Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המתנה ארוכה מאוד לתיקון ריקול לנסר 2005

- XM -
שימו לב! השרשור הזה בן 2583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב,

יש לי חבר שמחפש הרבה זמן לנסר מהשנים האלו, אחרי הרבה חיפושים הוא מצא היום אקזמפלר שמור ובמצב מצוין, אחרי בדיקה שיצאה תקינה ומו''מ הגיעו לסניף הדואר והתברר שאי אפשר להעביר בעלות על הרכב כי יש ריקול של כריות אוויר ברכב הנ''ל שלא בוצע, המוכר התקשר במקום למוסך מורשה מיצובישי שמטפל ברכב ואמרו לו שאין להם תור פנוי וקבעו לו לעוד חדשיים, חבר שלי מאוד מבואס כי הוא שרף המון זמן עד שמצא את הרכב הזה ולא בא בחשבון להמתין חדשיים.

האם זה הגיוני שיהיה כזה זמן המתנה במוסך לתיקון הריקול, אני מאמין שאם הוא היה מגיע לטיפול היה מתקבל במקום ?

האם יש לנסות בעוד מוסכי יבואן או שזו התנהגות כללית ?

תודה רבה.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והריקול קשור לכריות האוויר ברכב , זמן המתנה זה אינו ריאלי כי מדובר באמצעי בטיחות חשוב ביותר , ממליץ להתקשר למוסך מורשה אחר .

Sent from my MI 5 using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים שלי יש לנסר 2007 והם קיבלו מכתב על ריקול לכרית האוויר בתחילת פברואר.

אבא שלי ניסה להזמין תור לטיפול ב-3 מוסכים שונים והכי קרוב היה למאי. התירוץ היה שהם עושים עד רכב אחד ליום בריקול הזה.

הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש איזה נוסח לזכרון דברים חוקי שיבטח גם את המוכר קנסות וכדו' וגם את הקונה עיקולים וכו' ?

האם כדאי להיות קצת ישראלים ולקמבן משהו בסיגנון של הזמנת תור לטיפול, ובמקום להגיע ולומר מה פתאום דיברנו על הריקול ?

סורי על הגישה פשוט הוא מתפוצץ מלשבת על יד 2 ולסנן ולבדוק ולראות שלא מתאים וכו', עד שמצא את האוטו הזה, לא בא לו לרדת מהרכב בגלל הקטע הזה.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללאנסר שלי (2006) היה את הריקול הזה לפני שנה וחצי-שנתיים. עד כמה שזכור לי התור שהזמנתי במוסך היבואן בהוד השרון היה פחות משבוע מיום הזמנת התור.

מאוד לא סביר לדעתי שייקח לו כ"כ הרבה זמן להשיג תור. בדוק יש מוסך כלשהו במרכז שיכול לעשות את זה בטווח זמן שפוי.

עריכה אחרונה על ידי Trilandian
ענייניות

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...