Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח ראשון על נסיעה בשוליים

שימו לב! השרשור הזה בן 2586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי,אז היום קיבלתי דוח על נסיעה בשול,אשם?אולי...

אדון שוטר עצר אותי כשאני כבר בנסיעה על השול(היה פקק ורציתי ימינה,הוא עמד בנתיב שקרוב לשול וצץ לעצור אותי מהפקק) וישר ביקש רישיון ושאל למה עשיתי זאת ואמר לי "יופי 750 שקלים בבקשה"(ולא הזכיר שומדבר על נקודות (תקנה ת-33,ממה שאני מצליח להבין ממה שהוא כתב

השוטר לא זדהה לא הציג תעודת שוטר וללא כובע (רק הוא ואני היינו)

בדוח,השוטר כתב שנסעתי 200 מטר,ולא,נסעתי אולי 20 מטר בלחץ.

השוטר נסעה בטויוטה אוריס לבנה עם מספר אדום.

לא חתמתי לו על הדוח.

כדאי ללכת לבית משפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שיש לך קייס, הבעיה היא להוכיח שהוא היה ללא כובע, כי בסופו של דבר זאת מילה שלך מול מילה של שוטר.

יש לך אולי צילום שלו ללא הכובע (אולי מצלמת דרך)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תצלום אבל רק חצי.

שמתי לב שהמצלמה לא פעלה עד לרגע שהוא בא לצאת מרכבו עם הדוח (הדלקתי אותה כמה שניות לפני)

השאלה האם הוא מחוייב להיות לאורך כל הדרך עם כובע או שהוא יכול להורידו מתי שבא לו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח, אבל נראה לי שמותר לו להוריד את הכובע עד למקסימום של 10 שניות רצוף (החוק מתיר לו לגרד בראש תוך כדי מתן הדו"ח).

שווה לבדוק את העניין בגוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבקש אזהרה אחרי מתן דוח?אם כן,כיצד?

ובמידה שוללים את ההמרה הנ"ל,עדיין זכותי להישפט?ואם כן,העונש עלול להיות יותר גבוה?

תודה על העזרה

ובחצי סרטון שיש לי,השוטר יוצא מרכבו על מנת לרשום את מס' רכבי על גבי הדוח ובאותה נשימה מגיע לאחר מכן לחלוני ומגיש לי אותו ומדבר איתי קצת (כל זה ללא כובע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחוקק מתיר הטרלה למשך לא יותר משלוש הודעות, כאשר לא יותר משתיים מהן ברצף.

מה ש-saay מנסה להגיד זה שאין שום משמעות למה שהשוטר חבש או לא חבש על הראש.

אתה יכול לבקש להמיר לאזהרה, או להישפט. אם זאת ההיתקלות הראשונה שלך עם כחולים המדים מזה 7 וחצי שנים יכול להיות שתקבל את האזהרה.

אם היה לך סרטון בו רואים שאתה באמת נוסע רק כמה עשרות מטרים על השולחן אולי זה היה עוזר לך, אבל אין לך, אז זה לא רלוונטי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,אז היום קיבלתי דוח על נסיעה בשול,אשם?אולי...

אדון שוטר עצר אותי כשאני כבר בנסיעה על השול(היה פקק ורציתי ימינה,הוא עמד בנתיב שקרוב לשול וצץ לעצור אותי מהפקק) וישר ביקש רישיון ושאל למה עשיתי זאת ואמר לי "יופי 750 שקלים בבקשה"(ולא הזכיר שומדבר על נקודות (תקנה ת-33,ממה שאני מצליח להבין ממה שהוא כתב. על גבי הדוח יש משבצת בה נרשם מספר הנקודות המתלווה לעבירה כזו, באדיבות משרד הרישוי

השוטר לא זדהה לא הציג תעודת שוטר וללא כובע (רק הוא ואני היינו) לא חייב אם היה במדים. שמו מופיע על תג החזה וכן שמו ודרגתו רשומים בדוח במקום המיועד.

בדוח,השוטר כתב שנסעתי 200 מטר,ולא,נסעתי אולי 20 מטר בלחץ. - לא יכולת להתאפק עוד 20 מ' כדי לצאת לנתיב שמוביל ימינה?

השוטר נסעה בטויוטה אוריס לבנה עם מספר אדום.רכב משטרתי לכל דבר ועניין

לא חתמתי לו על הדוח.לא משנה. אינך חייב לחתום. החתימה היא על קבלת הנייר לידך ותו לא.

כדאי ללכת לבית משפט?

לא, אתה עלול לשלם יותר מ 750.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...