Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע "חבר" של סקודה

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 2561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזדמנות מצוינת לרכישה

למרבית הרוכשים הפרטיים לא מדובר בשום הזדמנות מצויינת לרכישה, רכבים אירופאיים לא בלקסיקון ובוודאי כאשר בהיצע של סקודה אין כרגע ג׳יפון קומפקטי שיתחרה בספורטג׳ ובטוסון (והייטי הוא ג׳יפון קטן יותר וגם מיושן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרשים במחיר בין האוקטביה החדשה לישנה כל כך קטנים שלא ברור למה מישהו יעדיף את הישנה.

מאירזון - אפשרות תיאורטית היא לרשום את הרכב על שמך ועל שם החבר.

לאחר מכן להוריד את החבר במשרד הרישוי.

לא בטוח שיסכימו לקומבינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבצע רכישה ביחד עמו, ברישיון הרכב שניהם תופיעו כבעלים משותפים, לאחר קבלת הרכב על החבר ייגש למשרד הרישוי ויגרע את עצמו כבעלים, הדבר לא מוסיף יד נוספת (הדבר ניתן לביצוע מניסיון אישי).

גם אם מדובר בחבר טוב, אני ממליץ לבצע זאת רק עם הסכם שבו נכתב כי החבר אינו הבעלים של הרכב ואין לו זכות או תביעה לגביו-להגנה עליך וכי כל קנס או נזק לצד ג' כתוצאה מהשימוש ברכב יחול עליך בלבד- להגנה על החבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן לא צריך לדעת מה עומד מאחורי הרכישה, באים שני אנשים שמבקשים לרכוש רכב יחדיו, אין עם זה בעיה.

ואני רק אגיד לך שאני בעצמי חבר במועדון חבר ועשיתי טובה לחבר שלי בעבר באמצעות הפרוצדורה הנ״ל, לא רק שהיבואן שאצלו ביצענו את הרכישה לא התנגד לזה, הוא אף הציע את הדרך הזאת.

אם כבר ארגון חבר בעצמו צריך להתנגד לזה, אבל גם הם למעשה מעוניינים שירכשו כמה שיותר אנשים דרכם כדי להגדיל את כוח המיקוח שלהם מול היבואנים ולכן בכל מקרה הם היו מעלימים עין וגם אין להם דרך ממשית להתנגד לפרוצדורה הנ״ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והייטי הוא ג׳יפון קטן יותר וגם מיושן

הייטי בהחלט בגיל מופלג, אך היא עדיין יכולה ללמד דבר או שניים את היריבות הצעירות יותר.

למשל בהשוואה ישירה מול האטקה, אני חושב שהייטי עדיפה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...