Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר למודם סלולרי נייח LTE של פרטנר במקום ADSL

קורן בן אשר
שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים,

עקב קבלת עצבים על בזק אני שוקל להפטר מהזוג בזק + בזב"ל ולערוק למודם סלולרי של פרטנר. יש לציין שהמחשבה בנושא לא חדשה וגם הסכום שאני משלם היום לא אטרקטיבי במיוחד. פרטנר מציעים לי מודם סלולרי ב-90 ש"ח לחודש, קצב הורדה/העלאה 40/100, החבילה מוגבלת ל-500 גיגה בחודש.

עניין השוואת המחירים פחות מעניין אותי כרגע; לי יותר חשובה איכות השירות ומענה לבעיות. אם יש למישהו ניסיון רלוונטי, אודה לחוות דעת.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הניסיון שלי עם פרטנר ב-18 השנים האחרונות - בקו התחתון שירות טוב, ופחות רמאים מהאחרים. כבר הרבה מאד שנים אפס בעיות בחשבוניות.

מבחינת איכות הרשת בלל אין מה להשוות.

לגבי המעבר למודם LTE במקום ה-ADSL - אני ביצעתי את המעבר לפני כ-4 חודשים ומרוצה מאד. אבל שים לב לבדוק את טיב קליטת ה-LTE באזור מגוריך לפני ביצוע המעבר - אצלי, עם הטלפון, אני מקבל באופן רגיל 20-60 מס"ש בהורדה ו-30-50 בהעלאה.

כמוכן - שים לב שהחבילה מוגבלת ל-500 ג"ב. בחשבוניות בדרך כלל לא מפרטים את נפח הגלישה, אבל בפעמים שכן פורט לא עלה על 100 ג"ב, ואצלנו יש שימוש די אינטנסיבי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל - תודה, המתנתי להתייחסותך כיוון שזכרתי במעורפל שכתבת משהו בנדון לא מזמן.

אריק - השימוש הוא פרטי/עסקי, אני צריך את הקו לפרנסתי, מהירות upload גדולה משמעותית = יתרון. התשתיות של בזק צרה צרורה, כבר היו בעיות בעבר (שריפת כרטיס ADSL וכו'). מעבר לכך לפחות כרגע יש גם פוטנציאל לחסכון בעלויות.

מרטינס - כמדומני לא תמצא במדינת ישראל אדם שאין לו בטן מלאה על חברת טלקום כלשהי... במובן הזה פרטנר הם the lesser evil. חוץ מזה אני מחזיק שנים בחשבון סלולרי רגיל אצלם והם די בסדר.

בכל מקרה אני הולך לשמר לכל הפחות טלפון קוי במסלול קו קל.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה לעבור לחיבור כזה מבחירה - לפחות בכל הקשור לשימוש ביתי.

אם לא בזק תמיד יש את הוט

אני עברתי כיון שבשכונה שלי בזק תקועים עם ADSL, הבית שלי רחוק מהתיבה וה-15/0.75 התאורטיים הם במקרה הטוב 11.0.75, והסיבים האופטיים שהשחילו לפני 3 שנים נותרו תלויים באויר.

את הוט אני לא מוכן להכניס לביתי - השכן שלי סובל מניתוקים חוזרים וכנראה גם התעלקויות על קו הוט שלו.

אבל התנאי לתשתית הזו הוא המצאות תקשורת LTE טובה באזור מגוריך או משרדך. אצלי הם קיימים, כך שאני מרוצה מהשירות, וזה כולל את הבנים שלי שמשחקים במשחקי רשת, ולמרות שה-ping ארוך יחסית לזה של בזק הרי שקצב ההעלאה הסימטרי כנראה מפצה אותם ויותר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א - לפני פחות משעה החמאתי לפרטנר. בינתיים קיבלתי חשבונית חודשית והתברר לי כי יש להם "פטנט" חדש - חיוב של דקה בתעריף נדידה של שיחות נכנסות בחו"ל שנדחו ("חבר שלי אדון כפתור אדום"), חיוב שמעולם לא ראיתי כי פורסם על ידי החברה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוט מבחינתי אסור מדאורייתא ומדרבנן, לא נכנס הביתה.

עומר - למיטב זכרוני 90 עבור מה שכתבתי, ללא שכירת ציוד קצה.

