Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני מבחן- קיה פיקנטו 2017 אוטומט.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 2579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

5-10 אלף ש"ח זהו לא סכום זניח. שמירת הערך של הפיקנטו היא הטובה בקטגוריה וזהו פרמטר שנוסף לרכישה, במיוחד במכונית תקציב שכזו. אנחנו בפיקנטו ה3 שלנו, פותחים הזמנה לרביעית. הטרייד שתקבל בקיה? מחירון. הרכבים שאנחנו שמים בטרייד נחטפים אחרי יום. בממוצע שנתיים על הכביש ו40 אלף קילומטר, כלומר יש עוד שנת אחריות מלאה ו5 כלליות. איפה תמצא עוד כאלה בשוק? שמענו את ה"נפלטות לשוק עוד 3 שנים" כבר ב2011 שקנינו את הראשונה. קבל קטע, אנחנו ב2017 והמחירונים שומרים עדיין על יציבות. אם תשאל אותי במקרה של הפיקנטו ההיצע לא עולה על הביקוש, ואני חושב שהנסיון שלי כאדם פרטי הוא גדול בדגם הספציפי הזה.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמה יכולה להתרסק? לא מעט.

נכון שזה לא כואב כמו במכונית של 130K, אבל זה בכ"ז לא נעים.

אם פיקנטו LX בת פחות 3 שנים נמכרת אי שם בין 38-42K, אז ספארק מקבילה יכולה להיות יותר בכיוון של ה-30K. זה לא מעט כסף וזה פוגע בך עוד יותר כשאתה רוצה למכור.

לדעתי אתם קצת טועים כאן,

אמנם נפלטות לשוק הרבה פיקנטו מהליסינג ושות׳, אבל צריך להסתכל על הדגם ex, שנמכרים עדיין במחיר מחירון תוך ימים בודדים.

שים לב למה ש or10cohen רשם, מהניסיון שלו.

לזה תוסיף את הצורה החדשה, ואני מוכן להמר שגם בעוד 3 שנים הדגם הזה יימכר במחירון.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד הפרונט, שנראה מוזר עם העיצוב שהושאל מהריו, שאר האוטו מצטייר כמו שדרוג יפה וראוי.

אני חושב שאם היו פה מהפכות כלשהן, זה היה מצב לא טוב. נוסחה מנצחת לא מחליפים.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדור היוצא נקודות התורפה העיקריות בהן הבחנתי היו רעש בתא הנוסעים, איכות חומרים זולה במיוחד ומושבים גרועים.

לא יודע לגבי המושבים בדור החדש אבל בתמונות האינטריור נראה מאד מזמין(ביחס לקטגוריה) וממה שקראתי גם נושא בידוד הרעשים שופר שזה צעד מבורך.

לגבי גרסת ספורט? בדור היוצא ההיגוי מעפן ברמות והשלדה לא משהו שאפשר לשחק איתו, ככה שלא הייתי תולה תקוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדור היוצא נקודות התורפה העיקריות בהן הבחנתי היו רעש בתא הנוסעים, איכות חומרים זולה במיוחד ומושבים גרועים.

לא יודע לגבי המושבים בדור החדש אבל בתמונות האינטריור נראה מאד מזמין(ביחס לקטגוריה) וממה שקראתי גם נושא בידוד הרעשים שופר שזה צעד מבורך.

לגבי גרסת ספורט? בדור היוצא ההיגוי מעפן ברמות והשלדה לא משהו שאפשר לשחק איתו, ככה שלא הייתי תולה תקוות.

נראה לי שקצת הגזמת.

אני ירדתי לפיקנטו מהלנצ'יה, וזה אמור היה להיות נפילה כואבת - אבל יש כמה נקודות לטובתה של הפיקנטו.

אחת מהן היא המושבים ונוחות הנסיעה באופן כללי. בתור מי שנוסע בעיקר בתוך העיר ואוכל שיבושים על בסיס יום יומי, הפיקנטו היא בחירה מעולה. לא מרגיש כמעט כלום מהזוועות על הכביש. בזה היא מזכירה סיטרואן קסארה שהייתה לי בעבר.

החומרים זולים אבל עמידים - ואני לא שוכח שהמקבילות שלה בסגמנט המיני הן סלריו או 107\אייגו - והן נחותות ממנה משמעותית.

בידוד הרעשים אכן מחורבן בעיניי ובחרתי לטפל בבעייה - רכשתי חומרי איטום איכותיים שנמכרים ע"י סוחרים קוריאנים באיביי - גומיות איכות שאפשר להלביש בכל מיני מקומות ברכב (דלתות, דשבורד) - וזה בהחלט עזר להפחית את הרעש.

לגבי ספורט - זו כמובן בדיחה, הרכב לא מיועד לזה ואפילו לא קרוב, גם אם תלביש עליו מנוע טורבו (שהייתי שמח לקבל כאן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי עליה אתמול בנסיעת מבחן. ללא ספק הורגש שיפור ניכר בבלימת הזעזועים מהכביש (בקודמת כל בור ביוב הרגיש לי כמו בולען) ובבידוד הרעשים. החיסרון - היא איבדה משהו מהזרירות שלה ומה"כוח". הרגיש לי שהיא הרבה פחות סוחבת עליות, ובאופן כללי היא לא זרירה כמו קודמתה. לא שינו את המנוע אז אני לא יודע למה, אבל זאת ההרגשה שקיבלתי. עכשיו שוקל לקנות את הדגם הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שקצת הגזמת.

