Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן לקורדובה קופה 1.6 1998

raz_hermon
שימו לב! השרשור הזה בן 2582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני קניתי השבוע סיאט קורדובה קופה 98.

צריך למלא שמן. דיברתי עם הבעלים הקודם, הוא אמר שהוא מילא חצי סינטטי, אבל לא יודע איזה צמיגות (אני מאמין שהוא שם 10w40).

אני הלכתי להום סנטר וקניתי בלי לשים לב לצערי 10w40 אבל סינטטי מלא. אני אחליף מחר לחצי סינטטי, אבל כשבדקתי בתקנים מאחורה היה רשום VW501.01/505.00. ראיתי באשכול ישן פה שהתקן שצריך זה vw502. השאלה שלי זה שאני חייב את התקן 502 או שאפשר עם השמן בעל התקן 501.01/505.00?

תודה לעוזרים.

http://

y5lmewinzwyn.jpg

:twisted:kirby:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם לא יודע לך צמיגות אז תעשה החלפת שמן מלאה עם פילטר חדש.

לגבי השמן שקנית,תעלה תמונה יכול להיות שמדובר במוצר מדבקה של מוצר לא איכותי במקור.

להבא באוטודיפו קונים מקסימום דייטלינג מעבר לכך רצויי למצוא חנות חלפים לרכב שקרובה אליך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש רכב פצצה הייתה לי אחת

אין 10-40 סיננטי מלא חוץ מאחד שעולה 200 ומשהו+ שקל אם התקן מתאים תישאר עם מה ששמת

באיזה צבע הרכב?

הרכב בצבע שחור ובדקתי את התקן והוא מתאים מילאתי והכל בסדר :o ותודה על העזרה

קודם כל אם לא יודע לך צמיגות אז תעשה החלפת שמן מלאה עם פילטר חדש.

לגבי השמן שקנית,תעלה תמונה יכול להיות שמדובר במוצר מדבקה של מוצר לא איכותי במקור.

להבא באוטודיפו קונים מקסימום דייטלינג מעבר לכך רצויי למצוא חנות חלפים לרכב שקרובה אליך

אוקיי תודה רבה ביררתי על חנות חלפים שיש קרוב אליי ואני בקרוב יעשה גם טיפול לרכב והכל יוחלף

ותודה על העזרה

http://

y5lmewinzwyn.jpg

:twisted:kirby:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...