Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI / לאון קופרה / במוו 125

ronen631
שימו לב! השרשור הזה בן 2584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,יש לי התלבטות בין כמה רכבים,טרם ביצעתי נסיעות מבחן.

אני מתלבט על רכב חדש או גולף GTI , או לאון קופרה, או במוו 125.

הדרישות רכב חזק ,ספורטיבי שנותן תחושת פרימיום ,וישרת אותי ביום יום בעיר וגם מידי פעם בנס הרים.

גם הפוזה חשובה.

ועיקר הכייף האצות ביניים.

כיום נוהג על אודי A3 2013 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אינדיבידואלי. אחד הסמל יהיה חשוב לו, אחד הסטייל והשלישי נטו הביצועים. אני הייתי הולך על הביצועים (קופרה).

מצד אחד ה 125 הוא בכלל לא רכב ספורטיבי אבל מצד שני הוא הנעה אחורית (שאני לא כל כך משתגע אחרי).

הגולף יותר "שווה" מהקופרה אבל לקופרה מנוע חזק יותר וביצועים טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחת יתרונות מסויימים, אתה חייב לנהוג על כולן ולהחליט מה טוב לך.

אישית, כנראה שהייתי לוקח את הקופרה, גם בגלל שלטעמי היא הכי טובה בתור רכב נהיגה וגם בגלל המחיר. הבימר מרגישה הכי פרימיום ויש לה גם הנעה אחורית שזה נחמד אבל היא הרבה פחות מושחזת. הגולף כנראה הכי מאוזנת, מאד נוחה, איכותית ועם מנוע מצויין.

סה"כ 3 רכבים מוצלחים, אין כאן הרבה איפה לטעות.

אגב, אני נהגתי בשלושתן ובסוף בכלל בחרתי בטייפ R אבל זה באמת רכב יותר קיצוני ואני לא יודע מה אתה מחפש בדיוק מבחינת נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללאון אין שום תחושת פרימום, אך ורק ביצועים.

עדיף כבר ללכת על A3 מנוע 2.0 החדשה, עם 6.7 שניות ל100 ו32 ק"ג היא לא ממש שונה מהGTI, אך יותר מגניבה.

הGTI עם מנוע קצת יותר חזק, זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ,

אני חושב גם על מאזדה מיאטה שזה סיגמנט אחר לגמרי רק שהיא מוגבלת מבחינת תאי אחסון והמחיר מאוד יקר!

הייתי אומר שהיבואן הגזים.

לגבי הלאון היא חזקה מאוד ומגיעה מאובזרת ביחס אבל אין לה הפוזה.

הגולף זה אייקון מוטורי גם יקרה.

לבמוו יש את הפוזה הנידרש אבל היא מאוד יקרה.

כרווק בשנות השלושים לפוזה יש משקל חשוב.

בינתיים כתמורה לכסף הלאון הכי שווה .

אדע סופית אחרי נסיעות מבחן.

אשמח להמלצות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל אחד מהרכבים שאתה מציין נותן משהו אחר,

הקופרה תיתן לך הרבה כוח במעט כסף, אבל קח בחשבון שהיא "סליפרית" - לא מושכת תצומת לב כ"כ ובלי הרבה פוזה(רוב האנשים יסתכלו על האאודי הקיימת שלך כנראה יותר).

למיאטה יש הרבה יותר יכולת לתת פאן בנהיגה, מן הסתם מושכת הרבה יותר תצומת לב אבל יקרה יותר מהתקציב שלך וגם לא רכב "קל" לחיי היום יום(קטן,צפוף,נמוך,זווית כניסה\יציאה לא נוחה עם תא מטען קטן ובלי מושבים מאחורה).

הBMW תיתן לך פוזה דומה לאאודי, מבחינת כוח היא חלשה יותר מהאחרות.

כמו שאמרו פה, הכל עיניין של חיבור אישי בקטגוריה הזאת - החוויה הכוללת זה מה שחשוב וכל אחד מקבל חוויה אחרת ומתחבר לרכב אחר, אז מה שהכי חשוב זה נסיעת מבחן ולתת את התחושה של הרכב, אני עברתי חוויה דומה שחיפשתי רכב בקטגוריה הנמוכה יותר והלכתי בסוף עם הלב ועם הרכב שהכי נהנתי ממנו, כי זה מה שחשוב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופרה היא ממש לא סליפרית. בדיוק להפך. היא תמשוך מבטים כנראה יותר מכל השאר.

הגולף היא סליפרית, במיוחד אם תוריד את תגי הGTI, היא תראה כמו סתם גולף משעממת.

