Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרסאות ליונדאי איוניק

nati86
שימו לב! השרשור הזה בן 2582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום ביצעתי נסיעת מבחן ביונדאי איוניק בגרסת הפרימיום. הרכב הנוכחי שלי הוא רנו קנגו ככה שאין לי למה להשוות.

הנסיעה הייתה נעימה הבקרת שיוט האדפטיבית מדהימה רק שהרכב תזכר אותי כל פעם שאני עולה על במפר או נוסע על מכסה ביוב, לא באופן שגורם לשיתוק בגב תחתון אבל הוא לא בולע אותם, גם בידוד הרעשים לא היה מיטבי, שמעו אוושת צמיגים ואת התנועה מסביב. החסרונות לעיל לא ישללו את הבחירה ברכב הזה.

ישבתי עם נציג המכירות, והמחירים של הדגמים כולל אגרת רישוי הם כדלקמן:

פרימיום - 131K.

סופרים - 138K.

המחירים הנ"ל הם בהמשך למבצע שהיה ליונדאי שניתן אישור להמשיך אותו עד סוף השבוע הזה.

ההתלבטות היא כזאת, בסופרים יש עוד כמה פיצ'רים נחמדים ומערכת בטיחות חשובה של זיהוי שטח מת שמוצג במראות.

גם לפרימיום לא חסר אבזור, אבל, וזה האבל הגדול היא נמכרת כמו לחמניות לחברות הליסינג בגלל ההטבה בשווי שימוש שמקבלים בגין רכב היברידי כך שארצה למכור אאלץ להתמודד מול היצע הליסינג על אף היתרון שהרכב בבעלות פרטית.

האם לדעתכם כדאי לשלם את ההפרש של 7,000 ש"ח וליהנות מאבזור עשיר יותר ויתרון במכירה העתידית על פני חברות הליסינג?

מחר אבצע נסיעת מבחן בנירו למרות שהאיוניק קורץ לי יותר, יש לו יתרון מבחינת האיבזור וגודל תא המטען, מי יודע אולי הנסיעה בנירו תשנה את דעתי.

תודה מראש לכל העוזרים!

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנירו (המבוססת על אותה פלטפורמה) צפוייה להיות נוחה יותר לאור העובדה שהיא מצויידת בצמיגים הגיוניים בניגוד לחתך 45 באיוניק.

ההבחנה שלך לגבי הפופלאריות הצפויה של האיוניק בציי הרכב נכונה מאד וזה חיסרון משמעותי. הנירו מיועדת לשוק הפרטי וזה עוד יתרון משמעותי לטובתה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו גם משווקת לליסינג. אצלנו בעבודה הרבה הולכים לקחת אותה במקום ספורטז שהיה להיט בקרב העובדים. הנירו בנטו יוצא 500 יותר זול מספורטז ואותה עלות כמו טויוטה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שאם מסתכלים שנים אחורה רואים שההפרש בין דגם מאובזר לפחות מאובזר מצטמצם עד זניח במכירה. זה קורה מהרבה סיבות .

כמה היית מוכן להוסיף ברכב בן 5 על סאן רוף או חיישני רוורס קרמיים ? (רמז:אפס).

תסתכל על ההפרש בין מזדה6 מנוע 2.0 ומזדה 6 מנוע 2.5ל .ההבדל במכירה מתבטל ותלוי בגורמים אחרים כמו ק"מ, דפיקות קטנות וכאלו...

תקנה מה שמתאים לך, אל תחשוב יותר מדי על מחיר המכירה. גם ככה שוק יד2 הולך להיות רע מאד (למוכר) בלי קשר לאבזור.

לחלופין תקנה , תעמיד את הרכב על בלוקים בחניון מקורה ואז אחרי 3 שנים אולי תקבל מחיר טוב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לSAVE היתרון הגדול במכירה יהיה מעצם זה שהרכב שלך פרטי ולא ליסינג, מה עוד שהתוספות לא נראות "בעין" של הישראלי המצויי, ואז זה יהיה מה זה התראה על שטח מת אני לא צריך את זה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על ההפרש בין מזדה6 מנוע 2.0 ומזדה 6 מנוע 2.5ל .

תסתכל על ההפרש בין מאזדה 3 Active ל-Comfort זאת ההשוואה הנכונה וההפרש קיים. לדעתי התוספת המשמעותית היא לוח המחוונים השונה, והתוספת של זיהוי כלי רכב בשטח המת. לדעתי התוספות הללו שוות את ההפרש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שאם מסתכלים שנים אחורה רואים שההפרש בין דגם מאובזר לפחות מאובזר מצטמצם עד זניח במכירה. זה קורה מהרבה סיבות .

כמה היית מוכן להוסיף ברכב בן 5 על סאן רוף או חיישני רוורס קרמיים ? (רמז:אפס).

תסתכל על ההפרש בין מזדה6 מנוע 2.0 ומזדה 6 מנוע 2.5ל .ההבדל במכירה מתבטל ותלוי בגורמים אחרים כמו ק"מ, דפיקות קטנות וכאלו...

תקנה מה שמתאים לך, אל תחשוב יותר מדי על מחיר המכירה. גם ככה שוק יד2 הולך להיות רע מאד (למוכר) בלי קשר לאבזור.

לחלופין תקנה , תעמיד את הרכב על בלוקים בחניון מקורה ואז אחרי 3 שנים אולי תקבל מחיר טוב.

המחשבה לקחת דגם מתקדם שאין אותו בליסינג זה לא כי הולכים להתעשר במכירה אלא לקבל תעדוף על פני הליסינג ולשאוף לכמה שפחות הורדה מהמחירון.

לצערי הליסינג כבש את שוק הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תעדוף בדיוק ? כש 90٪ מעסקאות הרכב הן באשראי (עפ הערכות האוצר) כלשהוא אז דווקא לקונה הפרטי נח ללכת למגרשים ששם מראש המחירים למטה יש לפעמים אחריות נוספת . תצטרך לרדת למחירי זנות כדי להתחרות במגרש וב"פינוקים" שלו למרות יד פרטית .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסתכלות על המחירים המבוקשים ביד 2 היא לא נכונה, צריך להתסכל על מחיר הסגירה. או לנסות לראות במחירון יד 2 (שממה שהבנתי עושה ממוצע של מחירי סגירה של עסקאות שבוצעו באתר ע"ב הזנה של המשתמשים).

רכב יותר מאובזר בשוק של רכבי ליסינג לא מאובזרים פשוט ייחטף יותר מהר, וזה המדד הנכון, לא המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חכמה למכור רכב בן 3 וזאת לדעתי ההתרסקות הכי גדולה שמנסים למכור אותו אחרי 3 שנים, כיוון שאז יש לך תחרות מול חברות הליסינג.

אני מכיר מקרים של רכב פרטי שנקנה חדש ומוחזק כ-6-7 שנים - ואז שהבעלים מוכר הוא נחטף, כיוון שמעדיפים יד ראשונה עם קילומטרג' יחסית נמוך מפרטי מאשר יד שנייה שהראשונה היתה ליסינג.

במצב כזה זה תחרות של פרטי מול פרטי (ומול מגרש עם רכב שלרוב מכוסח) וכאן כבר אין מימון ותשלומים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...