Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנעה לאחר שבוע שבו הרכב לא נסע (נערכה כותרת ללא תוכן)

lsdaniel
שימו לב! השרשור הזה בן 2590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להעמיד את הרכב מחמישי הקרוב עד לחמישי שבוע הבא המצבר של הרכב בן חצי שנה בערך

האם זה לא הכי בריא והשאלה אם סביר להניח שהוא יניע אחרי שבוע או לא ?

אין באפשרותי להביא למישהו להניע לי באמצע השבוע ..

ועוד שאלה קטנה האם מצבר פרוק יכול להשפיע על הקודן של הרכב ?

כי לי זכור שאבא שלי פעם היה לו סיפור עם מצבר פרוק ואז הוציאו לו את הקודן ..

אשמח לתשובות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המצבר תקין , ומצבר בן חצי שנה אמור להיות תקין , לא אמורה להיות בעיה לדעתי לרכב לעמוד שבוע. תראה את כל הרכבים שחונים בחניה לטווח ארוך בנתב"ג.

ברכבים חדישים , יש בעיה אם מנתקים את המצבר , זה מאפס את מחשב הרכב ויכול לעיתים לתת הודעות שגיאה.

כאמור כל זה בהנחה שכל הצרכנים ברכב כבויים (אורות חוץ , אורות פנים , רדיו וכד' )

יעזור אם תגיד באיזה רכב מדובר , דגם ושנתון. (ברכב אספנות למשל , אין בעיה לנתק את המצבר , ואפילו מומלץ )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנתק דבר. סע לשלום. זה בסה"כ שבוע. לא שנתיים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריכה להיות לך בעיה.

כבר יצא לי כמה פעמים לא להניע את הרכב כשבועיים (טיסה לחו"ל) והרכב הניע אחרי זה ללא שום בעיה (עם מצבר מעל שנתיים). אם אין לך צרכן נסתר, אז אין בעיה אם זה.

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חדש, רק שבוע, אין צורך לעשות כלום.

הרכב שלי בן 13, עם 250,000 ק״מ, מצבר בן שנתיים וחצי. כשנסעתי לחו״ל השארתי אותו ברחוב, והפלא ופלא- כשחזרתי אחרי חודש וחצי פשוט הכנסתי מפתח והנעתי, לא שמעתי תלונות כלשהן מהרכב.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה- כל שנה הרכב שלי עומד שבועיים, שלושה ולאחר מכן מניע ללא בעיות. אני ממליץ לא להניע את הרכב בכלל בכל התקופה אפילו אם משאירים את המנוע דולק לכמה דקות, ביקשתי פעם בנסיעה אחת לחו״ל מאבא שלי שיעשה זאת, חששתי גם שהמצבר ייגמר וכשחזרתי מחו״ל הרכב לא הניע. הנעת הרכב גוזלת הרבה אנרגיה שמצריכה זמן נסיעה ממושך כדי להטעין אותו מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...