הBMW והאוודי גם לא כאלה מושכות מבטים, כן יש להם סמל נכון, אבל מבחינת נוכחות די משעממות, הן גם די נפוצות וכל מלצר ממוצע יכול להרשות לעצמו לרכוש אחת בת 3. סמל סטטוס יש להן על הגריל.

לדעתי אם חשובה לך יותר התנהלות ביום יום, מותג יוקרתי, וכוח כשצריך לך על הBMW או אוודי.

אם אתה רוצה יחס ביצועים/שקל גבוה ולא אכפת לך מהמותג (מבחינתי סיאט הוא מותג די "מזוהם") לך על הקופרה.

אם אתה רוצה לשמור על קצת שקלים בארנק, כן מחפש ביצועים והתנהלות טובה ביום יום, כן רוצה להמנע ממבטים ולהיות בעלים של מותג עם תדמית טובה לך על הGTI.

המיאטה היא חיה אחרת. אין ספק שהמחיר שדורשים עליה מופקע, בטח ביחס ליעוד שלה וביחס לתמחור שלה בעולם, אבל אם היבואן לא ישנה את התמחור היא כנראה תשמור על ערכה מצויין (ראה ערך המיאטות הקודמות), והיא לדעתי רכב אידיאלי לרווק בשנות ה-30. יש בה המון פשרות, אבל שוב היא לא ניתנת להשוואה לרכבים הקודמים, יש לשפוט אותה כרודסטר.

אם חשובה לך הנוכחות, ואתה לא הולך לחרוש כבישי נהיגה בסופשים הייתי מתמקד בBMW ואוודי.

המיאטה גם אופציה כי מבחינתי היא מדהימה, ונותנת משהו שאין לכל האחרות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוסט שלך מלא סתירות.

מצד אחד אתה אומר הקופרה תמשוך הכי הרבה מבטים, והב.מ.וו ואאודי לא כאלה מושכות מבטים, הן משעממות מבחינת נוכחות ודי נפוצות, ואז אתה מציע לו שיתמקד בב.מ.וו ואאודי אם הנוכחות חשובה לו... [emoji15]

אגב בלי קשר, אני לא ממש מסכים עם מה שאתה טוען. הסיאט לא שונה מהגולף מבחינה זו שאם תוריד את התגים תראה כמו עוד ליאון, ולמרות שהיא מכונית יפה בעיני (מעניינת מהגולף) הקופרה לא נראית כלכך שונה מהרגילה, ורק מי שבאמת מבין ישים לב אליה.

לגבי הב.מ.וו, תאמין לי שאם תצייד אותה באיזה צבע מעניין כמו כחול אסטוריל היא תמשוך הרבה מאוד מבטים, אם זה מה שפותח השרשור מחפש.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא ברור למה התכוונתי.

בארצנו הקופרה תמשוך הכי הרבה מבטים. זו דעתי. אולי היא לא הרבה יותר בולטת מהגולף אבל הקהל שמבחינתי מזוהה עם סיאט מזהה אותה ביתר קלות, על גולף הוא פשוט ידלג, היא לא שונה מבחינתו מטויוטה.

צודק לגבי BMW והאוודי. התכוונתי שמבחינת נוכחות הרכבים אכן לא מרשימים ויזואלית. הם די פשוטים ודי נפוצים, וגם יחסית נמצאים בהישג יד של המון אנשים (אני מחשיב גם את שוק היד 2). מבחינת הסמל הן עדיין עונדות סמל של מותג פרימיום, וזה כן יקנה להן יתרון על השאר. כלומר כשתחנה אותן ברחוב אף אחד לא יסובב את הראש, אבל כשמישהו/מישהי התלווה אליך לנסיעה אז כבר הסמל ירשים הרבה יותר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא ברור למה התכוונתי.

בארצנו הקופרה תמשוך הכי הרבה מבטים.

.

אכן כך שכן ארצנו בורכה בארסים לרוב ואלו שהפרוטה מצויה בכיסם (כלומר בכיס הוריהם) קונים קופרה, מסכנים וממררים לאחרים את החיים.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום לא צריך כסף כדי לקנות אוטו, קונים אוטו בכסף שאין(ואז מתלונננים שקשה).

לגבי הלאון לדעתי עדיין מדובר ברכב לא בולט(בטח ביחס למותגי יוקרה).

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי באותו מקום בדיוק, והלכתי בסוף על ה-GTI. הבמוו הייתה התפשרות מסויימת מבחיזנת האיבזור והנוחות מאחורה, ואל מותג הסיט אני לא ממש מתחבר. אני לא חושב שסיאט עשו עבודה טובה כ"כ בקופרה מבחינת עיצוב חיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...