Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

AIG מסרבים לתת לי אישור היעדר תביעות, האם בצדק?

שימו לב! השרשור הזה בן 2586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני שנתיים ביטחתי את הרכב של אחי ב-AIG. לאח שלי לא היה שום קשר לביטוח פרט לכך שהוא בעל הרכב, הם רשמו את הפוליסה על שמו ואני הייתי רשום כנהג עיקרי. באישור היעדר תביעות ש-AIG שלחו לי, מופיע השם של אחי בלבד. במצב זה, חברות הביטוח השונות לא מוכנות להעניק לי הנחה בביטוח עבור שנה זאת. בשנים אחרות, ביטחתי את אותו הרכב בחברות אחרות וכולן הביאו לי אישור היעדר תביעות על שמי (ביחד עם אחי).

במצב שנוצר, נגרם לי נזק כספי. האם בסיטואציה המתוארת AIG צריכים לתת לי אישור היעדר תביעות או שאני טועה?

אודה לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוליסה לא על שמך,

אם הוא לא היה מוגדר נהג יחיד ברכב אתה יכול להגיד שאתה השתמשת ברכב שלו ולהחשיב את זה בהיסטוריה הביטוחית לדעתי - תבדוק.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם היעדר התביעות של אחיך, אתה פונה לחברה בה אתה רוצה לבטח ומצהיר כי נהגת ברכב של אחיך באופן קבוע.

כל זאת בתנאי שזה אכן נכון, ושהפוליסה של אחיך כיסתה אותך.

כל זמן שכך, בטח ובטח אם היית רשום בפוליסה כנהג עיקרי, אני לא רואה סיבה שהחברה בה אתה רוצה לבטח

לא תכיר בכך לצורך וותק היעדר תביעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם היעדר התביעות של אחיך, אתה פונה לחברה בה אתה רוצה לבטח ומצהיר כי נהגת ברכב של אחיך באופן קבוע.

כל זאת בתנאי שזה אכן נכון, ושהפוליסה של אחיך כיסתה אותך.

כל זמן שכך, בטח ובטח אם היית רשום בפוליסה כנהג עיקרי, אני לא רואה סיבה שהחברה בה אתה רוצה לבטח

לא תכיר בכך לצורך וותק היעדר תביעות.

הבעיה היא שחברות אחרות טוענות שאישור היעדר התביעות צריך לכלול את השם שלי בצורה מפורשת. כלומר היעדר תביעות עם שמו של אחי + פוליסה עם שם של שנינו לא מספקת אותם.

שהשם שלך עם ת"ז שלך מופיע כאחד הנהגים בפוליסה.

אבל השם שלי כן מופיע במפורש בפוליסה, אני מוגדר כנהג עיקרי. האם במצב הזה AIG מחויבים לתת לי אישור היעדר תביעות הכולל את שמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא תדאג שהשם שלך יופיע גם כאחד מבעלי הפוליסה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...