Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 99 - התיעצות לפני מכירה

shnuk
שימו לב! השרשור הזה בן 2581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש ברשותי טויוטה קורולה GLI שנת 1999.

ברצוני למכור את הרכב.

ברכב יש בעייה ברדיארטור שנדרש להחליפו (כנראה).

ברצוני לקנות רכב חדש, ולא משתלם לי לתקן את זה.

אשמח אם תיעצו לי איפה אוכל למכור אותו? וכמה אוכל לקבל עליו? (לפי המחירון הוא עולה 11000 ש"ח)

תודה

אלכס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף את הרדיאטור לתחליפי ותמכור רכב תקין.

הרי לא מדובר במכירה לברזל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שאולי ימצאו עוד משהו. רוב הסיכויים שזה רק רדיאטור, אבל אני לא יודע ב 100%.

לא רוצה להשקיע עכשיו 2000 או 3000 ש"ח ברכב. (אני יודע שזה יכול להיות גם 1000 ש"ח או פחות)

שמעתי שיש אנשים שאוהבים רכבים ישנים.

איך אני מגיע אליהם?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תוכל לברוח מההפסד על הליקויים. יש אנשים שמחפשים רכב אמין בתקציב נמוך, קורולה עונה על הדרישה, אבל הם לא מחפשים רכב תקול. מי שמוכר לקנות רכב ישן במצב לא תקין אלה סוחרים, אבל הם משלמים גרושים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית עם תקלה בגיל הזה שווה את משקלה בברזל. ( 800 שח"ח בערך + אגרת הרישוי) נוסעת תקבל עליה כמה אלפי שקלים - לדעתי קח את ה"סיכון" ותקן את הרכב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיאטור תחליפי לא אמור לעלות הרבה. כולל התקנה אמור לעלות פחות מאלף שקלים.

אם תמכור את הרכב כמו שהוא תצטרך כנראה להתגמש הרבה יותר במחיר מאשר רק אלף שקלים.

בכל מקרה אתה מוזמן לנסות ולפרסם את הרכב כמו שהוא עם כל הפרטים כאן בפורום, אולי מישהו יקפוץ על ההזדמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית עם תקלה בגיל הזה שווה את משקלה בברזל. ( 800 שח"ח בערך + אגרת הרישוי) נוסעת תקבל עליה כמה אלפי שקלים - לדעתי קח את ה"סיכון" ותקן את הרכב.

קורולה עם בעיה ברדיאטור ב800 ש"ח תגיד לי עכשיו איפה, אני בא לוקח.

אני החלפתי רדיאטור במיצובישי בפלוס מינוס 700 שקל.

מציע לפות"ש לעשות את אותו דבר. לא חייב רדיאטור מקורי, העיקר שתמכור רכב תקין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיאטור לקורולה מהשנתון הנ"ל עלה למכר שלי פחות מ400 שקל באבי - פרטס .

2 מיכלים של נוזל קירור - 120 נניח .

עבודה? אפשר בהחלט לבד .

בפחות מ1000 שקל אתה גומר עניין כולל עבודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מוצאים אנשים שקונים כאלה מכוניות? ב'יד 2' וגם כאן בלוח המודעות שבאתר.

אם המחירון שלו 11,000 שקלים, פרסם אותו, תרשום במודעה שצריך להחליף רדיאטור, וצפה לקבל משהו כמו 7000 ש"ח.

כל טרייד אין שתחשוב אפילו לעשות לרכב לא תקבל עליו יותר מ 5000 שקלים ותאבד כל הנחה שתוכל להשיג עבור רכישה ללא טרייד.

אין דרך להימנע מ"ללכלך" את הידיים ולמכור את הרכב בדרכים המקובלות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קישור לאתר ששולח חינם חלפים לטויוטה:

https://www.auto365.co.il/index.aspx

שים לב אם אתה צריך רדיאטור לקורולה אוטומטית או ידנית

עריכה אחרונה על ידי dorban3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לסגור את הכל בכמה גרושים בתוך מגרש הפירוק עצמו או ליד.

אתה ניגש למגרש פירוק שבו יש קורולה עם רדיאטור תקין (צריך להתאמץ ולמצוא) - משלם כמה גרושים ועל הדרך גם יתקינו לך את הרדיאטור ה"חדש" - ככה תראה שהוא תקין והרכב לא מתחמם.

אם הרכב לא נוסע, תקנה את הרדיאטור ותתקין לבד, ככה תחסוך קצת על התיקון.

סה"כ זה רכב שעדיין נחשב למבוקש בקרב חובבי הגרוטאות, כי הוא בכ"ז יותר אמין ממכוניות מקבילות לו ואיכות הגימור שלו טובה יותר. אני לא רואה סיבה שלא תמכור אותו במחיר נחמד של כמה אלפים לאחר שתתקן את הרדיאטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...