Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמן גיר dsg 6

tomy669
שימו לב! השרשור הזה בן 2581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבקש לדעת איזה שמן מומלץ לגיר dsg 6. הייתי ב-2 חנויות, אחד המליץ על שמן של חברת

febi DCTF-I.

השני המליץ על

Castrol Transmax dual

איזה מבין השניים באמת מתאים לגיר הנ"ל?

אם אף אחד מהם לא מומלץ/מתאים אז על איזה שמן כדאי ללכת?

בנוסף אם יש מדריך או סרטון להחלפת שמן גיר אם תוכלו לתת קישור.

כל כמה ק"מ מחליפים וכמה ליטרים צריך לשים?

עריכה אחרונה על ידי tomy669
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לגבי השמן גיר, אני לא זוכר בדיוק את השמן או התקן שלו.

אבל תראה מדריך שאני עשיתי על רכב עם dsg6 כל התהליך מפורט שם לגבי הכל.

אם תרצה עזרה או הדרכה אני אשמח לעזור לך.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?619252-%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%98%D7%A8-%D7%95%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%92%D7%99%D7%A8dsg-6

עריכה אחרונה על ידי ron_man

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני השמנים מתאימים ל DSG6.

אני לא רואה בעייה עם פילטר תחליפי של MANN.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רועי..

יש איזו חנות שהמוכר בדק באיזו תוכנה במחשב כמה ליטר שמן אני צריך, היה רשום לו שבservice צריך 5.2 ליטר וב-torque צריך 7.2 ליטר ידוע לכם במה מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שתרשום בדיוק על איזה רכב מדובר למרות שאני מאמין שבכל רכב עם DSG6 הכמות תהיה זהה, אבל בשביל לקבל אינדיקציה יותר מדויקת תרשום דגם מדויק של הרכב.

בנוסף - כשאתה מרוקן ההמלצה שלי היא שתמדוד בדיוק כמה שמן אתה מוציא וככה תדע בדיוק כמה להכניס חזרה לגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...