Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CX-5 2.5 או קיה ספורטאז' GT?

Alexberg
שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני חדש פה בפורום.

אני לפני רכישה של רכב חדש. לאחר בדיקה של תקציב האפשריות שלי הם

מאזדה CX-5 אוט', 2.5 ליטר, 4x4, Executive

או קיה ספורטאז' 1.6 ל' טורבו, אוט', GT Premium.

למישהו יש ניסיון עם הדגם של קיה?

המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במכוניות מאד שונות על אף שהן מאותו סגמנט. לדעתי אחרי שתבצע נסיעת מבחן בשתי המועמדות יהיה לך הרבה יותר קל להחליט...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה החדשה תושק בקרוב. לא רואה שום סיבה לקנות אותה עד יגיע דגם חדש

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שדגם חדש הוצג לפני כמעט חצי שנה בחו"ל.

ניראה שהיבואן לא ממהר לשווק את הדגם החדש.

האם יש מידע על מועד תחילת השיווק?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדברים על אוגוסט, אבל אצל דלק מוטורס מדברים כבר 4 שנים על זה שהמונדיאו החדשה אוטוטו פה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדיאו חדשה צריך לכתוב במרכאות. היא כבר מזמן מזמן לא חדשה.

לגבי הCX5 אני מניח שהיא חייבת להגיע בקרוב אלא אם כן הם מתכוונים להפסיק למכור פה את הדגם בכלל, מה שלא נראה לי משום מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי התעניין בCX-5 ובמזדה אמרו לו דגם חדש מגיע באוגוסט. מה שכן, לפי המראה החיצוני של הדגם החדש, השינויים שם מעטים.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שינויים מעטים?

היא נראית משמעותית טוב יותר (בעיקר מקדימה), והאינטריור המיושן בדגם הנוכחי סופסוף מיישר קו עם שאר דגמי החברה.

אוגוסט זה הגיוני בהתחשב בכך שהיא תתחיל להימכר באנגליה למשל ביוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדגם וותיק יש את היתרונות שלו. הוא בד"כ חף מבעיות, ונמכר במחיר נוח - להרבה מאד מהלקוחות זה מספיק.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר שני אנשים באופן אישי שהחליפו מאזדה cx5 מהדגם הנוכחי באותו דגם נוכחי רק חדש יותר, למה הם החליפו? למה הם לא חיכו לדגם החדש? הם בעצמם לא באמת יודעים, אנשים לא תמיד שוקלים שיקולים רציונליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי הקיה ספורטאז׳ GT החדשה. אין מילים לתאר את העונג הצרוף מהמכונה המשומנת הזו. עונה על כל הצרכים שלי ושל אשתי ואף מעבר! חזק מאוד! יוקרתי וחתיך ביותר. הרכב עם תאוצה אדירה ופשוט מהנה ביותר לנסוע בו מחוץ לעיר.

אני ממליץ בחום.

"Shut Up and Drive"

Kia Sportage Premium GT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאז' רכב פשוט מצוין. אין לי ניסיון ממשי עם מאזדה אבל אני יכול להעיד שיצא לי לנהוג בספורטאז' מספר פעמים ואם נשים בצד את זה שהוא סופר בטיחותי ויחסית חסכוני, הנהיגה בו פשוט כל כך מהנה שרק זה שווה את הכל. נסה בעצמך לסדר לך נסיעת מבחן ותבין כבר לבד על מה אני מדבר. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ״כלכך מהנה בספורטז׳ שרק זה שווה את הכל״?

זה לא רכב שניחן בניהוג משובח במיוחד (יש מתחרות טובות יותר בתחום הזה), אז מה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזו הישיבה הגבוהה והיכולת לטפס כל תוואי מדרכה בשטחים אורבניים

אבל ברצינות, אשמח לקרוא חוות דעת של אנשים שגם מסבירים מדוע כל אחד מהרכבים באמת טוב לדעתם, (חזק מאוד - הוא לא, בטח שלא עם המשקל של הג'יפון, נראה טוב - עניין של טעם) עם הסברים קצת יותר מפורטים מ"נהגתי וזה ממש טוב".

עריכה אחרונה על ידי Prieto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקרה, בקיץ האחרון, בצעתי באותו יום שתי נסיעות מבחן - cx-5 וספורטאז׳ 1.6 אורבן. להרגשתי, מאזדה הרגיש לי רכב איכותי יותר מבחינת חומרים - גם מתכתיים וגם פלסטיקיים. לעומת זאת, וגם אף על פי שמזדה חזקה יותר, בתוואי נסיעה עירונית (מדובר על ירושלים) ספורטאז׳ הרגישה לי כלילה וחלקה יותר. הגיוני להניח שעם מנוע 1.6 טורבו וגיר כפול-מצמדים יש גם תוספת כוח מאוד משמעותית.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...