אני ירדתי לפיקנטו מהלנצ'יה, וזה אמור היה להיות נפילה כואבת - אבל יש כמה נקודות לטובתה של הפיקנטו.

אחת מהן היא המושבים ונוחות הנסיעה באופן כללי. בתור מי שנוסע בעיקר בתוך העיר ואוכל שיבושים על בסיס יום יומי, הפיקנטו היא בחירה מעולה. לא מרגיש כמעט כלום מהזוועות על הכביש. בזה היא מזכירה סיטרואן קסארה שהייתה לי בעבר.

החומרים זולים אבל עמידים - ואני לא שוכח שהמקבילות שלה בסגמנט המיני הן סלריו או 107\אייגו - והן נחותות ממנה משמעותית.

בידוד הרעשים אכן מחורבן בעיניי ובחרתי לטפל בבעייה - רכשתי חומרי איטום איכותיים שנמכרים ע"י סוחרים קוריאנים באיביי - גומיות איכות שאפשר להלביש בכל מיני מקומות ברכב (דלתות, דשבורד) - וזה בהחלט עזר להפחית את הרעש.

לגבי ספורט - זו כמובן בדיחה, הרכב לא מיועד לזה ואפילו לא קרוב, גם אם תלביש עליו מנוע טורבו (שהייתי שמח לקבל כאן).

לא חושב שאני מגזים אך אני באמת לא מכיר את המתחרות בקטגוריה כך שאין לי נק' ייחוס. סה"כ אני חושב שמדובר על רכב מוצלח ושימושי מאד אבל עם כמה מגרעות שאני מקווה ששיפרו בדור החדש.

נוחות הנסיעה מבחינת שיבושים היא סבירה לחלוטין, אני מדבר נטו על המושבים, עבורי הם היו מאד לא נוחים ולא תומכים.

החומרים בתא הנוסעים מאד זולים, אך אני מסכים שהכל מרגיש מוצק ולא מתפרק. סה"כ ציינתי לטובה את תא הנוסעים בדגם החדש שנראה טוב משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא אהבתי את המושבים בדור הקודם אבל נוחות זה משהו אישי,הפלסטיק גם בדור הנוכחי לא משהו מהפכני ממוצעת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות רכב כזה זה די ללכת על בטוח כמעט בכל המובנים - שמירת ערך, אמינות כנראה, וגם האפקט של ״אם לכולם יש פיקנטו אז כנראה זו המיני הכי טובה בעולם״. אין פה משהו אקסטרה כמו שיש לטווינגו (טורבו, תמרון פנומנלי עם קוטר הסיבוב של ההגה) או הספארק (מנוע חזק ומה שיוליאן כתב) ובקרוב כנראה ה up! המוגדשת.

אין לי ספק שמי שהשיקול הראשון שלו הוא שמירת ערך, יילך על הפיקנטו. מי שקונה רכב קודם כל כי הוא מסתכל על מה שהוא מקבל בתמורה מבחינת הרכב עצמו, וגם שחשוב לו המראה של הרכב (כן, מראה, זו לא מילה גסה), יד אופציות יותר ראויות במחירים האלו, לפחות בכל הנוגע לגרסה הבחירה.

מעניין אם באמת יש שינוי בצריכת הדלק או שזה לא משהו מורגש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו הצליחה ותצליח, כי מבין מכוניות המיני, בדגש על מיני, יש בה הכי פחות פשרות.

לדעתי היא פשוט יקרה מידי, וצריכת הדלק שלה היא כשל משפחתית ממוצעת, מה שמבטל את יתרונותיה המובנים, ובנוסף, ובניגוד לכל מכוניות הסופר מיני, היא אינה יכולה להחליף משפחתית, ואפילו לא תת משפחתית.

*ולגבי ירידת הערך והביקוש - מאז ומתמיד מכוניות קטנות היו סחירות ונמכרו במהירות. ירידת הערך פחות רלוונטית שמדובר במכוניות זולות מלכתחילה*

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקליאו עדיין נמכרת ב 69 אז היא ללא ספרק משתלמת יותר,ותכלס? ב55 יש את הסנדרו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם ההגה? הפעם יש מרכוז אוטומטי?

הכפתור של המזגן עדיין מרגיש כמו "Engine Off"?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סקירה! אני חושב שיש לה שוק רחב מאוד בארץ וזה כיף שיש רכב שמתאים כמעט לכל כיס. אני אישית חולה על קיה, אני מקווה שהם ימשיכו במגמה הנוכחית שלהם ויכנסו חזק בכרישים הגדולים בעולם הרכב, סוף סוף נראה שהשוק הזה נפתח כמו שצריך לקרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהכי מעניין אותי הוא האם בדגם החדש תפעול אורות הערפל פשוט יותר, ונפסיק לראות סופ סוף נהגי ונהגות פיקנטו נוסעים עם אור חניה וערפל דולק 24\7? אה... לא? כבר קיוויתי.

עם כל האהבה שלי לקוריאניות, הרכב הזה מעורר אצלי קלסטרופוביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...