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לצמיגים לפיאסטה

AvihuHe
שימו לב! השרשור הזה בן 2590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע העת מבחינתי להחליף צמיגים לפיאסטה שלי (מודל 2013). המידות הן- 195/50R15.

זו פעם ראשונה שאני קונה צמיגים אך פרט לידע דל שהשגתי משיטוט בשרשוריי העבר בפורום אין לי ניסיון בתחום.

כרגע יש ברכב צמיגי האנקוק שהיו באוטו מהרגע שהוא עלה על הכביש (האוטו יד 2). ואם מותר לחוות דעה (למרות שאני לי ממש מושג)- הצמיגים היו דיי סבבה. קראתי קצת עליהם והבנתי שהם מהווים שילוב טוב של מחיר ואיכות. מכיוון שאני לא מעוניין בצמיגים סיניים אני חושב על לקנות ארבעה צמיגים של אותה החברה.

כמה שאלות:

- האם אתם ממליצים על האנקוק? האם יש חברות באותה הרמה שאתם ממליצים לי לבחון? איזה סדר גודל של מחיר אתם חושבים שיהווה עסקה טובה? אני סטודנט שעדיין לא צבר את הונו :-), חשוב לי מאוד העניין הכספי.

- מה זה כיוון פרונט? האם חובה לעשות את זה? יש פנצריות שמציעות בדיקה כזו במחירים שבין 25 למאה שקלים אם קונים ארבעה צמיגים.

- האם בעולם הצמיגים יש עניין של מבצעי חגים? האם פנצ'ריות מציעות את מרכולתם בהנחה לפני הפסח?

- מכירים מקום אמין וזול באיזור אשקלון/אריאל? אשמח לשמוע!

תודה מראש.

פורד פיאסטה ידנית 2013 1.25L 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.tireclub.co.il/catalog/195/50R15-82V-TL-3864.html

זה צמיג לא יקר וטוב.

לא חובה לעשות כיוון פרונט אם אין לך בעיה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפוש הרגיל זה לא יעבוד לך (קו נטוי לא מסתדר לו או פחות מ-3 תווים).

אפשר אבל בשורת החיפוש העליונה ביותר ("חיפוש חופשי") שנעזר בגוגל.

הקישור שצירפתי לך הוא דרך תיוגים (Tags), ראה בתחתית השרשור (אם קיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

‏‏צילום מסך (165).png

בדקתי לגבי צמיגי פלקן- האם יש הבדל בין שני הצמיגים שבתמונה מלבד מי שמוכר אותם? מוזר לי פער המחיר הזה.

שאלה שניה, איך הצמיגים הללו בהשוואה לצמיגי הנקוק?

פורד פיאסטה ידנית 2013 1.25L 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בפער כל כך גדול.

בכל אופן, טיירקלאב הינם שלוחה ישירה של היבואן וגם ספונסר בפורום.

ברכישה ישירה דרך האתר שלהם וברכישת רביעייה, מחיר של צמיג אחד יצא 278 ש"ח ועל זה יש עוד 2% הנחה כחבר בפורום (פנה לנציג פה לקבלת קוד קופון ופרטים נוספים).

הם אגב גם יבואנים של הנקוק, ונכון לכרגע ה-K107 לא מופיע באתר שלהם (כלומר, אין מלאי אצלהם, אבל אולי קיים בצמיגיות שונות).

לגבי דורון, תוכל למצוא פה בפורום כמה סיפורים לא משהו עליהם.

יכול באותה סביבה יחסית לבדוק מול צמיגי המגן בבית דגן או צמיגי מוריס בבית עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...