Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה ורסו 2011 דוח בדיקה

נתי 1987
שימו לב! השרשור הזה בן 2589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לקבל יועץ עם שווה לקנות את הרכב הזה

דו"ח בדיקת רכב של אלבר

מנוע- לא תקין- בלוק מנוע= רעש אביזרי מנוע/ רצועה/ מותחנים וגלגלות, בוכנות= תצרוכת שמן מהצילינדרים. מערכת תיזמון= החלף רצועות זימון לפי הוראות יצרן. רעש שסתומים, ראש מנוע= נקישות יתר, בלוק דולקת check engine מנוע= מנורות.

תיבת הילוכים- תיבת הילוכים אוטומטית= בלאי דיסקיות, שמן כהה.

שלדת מרכב- שילדת מרכב משמעות נמוכה= קורת רוחב קדמית הוחלפה, סימני פגיעה דופן שמאל, נזק. לפוגשים , הוחלפו חלקי רכב. תקוני מרכב וצבע. מעיכות שריטות בצבע + פגמים. סימני פגיעה לפנים. מכסה מנוע הוחלף, כנף קידמי ימין הוחלף, כנף קידמי שמאל הוחלף, פח חזית הוחלף, פגוש קידמי הוחלף.

תודה רבה מראש לכול העוזרים :-D:-D

WhatsApp Image 2017-03-22 at 16.31.28 (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עשה 220 K ,

בנוסף אם זה הדו''ח של אלבר, ככל הנראה אם תיקח אתה את הרכב לבדיקה יצוצו עוד כמה דברים,

כמה רוצים עליו?

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המחיר שמבקשים על הרכב הזה?

זה רכב עם קילומטראז' גבוה, תאונה מלפנים, נורת תקלות דולקת ועבר ליסינג. לכל רכב יש מחיר, אבל לרכב הספציפי, למרות שמדובר בוורסו המבוקשת, המחיר צריך להיות ממש נמוך כדי שיהיה שווה לגעת בו.

תפתח יד 2 ותראה כמה מבקשים על וורסו 2011 עם מעל 200 אלף קילומטרים. זה בסביבות 50 אלף שקלים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיקה של אלבר.

אי אפשר להסתמך עליה ב 100%. אם תחליט להתקדם, תיקח את הרכב לבדיקה נוספת.

האם הם מתקנים ליקויים ונותנים אחריות כלשהי? למשל, נורת בדוק מנוע זה יכול להיות משהו לא מסובך, אבל יכול להיות גם יקר מאוד לתקן. המחיר משקף את ה"מציאה".

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים לתת לי אותו ב47000

במידה ואתה חייב 7 מקומות אולי שווה לחפש משהו ישן יותר ויותר שמור? או אולי אפילו רכב בלי הלוגו של טויוטה מקדימה שיעלה פחות.

בנוגע לבדיקה,

בדיקת מכון תוודא רק שלא כוסתחו עוד דברים - אבל לא תיתן לך שום פרמטר אמיתי על המצב המכאני ולכן ההמלצה שלי בנוסף לבדיקה במכון תלך גם למוסך שאתה סומך עליו עם הצעת מחיר לתיקון כל הריג'קטים ודבר אחרון - תבדוק היסטוריית טיפולים במורשה, במידה וזה לא בוצע במורשה אלא ב"מוסך הבית" של אלבר, תלך החוצה מהסוכנות בלי להסתכל אחורה.

כדאי לך לבדוק גם היסטוריה של הרכב - באיזה חברה הוא בילה? הרבה מהרכבים האלו היו מיועדים לאנשי קבע עם משפחה גודלה, מה שאומר שרוב הסיכויים שהרכב עבר חיים קשים במיוחד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק רב אם החלפת קורת הרוחב קדמית זה נזק בקטגוריה של משמעות נמוכה, ובכלל לא בטוח שלתיקון של התאונה בחלק הקדמי אין אשלכות על חוזקו המבני של הרכב.

לא הייתי מסיע את היקרים לי ברכב הזה - למרות מחירו ההזדמנותי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק הם קבעו ששמן הגיר כהה?

בוורסו יש גיר CVT סגור ללא מוט לבדיקת השמן, כדי לבדוק שמן גיר צריך לפתוח את בורג הריקון ולהוציא שמן, אני בספק אם עשו את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא בדקו - כתבו אוטומטית כמו בכל בדיקה. גם כתבו להחליף רצועת תזמון לפי הוראות היצרן ( זה רכב עם שרשרת תזמון ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא בדקו - כתבו אוטומטית כמו בכל בדיקה. גם כתבו להחליף רצועת תזמון לפי הוראות היצרן ( זה רכב עם שרשרת תזמון ).

זה רק מראה איזה כסתח הבדיקה

חוץ מנושא הפגיעה בחזית הרכב, אין ערך לבדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן רכב עם 200 אלף קילומטרים כדאי לקחת למכונאי מומחה שמכיר את הדגם, והוא יגיד מה המצב של הרכב , מה וכמה צריך להשקיע מיידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הספציפי (לדעתי) הפגיעה במרכב מייתרת כל בדיקה נוספת (הפגמים במרכב לבדם פוסלים את הרכב)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתם לב? המנוע גמור- דליפת שמן מהבוכנות! נקישות מהצילנדרים, מעבר לכך נורת המנוע דולקת לא בגלל שהתקלה היא בנורה אלא בגלל שיש בעיה במנוע!

גם התאונה היא לא תאונת חנייה אלא תאונה מסיבית יותר וניתן לצפות שגם כריות האויר נפתחו, לא הייתי מתפלא אם לא שמו כלל כריות אויר חדשות וכבר היו מקרים כאלו.

לא הייתי נוגע ברכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. המנוע לא גמור - יש לו בלאי של מנוע עם 200000 ק"מ.

2. סביר להניח שחברה כמו "אלבר" לא תסתבך עם תיקון חאפרי - בטח לא אם הרכב נמכר ע"י אלבר עצמם.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...