יש המלצה לבדיקת מהירות גלישה 4G? הורדתי שלוש אפליקציות שונות בגוגל פליי וכל אחת יותר דפוקה מהשניה.

אנלימיטד למיטב ידיעתי עוד לא יצאו מגבולות מדינת תל אביב.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש באפליקציה של SpeedTest

חשוב לבחור בשרת קרוב למקום מגוריך, אחרת תקבל מספרים נמוכים כיון שיכנסו קטעים ארוכים מחוץ לרשת של פרטנר. ממליץ לך לבדוק מול מספר שרתים באזור המקוכם ואוליגם מול פרטנר (ראש העין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור, אגב, הוא כך: מסתבר שאותו ברק שהפיל פה את החשמל ביום רביעי לפני שבוע ונתן זץ שהרג את אחד המסכים שלי, הרג גם את המרכזיה של בזק. אצלי אין ADSL בכלל, השקע שהיה בשימוש עיקרי מת לחלוטין ונשאר שקע טלפון (בלבד) פעיל בממ"ד. מי שהיה זריז קיבל טכנאי כבר בתחילת השבוע, אני הייתי פחות זריז והשאירו אותי לחכות לטכנאי עד היום בצהריים (!). בינתיים אני רוכב על הסלולרי שלי. ובכן היום הסתבר שהנזק קצת יותר גדול ממה שחשבו ולכן לא ניתן היה לתקן... עד מתי אמתין? רק אללה (או אלוביץ') יודע.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטנר מציעים לי מודם סלולרי ב-90 ש"ח לחודש, קצב הורדה/העלאה 40/100, החבילה מוגבלת ל-500 גיגה בחודש.

אז כמה עולה בחודש המודם המדובר? יש פרטים מי מה מו?

על פניו נראה כמו עסקה שווה (אלא אם תשלום המודם הוא כמה עשרות שקלים...ואז זה כבר נהיה יקר)

אגב,כל הכבוד להם על ההגבלה ל500ג"ב,אומנם זה לא ממש ממומש אצל איזה מהספקיות (בעבר היו כתבות על נטויז'ן),אבל נחמד לדעת ש500 זה די והותר לכל בית ממוצע.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי עם פרטנר ב-18 השנים האחרונות - בקו התחתון שירות טוב, ופחות רמאים מהאחרים. כבר הרבה מאד שנים אפס בעיות בחשבוניות.

מבחינת איכות הרשת בלל אין מה להשוות.

לגבי המעבר למודם LTE במקום ה-ADSL - אני ביצעתי את המעבר לפני כ-4 חודשים ומרוצה מאד. אבל שים לב לבדוק את טיב קליטת ה-LTE באזור מגוריך לפני ביצוע המעבר - אצלי, עם הטלפון, אני מקבל באופן רגיל 20-60 מס"ש בהורדה ו-30-50 בהעלאה.

כמוכן - שים לב שהחבילה מוגבלת ל-500 ג"ב. בחשבוניות בדרך כלל לא מפרטים את נפח הגלישה, אבל בפעמים שכן פורט לא עלה על 100 ג"ב, ואצלנו יש שימוש די אינטנסיבי.

חבר, תן פינגים לפרנקפורט, ולאנגליה. כמה אתה מקבל.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר ב-90 ש"ח כולל מע"מ המחיר מצויין.

ד"א - הגבלת הנפח כאשר פרטנר החלה לשווק את התוכנית היתה 70 ג"ב, כאשר הצטרפתי זה עלה ל-500.

לגביפינגים - אותי זה לא מעניין, אני משתמש בגלישה בסיסית שבה זה לא משמעותי. אין לי מושג מול איזה שרתי משחקים הילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמה עולה בחודש המודם המדובר? יש פרטים מי מה מו?

לפי מצב העניינים כרגע כנראה שאתקשר ביום ראשון להזמין, אעדכן מה יצא. למיטב זכרוני היה מדובר ב-15 ש"ח לחודש.

בדקתי בסלולרי עם SpeedTest, אני מקבל חלק מהזמן פינגים באזור 28 מילישניות לשרת במרחק 15 ק"מ מפה, קצבי הורדה/העלאה שמגרדים את ה- 20 Mbps. גיליתי (כצפוי אני מניח) שזה מאוד תלוי בטיב הקליטה הנקודתי.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...